Шоуто на Слави

  • 27 147
  • 96
  •   1
Отговори
  • Мнения: 0
Какво мислите за шоуто на Слави Трифонов?
Аз спрях да го гледам, защото в последните две/три години започна изключително много да ме дразни.  Не ми харесва, че се подиграва с имената на хората. Вчера дъщеря ми разказваше, че на едно момиченце от класа и са се подигравали, точно заради това шоу. Казвали на въпросното детенце, че е руса, глупава и тем подобни обиди. Но най-голямата обиди била към името и и това продължавало вече от няколко седмици. Става въпрос за ученици в 3ти клас.
Мисля, че Слави започна да прекалява с тези неща и трябва да се направи нещо по въпроса. Не мислите ли?

# 1
  • Мнения: 2 763
И как реши, че децата в 3 клас се подиграват на имената заради Слави? Това винаги го е имало, преди още да има Слави. Че е прост, прост е, но не мисля, че от него тръгва това.

# 2
  • Мнения: 927
Какво мислите за шоуто на Слави Трифонов?
Мислим, че шоута, водени от хомосексуални наркомани с психически отклонения, нямат място в ефира.

# 3
  • Мнения: 640
Харесвам "Шоуто на Слави". То не е за деца в трети клас и затова няма да коментирам влиянието му
върху тях.
 От едно никому неизвестно момче ,Трифонов
съумя да направи нещо ,което вече доста години е на екран. Виждаме ,какво представляват
"Комиците" и "Пълна лудница".  Тъпня. За тях не се пише, не се говори. Защо?
Защото не провокират с нищо. Гледаш едни дебели телеса да се търкалят по сцената и толкоз.
Самият факт ,че се занимаваме с шоуто показва,че не е незабележимо.

# 4
  • Мнения: 2 199
Има и силни ве4ери, има и слаби, но като цяло ми харесва.

# 5
  • Мнения: 0
Самият Слави е пич Sunglasses, но скечовете ме дразнят с откровената си пошлост. Чисти дивотии в последните години. Да владееш езика, както сценаристите му, не значи да го изнасилваш и вкарваш в абсурдно-дивашки съчетания, граничещи често с перверзия Sick Понякога се чудя кой болен мозък е измислил поредната "смешка". Все пак и малко вкус требЕ! (за диалектите да не говорим как се разпъват нашироко...)

Деса Поетеса обаче е 100% попадение за мен. Тя ми е оправдано цинична, защото е супер готина ии... защото напомня поразително една моя леля! Laughing

# 6
  • Мнения: 2 126
Харесвам си го Шоуто,без тъпия проект "Умна и красива" Sick

# 7
  • Варна
  • Мнения: 188
Голям резил с Митьо Пищова ... ужас Sad

# 8
  • Мнения: 419
Не го харесвам, но понякога го гледам заради гостите. Няколко пъти съм се опитвала да гледам актьорската вечер и се чудя как е възможно да им е толкова смотан сценария като сценаристите уж не са глупави.

# 9
  • Мнения: 4 569
Напоследък шоуто изтъпя доста.

Харесвам част от образите - Гиньо Кологов, миньра от Перник, деса поетеса и други.

# 10
  • Мнения: 6 417
Скечовете понякога са много свежи, но понякога са просташки, цинични, та чак вулгарни. Дори започвам да си мисля, че членовете на СЕМ си лягат рано и го пропускат. Някой от сценаристите има сериозни сексуални проблеми, обзалагам се... Mr. Green

# 11
  • Мнения: 419
Нали имаше преди време конкурс за сценаристи. В крайна сметка победителят работи ли сега в шоуто?
Имаше и конкурс за водещ. Победителя виждали ли сте го като водещ?

# 12
  • Мнения: 1 307
И аз съм на мнение,че в голямата си част шоуто вече е поизчерпано и са доста малко нещата в него,които предизвикват някакъв интерес(поне за мен).Преди време можех и всяка вечер да гледам шоуто,докато сега съм зрител от дъжд на вятър.

# 13
  • Мнения: 9 648
Някога "Шоуто на Слави", беше наистина ШОУ, а сега е точно шоуто на Слави.

Гледам го изключително рядко и то по-скоро записи във Вбокс. Страшно много ме дразни Слави, когато не дава думата на гостите си. Има 15 мин "интервюта", в които госта взима думата за не повече от 2-3 минути общо. Изключително глупаво е да слушаме само за проблемите на Слави и Куку Бенд.
Харесват ми актьорите, но относно сценаристите - нужна е тотална чистка! Много ниско са паднали, ама много! Къде е нивото от 2000-2005г?

Слави беше шоумен, сега славата и парите го заслепиха толкова много, че няма накъде повече!  Tired За жалост шоуто никога няма да бъде както преди!  Tired

# 14
  • Мнения: 2 108
Страшно много ме дразни Слави, когато не дава думата на гостите си. Има 15 мин "интервюта", в които госта взима думата за не повече от 2-3 минути общо. Изключително глупаво е да слушаме само за проблемите на Слави и Куку Бенд.
Харесват ми актьорите, но относно сценаристите - нужна е тотална чистка! Много ниско са паднали, ама много! Къде е нивото от 2000-2005г?

Peace

# 15
  • В уютен дом! Елените
  • Мнения: 59
От известно време избягвам да го гледам, освен ако Деса не ми дръпне окото  Mr. Green Преди години го гледах всяка вечер с удоволствие.Наистина май сценаристите се поизчерпаха!

# 16
  • Мнения: 1 525
Едно време гледах предаването. И на живо съм ходила. Вече не.
Не мога да отрека, че Слави направи нещо, което друг никой не е успял. Но човек трябва да знае и кога да спре.

# 17
  • Мнения: 10
Преди имам предвид когато бях на 10-12 години но харесвам беше нещо ново по телевизията  .С времето стана все по просташко и Слави просто се чуди какво да измисли от години не съм го гледала .

# 18
  • Мнения: 0
Скечовете понякога са много свежи, но понякога са просташки, цинични, та чак вулгарни. Дори започвам да си мисля, че членовете на СЕМ си лягат рано и го пропускат. Някой от сценаристите има сериозни сексуални проблеми, обзалагам се... Mr. Green

И аз съм на това мнение  Party

# 19
  • Мнения: 4
Не мога да си представя как още го търпят. Вулгарно, цинично, бездарно. Такава липса на елементарно възпитание. Изцяло изчерпана личност. Още като чуя звука за започване бързо го изключвам. Не мога да си представя, че има интелигентен човек, който още го гледа. Самото му високомерно присъствие е обида за зрителите. Не случайно е поговорката ..."Дай на пр....... малко власт и му гледай сеира".

# 20
  • Мнения: 4 569
Внимание: в тази тема не е писано повече от 120 дни.
Не е желателно подновяването на толкова стари теми. Ако не сте сигурни, че желаете да подновите темата, препоръчваме да започнете нова тема, като може да дадете линк към тази, която е породила въпросите ви или провокирала коментара ви.

Щом не е заключена, вдигам я!  Crossing Arms

Шоуто затъпя страшно много. Опитват се да измислят нещо което да задържи вниманието на зрителите но не успяват. Глупавите им кОнкурси (хванах реклама по бтв) ги гледат само родата и приятелите на участниците.

# 21
  • Мнения: 258
Особено отблъскващо за мен е занимаването с политика.  Peace

# 22
  • Мнения: 1 525
Много отдавна не гледам това предаване.

# 23
  • Мнения: 6 417
А защо е толкова неугледен външният вид на сценаристите? Вярно, че повечето от тях нямат жени вкъщи, но все пак се появяват на екран рошави, неподстригани, с едни кофти зъби...

# 24
  • Мнения: 7 847
А защо е толкова неугледен външният вид на сценаристите? Вярно, че повечето от тях нямат жени вкъщи, но все пак се появяват на екран рошави, неподстригани, с едни кофти зъби...

Нямат пари или време. По скоро второто - Слави ги изцежда, нямат време и да спят.

А сега сериозно - харесвам Слави, единственият, който се наложи и без страх казва това, което мисли.  Не позволява да бъде манипулиран. И така да се задържиш цели 14 години само по себе си говори дали е стойностно или не. Има изцепки, има неща, които дразнят, но... няма безгрешни.

# 25
  • Мнения: 66
Аз много харесвам предаването и ходя от време на време и на живо да гледам.
Не разбирам какво толкова Ви дразни и колко било просташко предаването? Заобиколени сме от толкова простотия, която не е на място - в живота, политиката и т.н., а все пак това е шоу, нормално е да има и по-нецензурни и просташки скечове. Пък и Слави има и доста сериозни предавания, винаги е актуален, отменят се записи заради ден на траур, винаги има адекватна реакция от предаването му, за разлика от други. Нормално е да има и по-слаби предавания, никой не е перфектен, но като цяло мисля, че е най-добрия в България и никой не може да достигне нивото му от доста време. Peace

# 26
  • Мнения: 32
Това шоу май ще отиде към рекордите скоро.... по дълголетие в БГ ефир.

Доста години навъртя.
Иначе в началото го харесвах.

После ме дразнеше, а сега ми е безразлично.

# 27
  • Мнения: 85
Не мога да си представя как още го търпят. Вулгарно, цинично, бездарно. Такава липса на елементарно възпитание. Изцяло изчерпана личност. Още като чуя звука за започване бързо го изключвам. Не мога да си представя, че има интелигентен човек, който още го гледа. Самото му високомерно присъствие е обида за зрителите. Не случайно е поговорката ..."Дай на пр....... малко власт и му гледай сеира".
Peace

# 28
  • Мнения: 4 418
Тва още ли го дават по тилвизията, а някой гледа ли го изобщо?

Майтапа настрана, евала колко години се задържа, ще ми е интересно да видя статистика по възрастова стрруктура на гледащите.

# 29
  • Пазарджик
  • Мнения: 453
Тва още ли го дават по тилвизията, а някой гледа ли го изобщо?

Майтапа настрана, евала колко години се задържа, ще ми е интересно да видя статистика по възрастова стрруктура на гледащите.

Да, разбира се! Аз например го гледам. Simple Smile

# 30
  • Мнения: 114
Моите го гледат, покрай тях и аз. Някак ни е приятно с шоуто. Особено когато излезе Деса.  Hug Mr. Green Иначе, да си кажем, поизчерпал се е. Само дето не можем да си гледаме "Алф" от него!  Laughing

# 31
  • Мнения: 85
сега  Shocked ...
Тоя Чичак кой найстина го гледа

# 32
  • Мнения: 15
Повтаря се вече....все едно и също...особено като се съберат да анализират политическия живот...със сценаристите.....

# 33
  • Мнения: 486
Повтаря се вече....все едно и също...особено като се съберат да анализират политическия живот...със сценаристите.....

Само тогава го гледам и когато гостуват политици. Като цяло предаването стартира като политическо и трябваше да си остане такова. Уви,не!

# 34
  • Мнения: 4 936
кой беше в актьорската вечер актьора играещ Струнджи?

# 35
  • Пазарджик
  • Мнения: 453
кой беше в актьорската вечер актьора играещ Струнджи?

Тодор Башиянов Simple Smile

# 36
  • Мнения: 5 906
И аз съм от тези,които някога го гледаха с удоволствие. Сега-много,много рядко и в изключителни случаи. Дразни ме това,че Слави говори повече от гостите си.В някои случаи почти не им дава думата.
Изпростя предаването. Слави стана проводник на чалгата.

# 37
  • София
  • Мнения: 2 301
Да попитам, какво стана с папагала на Слави?  Не, че това е най-големия ми проблем, но все пак, от любопитство.

# 38
  • Мнения: 197
Каза, че го бил пуснал в отпуск Grinning Иначе навремето си беше на доста високо ниво предаването, но вече е станал непоносим за гледане. Това, че постоянно прекъсва гостите си, всички са "моя приятел", дискусиите на тема политика, вече доста дразнят. Мисля, че му е време да слиза от екран. Даже вече и хубава музика не правят с бенда.

# 39
  • София
  • Мнения: 2 301
Хм, Слави не би пуснал някой в отпуск току-така за черните му очи,  в случая шарените пера Laughing, ако му върши работа. А за  предаването - имам усещането, че едвам го бутат. У нас върви само като фон, докато един чете, друг на компютъра. От време на време има нещо добро. И петъците с децата взеха да досаждат,по-добре да ги остави веднъж месечно, сега  и тях мъчи и интересът спада.

# 40
  • Мнения: 197
Хаха, най-вероятно е разбрал, че дори и с папагал пак не може да привлече зрителското внимание. А на мен вечерите с децата хич не ми допадат...

# 41
  • Мнения: 1 213
И на мен.Особено г-н Андреев.Все имам чувството,че насила му идват думите и само го мъчат.

# 42
  • Мнения: 197
Момчето ми е симпатично, но според мен не става изобщо за такива изяви пред публика. Не знам защо толкова го бутат.

# 43
  • Мнения: 8 520
Като вървеше брадъра ,единият от продуцентите беше пуснал за сравнение таблица с рейтингите.ББ 35 процента ,Слави по същото време имаше рейтинг 17,но той е всек иден на екран.Струва ми се ,че не е зле такъв рейтинг за ежедневно предаване

# 44
  • Мнения: 4 418
Тоя Чичак кой найстина го гледа?

Лелките.  Laughing

# 45
  • Мнения: 780
Цитат
Лелките.

И младите.

# 46
  • Мнения: 713
Що дирят младите?!

# 47
  • Мнения: 2 108
Кой пише стиховете на Деса поетеса? Кой от сценаристите?

# 48
  • в морето до колене
  • Мнения: 2 493
Предполагам Ивайло Вълчев. Все пак той е най- поет от всички.

# 49
  • Мнения: 258
Май се пишат от всички, които така или иначе пишат поезия.

# 50
  • Мнения: 14 486
Като вървеше брадъра ,единият от продуцентите беше пуснал за сравнение таблица с рейтингите.ББ 35 процента ,Слави по същото време имаше рейтинг 17,но той е всек иден на екран.Струва ми се ,че не е зле такъв рейтинг за ежедневно предаване

Никак не е зле даже, много народ го гледа. Няма да коментирам нивото на аудиторията му Whistling

Някой знае ли докога му е договора на Славчо? От 2000 г. върви, Опра не е била толкова време на екран Laughing

# 51
  • Мнения: 8 520
Като вървеше брадъра ,единият от продуцентите беше пуснал за сравнение таблица с рейтингите.ББ 35 процента ,Слави по същото време имаше рейтинг 17,но той е всек иден на екран.Струва ми се ,че не е зле такъв рейтинг за ежедневно предаване

Никак не е зле даже, много народ го гледа. Няма да коментирам нивото на аудиторията му Whistling

Някой знае ли докога му е договора на Славчо? От 2000 г. върви, Опра не е била толкова време на екран Laughing
В някой от интервютата си той споменава ,че договорите му са за по три години.Дори в първият договор ,пак по неговите думи,имало клауза ако рейтинга му падне под 13 процента ,от БТВ могат да го спрят или нещо подобно беше...
Аз понякога го гледам,харесвам вечерта на актьорите...имат страхотни попадение.Краси Радков е върха в ролята на треньора Пенев.....има все още доста интересни гости ,от всякакво естество,понякога се държи тъпо с гостите ,но ......има и добри интервюта

# 52
  • Мнения: 7 847
Като вървеше брадъра ,единият от продуцентите беше пуснал за сравнение таблица с рейтингите.ББ 35 процента ,Слави по същото време имаше рейтинг 17,но той е всек иден на екран.Струва ми се ,че не е зле такъв рейтинг за ежедневно предаване

Ето  го отговорът на въпроса. Защо тъпче на едно място - липса на конкуренция. Опитаха Иван и Андрей да правят нещо в същият часови пояс и ги изпревари.  Сега липсата на конкурентно предаване не го стимулира към нови неща, тъпче си на едно място с изтърканите герои в актьорката вечер и така... Я, да имаше състезателен елемент и борба за рейтинги?

# 53
  • El Paso/Los Angeles
  • Мнения: 2 076
Оу, не. Никога не съм го харесвала това предаване. Говорят само глупости, смеят се на тъпи работи и пускат плиткоумни бъзици.

# 54
  • Мнения: 1 669
Аз мисля, че само Крисия и г-н Андреев му вдигат рейтинга. Другите са гола вОда.

# 55
  • Мнения: 780
Актьорските понеделници също са много силни. Не ги пропускам. Винаги ме разсмиват. Изобщо актьорите му са едни от най-добрите у нас.

# 56
  • Мнения: 8 520
Слави се кротна и спря да плюе по ББ.

# 57
  • Мнения: 780
Той Бойко не цвете за мирисане. Скечове с него редовно си има. Не мисля, че има нещо лошо в това. По цял свят в комедийните предавания има политическа сатира. Мен лично ме забавлява.

# 58
  • Мнения: 14 618
То няма лошо,но толкова злоба ми идва в повече.Без да следя предаване,все случайно попадах на такива ''смешки''.И както всички знаят,че са на лична основа,просташко е да прави всички свидетели  с тези демонстрации.Трифонов с всички мутри беше или и сега е приятел.Илия Павлов му гостува,после Трифонов гледа страшно на опелото му.Какво  се прави на много принципен и почтен ''добре облечен водещ и бизнесмен''?

# 59
  • Мнения: 23
горе-долу....

# 60
  • Мнения: 780
То няма лошо,но толкова злоба ми идва в повече.Без да следя предаване,все случайно попадах на такива ''смешки''.И както всички знаят,че са на лична основа,просташко е да прави всички свидетели  с тези демонстрации.Трифонов с всички мутри беше или и сега е приятел.Илия Павлов му гостува,после Трифонов гледа страшно на опелото му.Какво  се прави на много принципен и почтен ''добре облечен водещ и бизнесмен''?

Ти май просто си мразиш Слави, а не те засяга толкова с кого се шегува.

# 61
  • Мнения: 23
То няма лошо,но толкова злоба ми идва в повече.Без да следя предаване,все случайно попадах на такива ''смешки''.И както всички знаят,че са на лична основа,просташко е да прави всички свидетели  с тези демонстрации.Трифонов с всички мутри беше или и сега е приятел.Илия Павлов му гостува,после Трифонов гледа страшно на опелото му.Какво  се прави на много принципен и почтен ''добре облечен водещ и бизнесмен''?

Ти май просто си мразиш Слави, а не те засяга толкова с кого се шегува.

да вярно, така изглежда...

# 62
  • Мнения: 248
Гледам го понякога. Изчерпал ли се е? Че те сериалите се изчерпват за мега кратко време, където имат начална и крайна идея, та шоуто няма да се изчерпа. Това е всеки ден бе хора, не знам вие какво бихте направили, ако трябва всеки ден да забавлявате неспирно мрънкащия и хленчещ български зрител....
Актуален е, когато трябва да е сериозен, е сериозен - имало е случаи, когато отделя цяло предаване за даден проблем или трагедия, на която, да речем новините и останалите публицистични предавания отделят 3 минути, колкото да отбият номера....
Понякога дразни, кажете ми човек, предаване, сериал, който никога, ама никога за нищо да не е подразнил околните.
Не винаги им се получават шегите, че те и на Шкумбата не винаги се получаваха Simple Smile
Дали интелигентни хора го гледат? Защо не!? Има си своите попадения.

# 63
  • Мнения: 3 154
Той Бойко не цвете за мирисане. Скечове с него редовно си има. Не мисля, че има нещо лошо в това. По цял свят в комедийните предавания има политическа сатира. Мен лично ме забавлява.

Не - няма лошо. Освен ако не е тенденциозно и не се пропускат някои умишлено. Да питам само, скечове с Ахмед Доган защо нямам спомен да е имало през последните десетина година?   Освен ако не му нещо спонсор примерно?

Това "шоу" отдавна се превърна в най-гнусното нещо в българския телевизионен ефир - не случайно всички по-читави от екипа му избягаха, а пък Росен Петров - не мислех, че е възможно, но той някак успя да падне още по-ниско и задълба в тинята.  
Останали са няколко бездарници, които го величаят и му се кланят всяка вечер, заблудените родители на дечицата от конкурсите, чалгарския оркестър и поредните кючекчийки - нищо повече.
пп. сега, ако някой ми рипне с железния  "аргумент" - ама то има ли нещо по-добро? Е, не знам дали има, a и не ме интересува и ако няма с какво друго да се запълни часовия диапазон това причина ли е  да се прехласвам пред този простак?  Мне, по-добре парламентарен контрол във Vbox  Mr. Green

Последна редакция: сб, 01 авг 2015, 00:16 от Banshee

# 64
  • Мнения: 2 112
Banshee, вместо Бойко май теб трябва да започнат да имитират! Mr. Green

...Много обичам Sick някой да се вживява като авторитет, обявяващ кое е най-гнусното и кои родители са заблудени!



# 65
  • Мнения: 3 154
Banshee, вместо Бойко май теб трябва да започнат да имитират! Mr. Green

...Много обичам Sick някой да се вживява като авторитет, обявяващ кое е най-гнусното и кои родители са заблудени!





Нима?  А пък аз много обичам  Rolling Eyes някой да ми "редактира" мнението по даден въпрос  и да ми натрапва своето виждане. Съобразно форумните правила, тук се коментира  т.нар "шоу", а не потребителите, пишещи в нея  Stop  но ако това не ти харесва - оплачи се на новия омбудсман  Mr. Green

# 66
  • Мнения: 2 112
Banshee, защитавам си шоуто, мила! Wink
Подобни категорични изказвания ме дразнят страшно! Mr. Green Mr. Green

В едно от последните предавания говориха за случай с убити котенца - историята ме потресе! Cry

Вече не знам какви хора сме станали, в каква държава живеем - уж знаеш какво е чувството да ти залепят плесница, но всеки следващ шамар си е изненада и всеки път боли все повече и повече...
Затова харесвам Слави - мъчи се да промени нещичко, започвайки от говоренето по проблема!Дано такива като него предприемат нещо, ама надали ще успеят... Stop

# 67
  • Мнения: 3 154
Banshee, защитавам си шоуто, мила! Wink
Подобни категорични изказвания ме дразнят страшно! Mr. Green Mr. Green

В едно от последните предавания говориха за случай с убити котенца - историята ме потресе! Cry



Не съм го гледала, но това "говориха за случай с убити котенца" вече ми звучи като евтин популизъм - да разчувстват хората, да вдигнат рейтинг - сама казваш, че историята те е потресла, а и то няма как реакцията ти да не е такава. А случилото се за съжаление не е прецедент - има много подобни и всички звучат и изглеждат потресаващо.  Друг въпрос е доколко е уместно случаите с насилие над животни да се коментират в подобно предаване - какво постигнаха с коментарите, освен че са разчувствали зрителите си?   Thinking  
пп.   бих убила човек, ако видя, че измъчва котка Close  ... всъщност не знам чисто физически дали ще ми стигнат силите да го довърша, но ще направя каквото мога.

Изобщо нямах намерение да се конфронтирам с феновете на шоуто - и без това малко сте му останали на Славчо.  Wink Laughing  Мнението си е мое и аз държа на него, но никой не е длъжен да го споделя, а пък и темата не е от такава важност, че да се впускаме във форумни полемики и да се хващаме за косите.  Peace

Последна редакция: сб, 01 авг 2015, 14:52 от Banshee

# 68
  • Мнения: 548
Изобщо нямах намерение да се конфронтирам с феновете на шоуто - и без това малко сте му останали на Славчо.  Wink Laughing  Мнението си е мое и аз държа на него, но никой не е длъжен да го споделя, а пък и темата не е от такава важност, че да се впускаме във форумни полемики и да се хващаме за косите.









Да, всеки си има предпочитания. Вчера той говореше за здравните си проблеми- по много човешки начин, без да се натрапва. И след като темата е за шоуто, се питам ,как така толкова хиляди хора, и то млади, отиват на концертите му.  Бързо напълни зала " Армеец", а през есента и стадион "В. Левски". Кой го е направил и то два пъти в годината, че не се сещам?  Дори и най-популярните певици от "харема", както казва една моя близка... newsm10

# 69
  • Мнения: 8 520
Ми какво да го коментират Доган. Той от години не се е показвал, нито изказвал. Местан често го шаржират. Правят си майтап с тези които са в медийното  пространство от сутрин до вечер

Последна редакция: сб, 01 авг 2015, 20:43 от MG18

# 70
  • Мнения: 258
Преди Местан Мариян Бачев правеше много сполучливо Доган. От както последният не се показва не са го правили.

# 71
  • Мнения: 888
 newsm61
Платих 5 лв., за да гледам концерта на Слави, а вече час и половина нито имам код, нито може да да се влезе в сайта. Страницата е претоварена и не е достъпна!
Не си давайте парите!

# 72
  • Мнения: 777
newsm61
Платих 5 лв., за да гледам концерта на Слави, а вече час и половина нито имам код, нито може да да се влезе в сайта. Страницата е претоварена и не е достъпна!
Не си давайте парите!
В сайта им пише, че ще връщат пари

# 73
  • Мнения: 7 847
На следващият ден с кода съвсем спокойно и без прекъсвания седнах и си го изгледах.

# 74
  • Мнения: 296
Концертът не е ли вече качен някъде за свободно гледане  newsm78 Предполагам, вече е късно за плащане и кодове

# 75
  • Мнения: 888
Гледах концерта на следващия ден.

# 76
  • Мнения: 2 112
Някой знае ли какво се случва с Борис Солтарийски, че липсва отдавна?...

# 77
  • Пазарджик
  • Мнения: 453
Някой знае ли какво се случва с Борис Солтарийски, че липсва отдавна?...

Борис Солтарийски и Краси Радков са на Турне в Америка вече месец. Скоро Връщат.

# 78
  • Мнения: 902
Някой може ли да ми помогне със съвет, къде мога да открия дискове на Слави, но да са нови, запечатани? Търсих и по музикални магазини, но никъде нищо... Обяснението е, че БМК, която им е разпространявала музиката, вече не съществува. Но все пак, ако някъде има останали бройки, ще се радвам за съвет и помощ.

# 79
  • Sofia
  • Мнения: 26 364
Гледам кастинга за актьори...много са зле подбраните,които излъчват Angry

# 80
  • Мнения: 8 520
Снощи мм беше превключил на шоуто та го загледах.
Много безвкусно и глупаво шоу
Слави безцеремонно прекъсваше.Държеше се сякаш всичко му е дотегнало.
Когато се появи някакво детенце в носия превключих.Този тип предавания са пълни с хора които пеят народни песни и тропат хора, а аз не ги харесвам

# 81
  • Мнения: 5 671
Кастингът за актьори е пълен провал.
Слави се държи ужасно и на моменти неадекватно. Наистина му е време да се откаже да води това шоу.

# 82
  • Sofia
  • Мнения: 26 364
Напълно излишен кастинг,нямат нужда от повече актьори,Сиромахов добре се справя.Едвам изгледах 2 предавания,никой от показаните нямаше нищо артистично,много зле бяха...ама да си запълват ефирното време

# 83
  • Мнения: 5 671
Снощи ми харесва последния актьор с куклата. Той беше единствения свестен явил се на кастинга. И Слави чак се очуди колко е талантлив и му предложи да му осигури безвъзмездно обучение в чужбина. Браво!

# 84
  • Sofia
  • Мнения: 26 364
Не го видях...
Много са зле всички,нищо не ме разсмива Confused

# 85
  • Мнения: 7 847
Понеже е много орязано, предполагам, че сега дават безинтересните и тези, които са се явили да ги дават по телевизора, а към края ще е с актьори интересни
Да, снощи това момче с куклата беше уникално! И брво на Слави за предложението.

# 86
  • Sofia
  • Мнения: 26 364
Много талантливи деца в предаването днес,браво Hug

# 87
  • Мнения: 2 106
Децата са много талантливи, ама Слави се държи абсолютно неадекватно. Направо ме побиват тръпки като каже на някое момиченце, че красиво. Изглежда пошло и почти педофилско. Понякога се хили и се лези като пълен олигофрен.

# 88
  • Sofia
  • Мнения: 26 364
Лигавенето не му подхожда...чак диадемата взе на едно момиченце и си я сложи на главата,на други прави пошли комплименти...инфантил

Има ли награда за победителя?

# 89
  • Мнения: 110
Просто не знае как да се държи с децата. Опитва се да ги предразположи, да ги отпусне, но не му се удава. Нищо пошло не виждам.

# 90
# 91
  • Мнения: 3 329
Аз пък мислех, че това шоу отдавна не съществува.

# 92
  • Мнения: 1 539
Аз пък мислех, че това шоу отдавна не съществува.
Мислите стават реалност.

# 93
  • Мнения: 5 671
Друго шоу ли ще прави? Все ще измисли нещо, не вярвам да спре до тук

# 94
  • Мнения: 2 821
Сигурно ще тръгне по политическия път на падението. Така по-атрактивно да му се получи. Stuck Out Tongue Closed Eyes

# 95
  • Sofia
  • Мнения: 26 364
Гаврят се тази вечер с Папата,идиоти

# 96
  • Мнения: 3
Някой знае от къде мога да гледам/изтегля предаването на Слави от 20 юли 2011 г.? Търсих в сайта на предаването, но доста епизоди от въпросната година липсват. В този епизод гостуваше Желко Йоксимович и беше изключително забавен. Преди го имаше качен в сайта, но сега изглежда, че е изтрит.

Ще съм благодарна за съдействие.

Общи условия

Активация на акаунт