Ябълка и коланче за зачеване - тема за вярата - 2

  • 111 485
  • 574
  •   2
Отговори
# 510
  • Мнения: 468
Здравейте отново.
Иска ми се да си изплакна с водичка коланчето вече, но пропуснах да попитам къде да го оставя да изсъхне.
Предполагам не е редно на вън?

Ще изсипя водичката в цветето, което зарових остатъците на ябълката.
Не се притеснявай,може и вън.
Момичета сега разбрах за този манастир немога да повярвам истина ли е с мъжа ми се опитваме да си имаме рожба вече 2години но не става ще посетя манастира дано да ми помогне .
Да,ако имате възможност може да посетите храма,то всъщност не е манастир ,а църква.Всяка година ноември месец,на деня на християнското семейство там правят молебен за чадородие,тази година заради епидемията сигурно ще го отложат,защото се събират повече хора,но молитва винаги ще ви прочетат.Аз живея в града близо до селото и често ходим там и аз носих коланче,не стана бързо,но имам син след ин витро и много тежка бременност,Бог е милостив и ни обича,само трябва да се обърнем за помощ към него и да вярваме.Бог да е с вас,много късмет и сбъдната мечта!

Последна редакция: ср, 04 ное 2020, 15:48 от AnMary

# 511
  • Мнения: 35
Момичета искам да попитам дали сега се прави този обичай или има определено време

# 512
  • Мнения: 468
Момичета искам да попитам дали сега се прави този обичай или има определено време
Здравейте на всички,искам да ви съобщя,че тази година на 21 ноември(събота сутринта) в църквата Златна ябълка ще има молебен за Чадородие,който желае да заповяда! Денят е подходящ,Ден на християнското семейство,да се помолим за всички,които желаят рожба и за здравето на всички дечица и семейства.Пожелавам Бог,да дари всеки дом,с безценният дар-детенце!

# 513
  • Мнения: 23
Тази темичка доста е замряла, момичета как сте, случват ли ви се чудеса, ние в събота (17.04.2021) ходихме в църквата на празника на Златната ябълка, беше доста официално, Пловдивския Митрополит Николай водеше службата, ръкоположиха дякон за свещеник, изобщо голям празник беше. Взех си ябълката и коланчето и с Бога напред сега ще се молим за чудо. Интересно ми е момичетата, които дочакаха своето, какви репродуктивни проблеми са имали преди зачеването. Ако е удобно да споделят с нас...

# 514
  • Мнения: 4
Ние бяхме с мъжки фактор и една биохимична бременност след икси, когато отидохме в църквата за ябълка и коланче. Сложих го още там и свалих в родилното след успешно второ икси 🙂(свалях го като се къпех, разбира се) Синът ми в неделя прави осем месеца и съм сигурна, че всичко се случи благодарение на силата на иконата, прочетената молитва и вярата 🙏, но също така мисля, че когато има установен проблем, трябва да се обърнем и към специалисти, на които да се доверим. Искрено пожелавам на всички скоро да се случи и тяхното чудо и да не спират да вярват и да се молят на Божията майка 🌹🍀☺️

# 515
  • В къщурката на хълма на феите
  • Мнения: 10 981
Аз имах и имам един куп гинекологични проблеми, основен е СПКЯ. Друг проблем беше неточният ми избор на лекари. Аз не можех да овулирам - имах доминантен фоликул, нарастващ правилно, но когато дойдеше момента да се пукне и отдели яйцеклетка, се случваше обратното - фоликула регресираше и нямаше овулация. Моето коланче ми помогна, но не докато го носех, а след това - защото моето чудо дойде 2 месеца след като махнах коланчето. Не знам дали е съвпадение, но цветето, в чиято саксия бях закопала остатъците от ябълката умря без абсолютно никаква видима причина, а седмица по-късно, аз имах възможно най-положителния тест за бременност.

# 516
  • Мнения: 1 030
През 2019г посетихме мястоти и през 2020г.се роди нашата мечта-дъщеря ни. Сега на 10.04.2021г.посетихме пак отец Живко и ни чете молитва за второ детенце. Нося си коланчето постоянно, както и първия път. Надяваме се да си имаме втора рожба.

# 517
  • Мнения: 23
Много се радвам, че вярата не отмира момичета и по един или по друг начин помага. Не съм фанатик, но съм убедена, че ако няма сериозна медицинска причина за липсата на бебче, вярата е светлинката, която прави чудото да се случва. И многото пухкави чудеса, за които чета тук го доказват. От цялото си сърце ви се радвам ! Давате ми сили и надежда, благодаря !

# 518
  • Мнения: 468
Много се радвам, че вярата не отмира момичета и по един или по друг начин помага. Не съм фанатик, но съм убедена, че ако няма сериозна медицинска причина за липсата на бебче, вярата е светлинката, която прави чудото да се случва. И многото пухкави чудеса, за които чета тук го доказват. От цялото си сърце ви се радвам ! Давате ми сили и надежда, благодаря !
.         И,да има сериозна медицинска причина,Бог се намесва и ни напътства,да се насочим и попаднем на подходящият лекар,да вземаме правилните решения,в процеса на лечение.Така,че имайте вяра, молете се, допитвайте се мислено до Бог и ще видите как всичко малко по малко се нарежда.И,аз минах по този път,с многото си болести и проблеми,но преди всяка процедура бях в църквата,да си запаля свещичка и да кажа на Бог,че изцяло на него разчитам и той не спираше да прави чудеса за мен.И,ето мечтите се сбъдват,забременях и родих прекрасен син на 40г. след първи опит ин витро!Правете каквото трябва и се уповавайте на Господ! Успех на всички!

# 519
  • Мнения: 1 442
Ние бяхме с мъжки фактор и една биохимична бременност след икси, когато отидохме в църквата за ябълка и коланче. Сложих го още там и свалих в родилното след успешно второ икси 🙂(свалях го като се къпех, разбира се) Синът ми в неделя прави осем месеца и съм сигурна, че всичко се случи благодарение на силата на иконата, прочетената молитва и вярата 🙏, но също така мисля, че когато има установен проблем, трябва да се обърнем и към специалисти, на които да се доверим. Искрено пожелавам на всички скоро да се случи и тяхното чудо и да не спират да вярват и да се молят на Божията майка 🌹🍀☺️
Здравейте, имам коланчето от скоро и исках да попитам на прегледите и пункция, трансфер как го носихте?

# 520
  • Мнения: 468
Ние бяхме с мъжки фактор и една биохимична бременност след икси, когато отидохме в църквата за ябълка и коланче. Сложих го още там и свалих в родилното след успешно второ икси 🙂(свалях го като се къпех, разбира се) Синът ми в неделя прави осем месеца и съм сигурна, че всичко се случи благодарение на силата на иконата, прочетената молитва и вярата 🙏, но също така мисля, че когато има установен проблем, трябва да се обърнем и към специалисти, на които да се доверим. Искрено пожелавам на всички скоро да се случи и тяхното чудо и да не спират да вярват и да се молят на Божията майка 🌹🍀☺️
Здравейте, имам коланчето от скоро и исках да попитам на прегледите и пункция, трансфер как го носихте?
.                 Здравейте,на прегледите не го свалях,вдигах го нагоре,под гърдите,а за манипулациите в някой джоб на дреха,или в дамската чанта или някакво несесерче и веднага след процедурата го слагах Успех,Бог да е с вас.Носете го винаги,първо за да заченете,после за да го износите!

# 521
  • Мнения: 4
Winter11, не съм го сваляла нито на прегледите, нито на пункцията и трансфера. Повдигах го нагоре под гърдите и не се е виждало. Но, ако се притесняваш, може да го свалиш само за процедурата и после пак да го сложиш.

# 522
  • Мнения: 353
Здравейте момичета Flowers Hibiscus
Тези коланчета носят ли се през дните на цикъл?

# 523
  • Мнения: 1 256
Да, носят се постоянно, сваля се само когато се къпеш.

# 524
  • Мнения: 2 420
Здравейте, нямах щастието да забременея... 😢
Какво да правя коланчето след като изтече годината и не забременях?

Общи условия

Активация на акаунт