има ли някой впе4атления от д-р Мишел Шоайб

  • 24 777
  • 54
  •   1
Отговори
# 45
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
 #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire

# 46
  • Мнения: 47 973
за болницата шейново мога да кажа само хубави неща,но аз и двете деца родих при богословова-стрхотен професионалист и човек,да не говорим че не ми взе една стотинка.за този доктор-виждала съм го и имам лоши впечатления,ако ше си плащаш по добре на богословова или пък ненов,поне ще получиш професионални грижи.една приятелка роди при ненов и е страшно доволна.иначе в шейново има и много гадни доктори,акушерки и санитарки,има и много готини.

# 47
Д-р Мишел е един супер некадърен лекар от Шейново, който се логва с различни никове и хвали сам себе си.
            Money MoneyКак стои финансовия въпрос с Мишел Money Money

# 48
  • Мнения: 187
Впечатленията не са ми от поликлиниката-аз там съм при Чернев,но в Шейново се убедих в разказите на другите от форума-докторчето държа едно момиче(с което бяхме заедно във стаята) 5 дни за задържане,без да я гледат на видеозон,а накрая се оказа че изобщо няма бебе,което можеха да разберат още в началото #2gunfire
Не знам как стои въпроса с парите,може да е по-сериозен тогава!

# 49
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
Мнооого груб; и като държание, и като прегледи ooooh! ooooh!
Говоря само и единствено от личен опит.

# 50
първо да кажа че не съм др. мишел. Той ми следи цялата бременост и после родих секцио. аз съм много доволна от него и не само за доброто отношение а заради професионализма му. като ви гледам нито една от вас която го плюе не е била при него да ви следи бременноста. на мен ми го препоръча една позната коята беше страшно доволна. аз също съм пратила при него вече три момичета и всички са много доволни. и наистина пред кабинета му винаги е пълно и то с жени които си ходят при него редовно а не с направление при който и да е гинеколог. 

# 51
  • Мнения: 2 171
Нора, не си хаби думите, аз отдавна се отказах да ги убеждавам. Всеки с мнението си, но лошото наистина е, че повечето момичета, които пишат тук го правят не от личен опит, а от това какво е казала комшийката, приятелката, братовчедката и т.н.

# 52
  • София
  • Мнения: 84
И аз съм страшно довола от д-р Мишел, ходих при него през цялата бременост позна пола на бебето в 4 месец. Направи страхотно секцио, вече почти нямам белег, а през цялата операция си слушах радио Whistling идваше всеки ден да ме види, отпуши ми каналите на гърдите, а другите момичета не ги поглеждаха( бяхме 3 ) и никой  не ти казва какво да правиш и как.Приятелката ми също роди при него на 4.10.2005 и е доволна .Живот и здраве пак при него мисля да ходя. 

# 53
  • Мнения: 1 809
но лошото наистина е, че повечето момичета, които пишат тук го правят не от личен опит, а от това какво е казала комшийката, приятелката, братовчедката и т.н.
не ставай смешна  Joy

Пък и не мисля,че това е най-лошото нещо , дори да е така (ама не е)  Peace

# 54
  • Мнения: 1 427
Нора, не си хаби думите, аз отдавна се отказах да ги убеждавам. Всеки с мнението си, но лошото наистина е, че повечето момичета, които пишат тук го правят не от личен опит, а от това какво е казала комшийката, приятелката, братовчедката и т.н.
Поне 70% от момичетата са с ЛИЧНИ ВПЕЧАТЛЕНИЯ!Познавам някои от тях и знам!Моите също са лични-раждах в Шейново!

Общи условия

Активация на акаунт