КГБ = Клуб на Готините Баби - 117

  • 46 410
  • 639
  •   1
Отговори
# 15
  • Габрово / но е чистокръвна старозагорка/
  • Мнения: 4 423
                                          Добро утро момичета    wavey wavey wavey

          честит имен ден на всички Анета и производни
                      да са ни живи, здрави и късметлии


          Да ви почерпя за моята Анна

          предлагам ви закуска - бутерки и баница със зелении,
          после по парче " ябълков каприз", тиквеник,
          палачинки с вишнево сладко и плодов сладкиш


       

 

 

Caroline, благодаря за пожеланията, довечера ще предам на Ани.Сигурна съм, че много ще се зарадва!
Нацелувай сладурите от мен!
Hug Hug Hug

# 16
  • Мнения: 7 379
             Добро утро,момичета!
              ooooh!Жабче,темата отново е страхотна и дано в нея има само приятни и положителни емоции!
            
Честито на всички Анита в темата и на всички,които имат повод да празнуват днес!Здраве,късмет и спокойствие!

             Аз за първи път имам стара отпуска и .....ме гонят да излизам и да я ползвам.Така,че от 19-ти съм в отпуск и се чудя дали да е до 6 януари  newsm78 или да се появя на 3-ти?
             Лек и приятен зимен ден на всички,а е и последния работен за седмицата! Wink
             PS.Тутиииии,изпревари ме! LaughingНаправо ме разбиваш с тези вкусотийки!

# 17
  • Мнения: 814
Добро утро и слънчев ден пожелавам от сърце Hug!
ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН НА АНИТАТА - НА ДЖИЛИ, НА  АЙША, НА ТУТИ И НА ВСИЧКИ, КОИТО ИМАТ БЛИЗКИ С ТОВА КРАСИВО ИМЕ! ДА СА ЖИВИ, ЗДРАВИ, С ГОРДОСТ ДА НОСЯТ И КРАСЯТ ИМЕТО СИ!  Hug Hug Hug  bouquet  bouquet  bouquet!
Благодаря за кафенцето на Макавели и Каролинка! Вкусно е и ободряващо!
И почерпката  ти, Тути, е много вкусна, благодаря, ще си избера нещо като за пости и ще си го хапна за здравето на твоето момиче!
А аз пътувам по обяд за София, взех си билет за автобуса и ще нагушкам сладката си внучка и от вас, Маринче  Hug и Макавели Hug! И вие нагушкайте Влади и Ирката от мен!
Ще се постарая да отхвърля от служебните задачи и за това ви пожелавам хубав и лек петъчен ден!
Не споменавам поименно, но всички много ви  Heart Eyes !

# 18
  • Кубрат/ Пишурка
  • Мнения: 4 291

 Най-после и аз да се класирам в комп зала без да имам нещо определено да правя! И тъкмо на време да видя новичката празнична тема, която както винаги е прекрасна! Благодаря ти Жабче, че винаги се грижиш за нас! Hug

Имам време само, калкото да кажа: ЧЕСТИТ ПРАЗНИК НА ВСИЧКИ АНЕТА! ДА СА ЖИВИ И ЗДРАВИ, КЪСМЕТЪТ ДА НЕ ГИ НАПУСКА И ДА ИЗКАРАТ СТРАХОТНИ ПРАЗНИЦИ!

# 19
  • София
  • Мнения: 2 672

Тути, жива и здрава и голяма късметлийка да е Ани! Да си носи с гордост красивото име!







Джили, здраве и радости желая и на твоята Ани!







Гъбче, честито и на твоята Ани! Здраве и много любов й желая!








Анитата на Жабчето и Айша май празнуват на други дати.  Laughing

# 20
  • Мнения: 2 099
Жабка, колкото повече гледам дизайна на новата тема - толкоз повече ми се вдигат духа и настроението!
 newsm68 newsm44
Айша, аз имам само едно внученце: Йойо Сладунски Полицай, Доктор и Майстор. И едно момиче, което е в Германия само за седмица до другиден.
Йойо /възмутено/: "Бабо, ти защо й викаш "Моето момиче?!?" Тя не е "моето момиче"! Тя е МОЙТА майка!"

Маринка, аз съм ЗА театрото. Трети път ще го гледам, но си струва. Общо взето тръгвам на всичко от К.Донев и Куркински. Но май е възможно да изнамеря и по-лесен начин за снабдяване с билети, без безпаметно висене. Довечера ще знам.

 newsm08 newsm62

Последна редакция: пт, 09 дек 2011, 14:51 от Здравка-Мравка

# 21
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856


Честит празник на именничките – Ани-тата!
Да са живи и здрави и много щастливи!
Весел празник!


Маринка , мойто Ани е Ангелина всъщност.  Grinning

# 22
  • ВАРНА
  • Мнения: 144
Привет момичета! Hug

Честит имен ден на всички Анита!
Да са здрави, обичани, щастливи!
  bouquet  bouquet  bouquet

# 23
  • Мнения: 0
Ммм наистина вкусотийки Тути !Благодаря за почерпката !Ето едно скромно подаръче ,за твоето Ани ,което не познавам, но съм сигурна че е прекрасна!
Поднасям и най-добронамерени пожелания за здраве и успехи !
И тъй като не се познаваме и да не пропусна някой  именник да му спомена  името /както тук е прието/ ще  кажа ДА Е ЧЕСТИТ празника  им !
Наздраве  от мен за ваше здраве и за здравето на  хората които обичате и ви обичат !

# 24
  • София
  • Мнения: 4 177
Честит празник на именничките, носещи прекрасното име Ана!
Да са живи и здрави, много щастливи и с много късмет!


Тути, Джили, Гъбка - да са ви честити именничките! А за Жабчето и Айша - няма лошо да имат по два празника техните момичета  Hug Hug Hug

Днес рано се прибрах. Сутринта изненадващо и за мен си пуснах 7 дни отпуска от понеделник, та до РД вкл. Хип, хип, ураааааааа. Поне на РД няма да ми образуват нерви. Надявам се ръководството да си спази договорката и да ме пенсионира до края на декември. Щото нямам време да отработвам предизвестието. Иначе ме лови всичко. Като видя резултата, тогава ще ги черпя. Е, ще ходя на работа, но ще си отработвам в нормално време часовете по проектите.

# 25
  • София
  • Мнения: 16 015
Добър вечер.
Тути, Габката, Джили, честит имен ден на Анетата! Да са здрави и много щастливи.   bouquet
Моето Ани е Йоана и празнува на Иванов ден и на 19 октомври - Св. Йоан Рилски.
Тя днес ще празнува 8 декември с компанията. Повечето учат и работят, та утре да са в реанимация.
Тя е на работа, но няма как.
Римар, нямаше ли да ти е по-изгодно след пенсиониране да ти изплатят неползваните  отпуски?
А дано стане работата, както сте се уговорили.
Тутулина, пак вкусни неща си правила.  Party
Здравке, Йо-йо е много умничък сладур.

# 26
# 27
  • София
  • Мнения: 1 739
Добро утро,мили приятелки!


  
  На патеричка искам да честитя имения ден на всички Анита.Тути,Джили,Гъбке,да са ви щастливи и честити Анитата,да ви радват и да се гордеете с тях!

Последна редакция: сб, 10 дек 2011, 08:47 от Яжка

# 28
  • Мнения: 2 099
ДОБРО УТРО, ПРИЯТЕЛКИ МИЛИ!
 kaffeetrmker_2

Ау, каква баничка, Яжке! Мерси!  eat

На всички ви желая един прекрасен предколеден уикенд! Аз вчера "отпочнах" набавянето на подаръци и като никога му се наслаждавам. Е, за сега резултатът се свежда до няколко ролки красиви опаковъчни хартии и джуфки.
Има спор кой да бъда дядо Кольо тази година - да звъни с чувала на вратата, да дрънка със звънче и да вика "Хохохо! Има ли тук послушни деца?". Дъщеря ми настоява пак да е един неин приятел, който перфектно се справи миналата година. Аз обаче се опасявам, че Хитърчо вече ще го познае. А? 
  madnoel

# 29
  • София
  • Мнения: 16 015
Добро утро.
Яжке, облизвам се пред монитора. обмислям да си купя от готовите баници, но домашните я хапнат,  я не. Ще трябва аз да я изям, не че ще ми се опре, но ГГЗ....
Здравке, някъде в колективните сайтове видях оферта за посещение на Дядо Коледа по домовете.
Дано не е изтекла, потърси я.
Аз чакам да изгрее слънце и отивам на зей-пазар.

Общи условия

Активация на акаунт