Ваксината срещу рак на шийката на матката Церварикс

  • 84 524
  • 893
  •   1
Отговори
# 885
  • Мнения: 801
Може ли да подновим разговора за тази ваксина?

# 886
  • Мнения: 1 397
Здравейте! Виждам,че в темата не е писано одавна. Събирам информация за въпросната ваксина. Ще ми бъде полезно да прочета мненията ви.

# 887
  • Мнения: 801
Моля Ви, преди да предприемете каквото и да е, свързано с тази ваксина, добре се информирайте. Покрай мен има семейство, чието дете почина от тази ваксина.
Вижте и ето това: https://www.dnesbg.com/obshtestvo/tsvetozara-zlatanova-tronvil-p … -neynoto-pri.html

# 888
  • Мнения: 258
Моля Ви, преди да предприемете каквото и да е, свързано с тази ваксина, добре се информирайте. Покрай мен има семейство, чието дете почина от тази ваксина.
Вижте и ето това: https://www.dnesbg.com/obshtestvo/tsvetozara-zlatanova-tronvil-p … -neynoto-pri.html
Колко е приятно да бъдеш върнат в стара тема! И колко е ужасно да разбереш, че пак "кучетата си лаят, керванът си върви"!
От 2007 г. оживелите момичета трябва да стават майки, но дали?
И от 2015 г., от както е статията всичко си е по старому (без тази агенция), парите падат в подходящите джобове, съвестта им е приспана, а останалите или да се информират и вземат категорична позиция, или да играят руска рулетка...
Изненадана съм, че се продължава да се предлага тази ваксина..., а не трябва на фона на всичко, което сега е актуално.
Flowers TulipFlowers TulipFlowers Tulip

# 889
  • Мнения: 1 397
Моля Ви, преди да предприемете каквото и да е, свързано с тази ваксина, добре се информирайте. Покрай мен има семейство, чието дете почина от тази ваксина.
Вижте и ето това: https://www.dnesbg.com/obshtestvo/tsvetozara-zlatanova-tronvil-p … -neynoto-pri.html
Колко е приятно да бъдеш върнат в стара тема! И колко е ужасно да разбереш, че пак "кучетата си лаят, керванът си върви"!
От 2007 г. оживелите момичета трябва да стават майки, но дали?
И от 2015 г., от както е статията всичко си е по старому (без тази агенция), парите падат в подходящите джобове, съвестта им е приспана, а останалите или да се информират и вземат категорична позиция, или да играят руска рулетка...
Изненадана съм, че се продължава да се предлага тази ваксина..., а не трябва на фона на всичко, което сега е актуално.
Flowers TulipFlowers TulipFlowers Tulip

Може ли малко конкретика? И какво значи "да се предлага"? Жалко за момичето от статията,но се разрових и се оказа, че е имало автоимунно заболяване, още преди да бъде поставена ваксината. Може и да греша,ако някой знае нещо повече,нека сподели,моля!
На фона на всичко, което се случва в момента, болест като рака, продължава да е бич за нашето съвремие. Защо да не не търсим вариант за намаляване на риска?! Освен превенцията,разбира се!

# 890
  • София
  • Мнения: 38 476
Има друга ваксина, която е по-добра, но не се предлага в България.

# 891
  • Мнения: 258
Може ли малко конкретика? И какво значи "да се предлага"?
Здравейте! Виждам,че в темата не е писано одавна. Събирам информация за въпросната ваксина. Ще ми бъде полезно да прочета мненията ви.
Щом се интересувате от този продукт с някаква цел, много вероятно е той да се предлага на медицино-фармацевтичния пазар.

# 892
  • Мнения: 1 162
Някой с ваксина, поставена след 26г. възраст? Къде може да се постави ваксината? И какви са условията?

# 893
  • Мнения: 1 397
Момичета, утре ще ходя при личния лекар да разговаряме относно ваксината. Дъщеря ми скоро става на 12,та въпросът ми е дали е в безплатният ваксинационен календар до преди да навършат децата 12 или трябва да са навършили 12 години.
Другото, което умувам, е дали да не купя от Гърция ваксината,която обхваща повече щамове - 9....

Общи условия

Активация на акаунт