Кюретаж и забременяване след това - 26

  • 21 138
  • 736
  •   1
Отговори
# 660
  • Мнения: X
И аз мисля, че няма да се зарадвам и дори се чудя дали все пак да не поотложиме опитите, понеже сега пък се замислих, че можеби е редно да се спре алкохол предварително, а не например, когато почнат самите опити..т.е. можеби трябва още преди овулация да се спре алкохол, пък аз не съм го спряла и имаше разни поводи, че съм и прекалявала, да не говорим, че и празници идват и няма да се мине съвсем без хич, та направо си мисля, хич и да не почваме  Simple Smile

# 661
  • Пловдив
  • Мнения: 2 171
Здравейте, включвам се на бързо, че днес не ми остана време от изследвания лекари. После къпах кучо, мен си, ризи гладя, вратовръзки стягам и така до сред нощите...

ФТ4 ми е 13, а ТСХ 0.35. Ендокринологът ме иска в София на преглед, така че утре ще хвърча на там. Отделно утре е защитата на дисертацията на мъжа ми - ще става доктор по право (как само се годея с него  Heart Eyes). Та ще съчетавам двете неща.

Отделно днес бях на уролог, че ме боли единият бъбрек. Оказа се, че имам задържане на урина. Ако се влошало положението ще ми сложели дренаж - тръбичка която ще извежда задържаната урина до пикочния мехур  ooooh! Вече се чудя празно при мен има ли - все някакъв проблем ще изскочи. Дано не стигам до тея тръбички, че от сега лошо ми става.

zuzi_79, що лаборатории обиколих - най-голямо значение има кой те боде. Ако е некадърен от никоя вена може да не ти вземе кръв  Peace

tedd, добре че направо прочетох добрите новини от прегледа, че ако трябваше да чакам да се включиш няколко часа щях да си изгризя ноктите. Щом кървенето не е от шийката, а е влагалищно значи това е много добре. Радвам се много за бебчо - нека да си маха така с ръчички и всичко да си му е наред, че мама да не се тревожи  Hug Heart Eyes

viktoriq838, браво за добрите новини от доки  Hug

svetla81, прекрасни новини! Още малко и ще са ти 6 точки всички хормони!  Hug

Zlatence, стискам палци да улучите момента с мъжо и да има резултат скоро  Praynig

basis, това за щит. хормони е супер! Как се разбра липсата на Б12 при теб?

# 662
  • Мнения: 1 263
Doni M, чрез кръвни тестове разбрах. Вече няколко години си е един и същ резултата. Този проблем явно съм си го предизвикала от вегетарианският начин на хранене  #Cussing out а вече 5 години уж ям нормално месо, яйца и млечни продукти...ooooh! За неразположението ми си правих какви ли не изследвания, но не откриваха нищо, явно отговора се е криел тук.
Хайде, малко остана до финала, стискам палци...  Heart Eyes
nikitto, винаги ми подобряваш настроението, четейки някой твой пост.  Hug Алкохола си е кофти за един ембрион в начален стадий, дори и в малки количества, отделно, че може да отслабва действията на аспирина и фолиевата киселина...

В началото ми беше достатъчно едно тестче за бременност , за да се зарадвам на голямата новина, после исках да чуя сърце и да мине 3-тия месец, за да се успокоя, сега знам, че дори в края на 6-тия, пак няма да има сигурност и това ме натъжава. Не се оплаквам, че забременявам като часовник...тежко се преживяват обаче, развитието на нещата след това. Видях, че суеверията не помагат, единственото, което искам да си опазя, доколкото е възможно следващият път, това са нервите и притесненията. Не се учудвам, че някои са прибегнали, дори на услугите на психолог.  Cry   

Нека пожеланието на Antonelly е пожелание от мен към всички нас. Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover
Цитат на: Antonelly
Нова година + Нов късмет = Здраво бебе 2012

# 663
  • Мнения: 338
Тед, що не вземеш най-сетне да си промениш подписа, че да не се налага да пресмятаме в коя седмица си.
И аз вече се чудя хдали да не отложим бебеправенето за февруари. Ще ходим на ски  от 9 януари долу-горе 2 дни след овулацията и се чудя с тия 4 аборта не трябва ли да се пазя повече вместо да се чекна по баирите. Отделно сме с още 3 семейства. Вечер стават големи купони. Не знам как ще успявам да се правя, че пия.

# 664
  • Мнения: X
Ами аз да уточня само, че ние още не бебеправим..имах предвид, че притесненията са ми са алкохол, изпит преди да почне бебеправенето, че четох някъде, че яйцеклетките зреели по 120 дена, ами аз разбира се не съм спряла пиенето преди 120 дена  LaughingПо принцип мислих да спра в момента, в който почнем да не се пазим, (виждате колко отговорно-даже преди да съм видяла две черти), обаче сега изведнъж ме осени тази идея, че трябвало да спра още преди това..пък сега не мога да върна времето и се чудя и аз. А, да, и аз искам на ски да ходим, абе въобще..

# 665
  • Мнения: 43
   Така се радвам, че са се понатрупали добри новинки Simple Smile Браво на Тед, Вики, Светла..  да не взема да пропусна някой, че ми се спи... А на ловуващите този месец, стискам палчета  fingerscrossed

Basis, аз съм една от тези, дето прибегнаха до психолог и да ти кажа- добре, че го направих, усещах, че потъвам в страшна дупка, хаповете, които ми изписаха поне ми помагат да спя и някак ме спират да рева. Представете си реакцията ми, след като психоложката ме попита какво ме води при нея, тя сподели, че и на нея й се било случило  newsm78 Викам си- май наистина се случва. Тази вечер пак съм на психо, да видим дали ще спираме хаповете или диагнозата ще е "тотално побъркана" Grinning

Аз още чакам цикъл, днес стават точно 4 седмици от аборта...  ooooh! пак ми е тъжнооо

# 666
  • Мнения: 9 095
Sas, подписа най- лесен, ще го оправим ама още малко.. Laughing

Дони, не ме питай как изкарах нощта без да си изгриза аз мойте нокти hahaha да знаеш че те чакам днес да се върнеш от София-та и да докладваш Hug


Зу и останалите, чакам да се похвалите с първите симптоми Flutter


За бебеправенето и вредните навици...аз незнаех колко време му трябва на яйцето, но на 1 септември спрях да пуша и в началото на ноември съм забременяла..алкохол по принцип пия само лятото и то бира Blush но пък виж откъм храненето просто де що е вредно аз го обожавам- това пици, закуски, пък макдоналдс, пък бъргъркинг, пък кфс, мога да спя там...така че не смятам че те са по- малко вредни от 1 цигара например, но пък ако ми се пушеше толкова колкото удоволствие ми доставя един сандвич щях и да си пуша Crazy идеята ми е, че трябва преди всичко спокойствие, а не постоянно треперене докато се бебеправи, щото после ако ви кажа колко ще треперите Heart Eyes аз като видя хората около мен как се радват че съм бременна, чак им се чудя нормални ли са hahaha абсолютно нищо неможе да успокои- нито теста, нито сакчето, нито пулса, чак 8 месеца след теста като си гушнете бебока ще  спрете да треперите, поне при мен на този етап нещата са така.. Embarassed не се оплаквам, ще се трепери и ще се търпи каквото и колкото трябва, но поне преди да видите теста не смятам че трябва да има страхове Hug


Зу, специално вчера се скъсах да ям сирене, но го редувах с една малинова пастичка Embarassed немога да се ограничавам в храната, така че няма да ги изтребя с нея hahaha

# 667
  • Варна
  • Мнения: 2 455
Вики, радвам се за добрите новини около теб! Hug

Дони, дано се върнеш от София с хубави новини. Praynig Praynig Praynig

# 668
  • Мнения: 736
KaRoLa щом се спукало значи не е линф или жлеза, понякога подкожните особено които са кум дъто много болят , трябва да го промиеш би трябвало ако всичко е изтекло до ден да се успокои мястото, ако не отиди на доктор.

Зу и всичко други дано скоро да ни зарадвате.

Дони дано ни донесеш добри новини.

Иначе аз още си чакам лелката, така се надявах да дойде на време  , от време на време се вкисвам че я няма още smile3515 но влизам тук прочитам някоя добра новина и се оправям   newsm47

# 669
  • Мнения: 7 118
Дони, как така дренаж, бе мила? ooooh! Боже, няма ли край това при теб Confused  Много силно се моля вече да спрат тези изпитания и да си спокойна Praynig Praynig Praynig Hug

Ники, това, което чета ме навежда на мисълта, че имаш нужда от време, преди да решиш да действаш по въпроса с бебетата. Причината обаче не е в ските или алкохола..така ми се струва. По-скоро разковничето е в страха какво ще се случи и дали да не си дадеш още малко време, докато започнеш да мислиш за това, което ще расте в корема ти. Разбираемо е, всяка от нас се е чувствала така в определени моменти! Това, което трябва да направиш е да пристъпиш към бебеправенето тогава, когато няма да те тормозят мисли от рода: идват празници, няма да мога да пия..а ските? Когато си готова, такива въпроси изобщо няма да си позволят да те тормозят, защото отговора ще ти е ясен. Надявам се да съм изтълкувала правилно мислите ти, че нали знаеш, че писането не е като говоренето и понякога "звучи" различно от това, което искаме всъщност да изкажем.  Hug

Теди, папкай, каквото ти се папка, другото ще си дойде на мястото. Как е днес проклетото зацапване?


# 670
  • Мнения: 4 864
Сега ще се мажа с крем здраве, ако не мине, що се ходи на лекар..

# 671
  • Мнения: 9 095
Карола, като бях дете кучето ми на шега ме ръфна по ръката и се оказа че е закачило лимфен възел- стана гнойна торбичка и се спука благодарение на компреси с ихтиол и риванол и досега си имам по 1 шише риванол, защото подмишниците ми редовно страдат от това Embarassedмисълта ми е и такова да е- поправимо е, стискам палци обаче да е фалшива тревога Hug


Зу, ужасно тъмно кафяво е Sick но определено дискомфорта е по- малък откак пия утрогестана, даже се радвам че пия повечко вода, така ми се отваря апетит Embarassed


# 672
  • Мнения: 7 118
Теди, щом е такова - хич да не те мислим тогава Mr. Green (знаеш в кой смисъл, палците се стиснати и никакво пускане)

# 673
  • Мнения: 88
Набързо прелетям, бях без нет известно време... хвърлих едно око по диагонал на темата. Видях две сърчица, малка госпожица, нови надежди.....
Отчет от мен- на 39 ден след последния цикъл и 23 ден след кюртаж ми дойде цикъла. Малко по-различен от обичайния, по-слаб, но с много силни болки в зърната на гърдите/все едно щипки са ми сложили  Shocked newsm78/
Прегръщам ви мили мои Hug

# 674
  • Мнения: 4 864
Карола, като бях дете кучето ми на шега ме ръфна по ръката и се оказа че е закачило лимфен възел- стана гнойна торбичка и се спука благодарение на компреси с ихтиол и риванол и досега си имам по 1 шише риванол, защото подмишниците ми редовно страдат от това Embarassedмисълта ми е и такова да е- поправимо е, стискам палци обаче да е фалшива тревога Hug

Да, мила, сега ще купя риванол и почвам да се мажа. Малко понамаля от снощи ама болка пак си има..Съвсем вече не мисля за  luvbed . Пък и как да стане, като то боли, да му се невиди Simple Smile Абе, видяло се е, че ще се правят опити догодина, щото и леля каза, че ще иде скоро Wink

Общи условия

Активация на акаунт