Покажете си детските стаите - тема 15

  • 99 188
  • 740
  •   1
Отговори
# 45
  • Пловдив
  • Мнения: 23 618
На мен основния проблем ми е  - как да натъпча три легла и малко шкафове в малка стая Simple Smile

# 46
  • Мнения: 1 070
На мен основния проблем ми е  - как да натъпча три легла и малко шкафове в малка стая Simple Smile

Смятам, че си справила  Peace Дори има място за още едно детенце  Simple Smile

# 47
  • Пловдив
  • Мнения: 23 618
На мен основния проблем ми е  - как да натъпча три легла и малко шкафове в малка стая Simple Smile

Смятам, че си справила  Peace Дори има място за още едно детенце  Simple Smile
Сега обмислям и при баба им (често ходим) как да се вместим всички в една стая Simple Smile Затова гледам, гледам.... и отговор не виждам Simple Smile Аз си го представям нещо като казарма и разтегаем диван за нас с баща им.

# 48
  • Пловдив
  • Мнения: 1 428
Записвам се да ви следя. Впечатли ме стаята на Янтра. При мен дечурлигата са две, ама едното е по-тежичко от таткото, та ако им спретна двуетажно легло - малкия трябва да е горе, големия долу. А малкия е швъклив, скоклив, и се буди по няколко пъти на вечер. За сега спи при нас, а леглото му в детската е свободно....

# 49
# 50
  • София
  • Мнения: 341
mishenka, честита стая! и нашата е в същия цвят кафяво, но в комбинация с оранжево Simple Smile

Да попитам за съвет мамите, които имат легла на 2 етажа със стълби-чекмеджета между тях... Какво би могло да се залепи върху стълбичките, че да не се пързалят толкова? Нашите са от ПДЧ и са доста хлъзгави, баткото вече имаше един лек инцидент в бързината при слизане

# 51
  • Пловдив
  • Мнения: 23 618
Плат. Пореста гума - от тия големите пъзели за под.

# 52
  • Мнения: 1 070
Мишенка, много сладка стая с цветове радващи окото, да ви е честита и много безгрижни игри!

# 53
  • Мнения: 72
Благодаря ви! Имаме едно пространство над едното легло, на което мисля да сложа лавички с интересна форма ... това обаче, когато се опаричим малко Simple Smile

# 54
  • Мнения: 178
Янтра,много прибрана детска стая,браво Simple Smile
Bebo sn ,мноого ми хареса двуетажното легло с гардероб и цвета е супер!
Ние тези дни сглобяваме мебелите и ще пусна снимки на детската.Сложихме фототапет и латекс....чакам щорите и така....

# 55
  • Мнения: 21 265
mishenka много добро!

# 56
  • Мнения: 11
Здравейте, ето я и стаята на моето момиче.Снимките не станаха много добри, но като имам време пак ще я наснимам.Единствено не мога да харесам полюлей......


http://jijimon.snimka.bg/architecture/detska-staya-na-edin-bonbon.635618.25653902

# 57
  • Мнения: 1 883
Здравейте, ето я и стаята на моето момиче.Снимките не станаха много добри, но като имам време пак ще я наснимам.Единствено не мога да харесам полюлей......


http://jijimon.snimka.bg/architecture/detska-staya-na-edin-bonbon.635618.25653902
Много свежо.Страхотно е станало. Peace

# 58
# 59
  • Мнения: 13 182
Някой питаше за легло върху гардеробче. Видях такова в Юск. В каталога на третата страница долу го има.
http://katalogpromocii.com/%D0%BC%D0%B0%D0%B3%D0%B0%D0%B7%D0%B8% … -14-12-2011%D0%B3

Общи условия

Активация на акаунт