Покажете си детските стаите - тема 15

  • 99 199
  • 740
  •   1
Отговори
# 735
  • на североизток
  • Мнения: 460
Yanina, това реална снимка ли е, на мен ми прилича на проект Simple Smile Всъщност по-важно е какво искаш да постигнеш в стаята? Всички стени в един цвят ли ще са? Какво друго ще има в стаята като мебели, в какъв стил ще са, трябва да има някакъв акцент, някой по-светъл цвят, по-слънчев. Тези и двата са много тъмни. Между другото кафявото на дограмата и този по-светлия синкаво зелен цвят много добре се връзват. Ако и леглото и мебелите са в това тъмно кафяво ще се получи много добре. Но стените основно според мен трябва да са в нещо светло - бежово, сиво-бежаво, кремаво, което да се съчетава добре с кафявото и зеленикаво-резедавото и паркета. Например Тъмните цветове ги остави за акцент, а може да добавиш още един цвят, примерно така или така, или пък така. С две думи поиграй си с тази програмка, а имаше и други подобни, дето си сменяш цвета на пода и стените, но нямам линк да ти пратя.
Още те съветвам да решиш какъв килим, какъв текстил ще ползваш и тогава цвета на стените да го "извлечеш" от там, защото нюанси има много и ако не улучиш точния става коренно различен ефект.

# 736
  • Варна
  • Мнения: 616
Привет, привет - аз още не мога да се похваля с готови стаи Sad Позабавиха ни се нещата, че на мъжът ми му излязоха и други поръчки и естествено са приоритет. За момента са сглобени само гардеробите в двете стаи. Стаята на госпожицата трябваше да е бледо розова, но боята която взех дойде бая розовка - уж избрах възможно най-светлото като цвят от каталога. Детето си я хареса де. Гардеробът и е светъл (забравих точният цвят), с лилави вратички и не седи зле на стената - ще видим като сложим и останалите неща.

Yanina_ - ако стените ти са реални цветове на снимката, според мен никак не седи зле. Ако се съчетае с някакви стикери, картини, стенни аксесоари ще стане супер

# 737
  • В Голямото село
  • Мнения: 560
Умирам за точки. Тапетите на точки на iv4i_79  просто ме размазват. А на стената с прозореца бих си сложила едноцветен тапет, за да си ушия таквиз перденца: http://www.ebay.co.uk/itm/White-Polycotton-Multi-Rainbow-MED-Spo … sh=item3a643c29f4
Е сега ме вкарахте в приключение   Stuck Out Tongue Closed Eyes

# 738
  • Мнения: 356
Да това е проект , мъжа ми го нахвърли набързо , за да изберем да направим едната стена по тъмна, леглото го постави просто така. Иначе обзавеждането ние дърво комбинирано със жълто и зелено. Отделно мислим да вземем стикери за да стане по цветно. Днес след обед ще вида как е станала стаята , ама и да не ми харесва , нямам друга възможност ,  с малкия ходим по магазините , и е някакъв кошмар , каквото е станало това ще е засега. Благодаря на всички .

# 739
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
t_ilieva,
на това легло: http://tilieva.snimka.bg/business/www-mebelni-idei-com-idei-real … e.581506.25611775
вътрешната дублираща рамка от масив ли е или от плоскост?
От плоскост е.  Peace

# 740
  • на североизток
  • Мнения: 460
И тъй като доста спомогнах за изписването на тази тема Mr. Green, реших да пусна нова тема

Заповядайте!

Общи условия

Активация на акаунт