Лакове за нокти - тема 47

  • 48 728
  • 747
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 1 772
Хаха, мислех, че само аз не харесвам червената холограма на КА, пък то се оказа че сме доста  Mr. Green От скоро си търся и черната да я пробвам. Ако видя някъде ще свиркам  Peace

Най-нетрайни Есенс /трайност без забележки няколко часа/, плътно следвани от ОПИ /трайност без забележки до ден/. Въпреки, че напоследък забелязвам повишена трайност при мен от почти всички лакове. Може би от нано базата на Перфект, може би от изключетилно нецепещите ми се нокти, може би от Пош/Сеш, или от топ лак на Римел дето ужким издържал 10 дни, но е факт че нямам лак който да има поражения преди 3-тия ден. Дори ОПИ  Party Party Party. Есенс като цяло нямам никви цветове, освен брокатените. А да и глитърите ми държат малко. 1-2 дни. Катрис май и те ми издържаха ден  newsm78. Но определено за трайността на лака голямо значение има основата и топ лака  Peace

Пинк флауър страхотен маникюр  Heart Eyes

# 46
  • Мнения: 5 035
Леле, един ден да не съм си вкъщи и четири страници изписахте  Shocked

Моят най- нетраен като че ли е Есенс. След това класацията води Есенс и Чайната.
Моята лакова апатия като че ли продължава Rolling Eyes Без лак не съм оставала, ама нищо не си харесвам. А и съм изрязала ноктите до дъно  Rolling Eyes

# 47
  • Мнения: 430
И при мен ОПИ-то е най-нетраен, до вечерта е с обелени връхчета, но аз не съм критерии защото се лакирам всеки ден. Забелязала съм обаче ,че най-лесно ми се белят на големи люспи глитерите, яд ме е ,но пък така нямам проблеми със чистенето им. Simple Smile

# 48
  • USA, Steak State
  • Мнения: 2 480
Богиньо, много ти отива червено на пръстчетата. Аз май за първи път виждам твоя ръчичка.  Whistling

Тъкмо Ивчето като ми е напомнила... Денси, имаме много съфорумки- любимки в темичката, които имат собствени блогове. Не е ли по- добре да лансираме техните блогове вместо вече известните почти на цял свят такива?

Най- нетрайните лакове при мен са Clarie's mood, трайността им при мен от е няколко часа.

Мимс, аз не съм критерий, всеки лак при мен издържа около 2-3 дни. Опи са ми сравнително нетрайни и на мен, на вторият ден съм със леко обелени връхчета на ноктетата, не отчупено... ами захабено точно на върха.

Цветенце, много добре се е получило върху черното и броката е дошъл точно по мярка.

Искам да напомня, че в размените имам Nail Tek Fondation II за размяна. И разни заздравители....

СлънцеЛуна Мавала и вътрешно- женски витамини.  Peace

Харем, много симпатично!

Момичета имам едно предложение на тези от вас, които могат да рисуват и правят невероятни маникюри. Имам възможност за направата на сайт. Какво ще кажете за такъв в който се слагат различни модели на определени от вас с контактната ви информация. Имам къде да го разпространявам. Много често срещам въпрос "Къде мога да намеря добър маникюрист, който да рисува хубаво" и мисля, че ще е в помощ за тези, които имат бизнес в тази сфера / Няма да рекламираме салони, а само личности/ и тези като Ели например, които са още учащи но имат огромен талант и могат да спечелят нещо допълнително. Няма да се слагат цени това са вече договорки с клиенти. Разбира се всичко ще е безплатно. Simple Smile Т.е. имам ресурсите и идеята от вас само таланта. Преди време бях направила такъв сайт за представители на Ейвън. Simple Smile И пак да подчертая, че не искам нищо насреща!!!!

Lana Добре се е получил франкенполиша ти. Simple Smile

Римембър, желязо е тоя лак при теб!  Peace


Спец. за Фи  Mr. Green
Zoya- Edyra

Последна редакция: сб, 17 дек 2011, 19:52 от TheBlackWidow

# 49
  • Мнения: 35 891
Момичета имам едно предложение на тези от вас, които могат да рисуват и правят невероятни маникюри. Имам възможност за направата на сайт. Какво ще кажете за такъв в който се слагат различни модели на определени от вас с контактната ви информация. Имам къде да го разпространявам. Много често срещам въпрос "Къде мога да намеря добър маникюрист, който да рисува хубаво" и мисля, че ще е в помощ за тези, които имат бизнес в тази сфера / Няма да рекламираме салони, а само личности/ и тези като Ели например, които са още учащи но имат огромен талант и могат да спечелят нещо допълнително. Няма да се слагат цени това са вече договорки с клиенти. Разбира се всичко ще е безплатно. Simple Smile Т.е. имам ресурсите и идеята от вас само таланта. Преди време бях направила такъв сайт за представители на Ейвън. Simple Smile И пак да подчертая, че не искам нищо насреща!!!!

дали не е по-добре тази идея да бъде реализирана във фейсбук например и тук да бъде сложен еднократно линк към сайта в темата за нейл арт?

# 50
  • USA, Steak State
  • Мнения: 2 480
Знам ли.  Mr. Green
Аз предложих пък да го обсъдим, къде що и как. Ако искате и на лична, да не пълним темата.

# 51
  • Мнения: 35 891
да, не е добре да се пълни темата

# 52
  • USA, Steak State
  • Мнения: 2 480
 Mr. Green Бубс, съвсем сериозно изобщо бях забравила че може да се направи направо във фейсбук. Наистина не ми е било идеята да правя реклами... знаеш, че съм добро.
Който се интерисува да пише на Мариша за фейсбук идеята.

# 53
  • Пловдив
  • Мнения: 71
Здравейте момичета!
Преди време една добра душа ми беше написала няколко сайта за лакове в Америка (без ибей), от които е изгодно да се поръчва.
 Embarassed Обаче ги затрих някъде.  Embarassed Ще бъде ли възможно пак да ми ги напишете?
Благодаря предварително!
  bouquet



Едит: Получих!
Отново благодаря за отзивчивостта.

Последна редакция: сб, 17 дек 2011, 21:23 от mamada

# 54
  • Мнения: 289
Мерси, Блеки  Wink  Хубава е госпожица Едита!

Не мога да дам обективно мнение за трайност на конкретни марки, тъй като почти всичко се държи прилично при мен. По-скоро забелязвам, че трайността варира според цвят и консистенция, дори при една и съща марка лак.

Наистина е индивидуално. От 15 години слушам оплаквания за Ревлон и от също толкова време са ми едни от любимите лакове като консистенция. Харесва ми, че доста течни и се разливат без усилие по нокътя. Сигурно съм изключение, защото наистина доста оплаквания съм чувала  Laughing

# 55
  • Мнения: 30 961
При мен рядко лак да е оцелелее 24 часа винаги имам забелено връхче  Cry
досега най-траен ми е Шанел  графит  - 4 дена без забележки
но аз общо взето купувам лаковете заради цветовете (нямам проблем с честото лакиране)
имам найл тек фон.2 и съм доволна и Вдовичка го имаше .
Момичета може въпросът в следващата тема ако ви харесва да е Каква основа ползваме и какъв топ лак  Embarassed
Съгласна! Hug Само ме подсети да не забравя, че вече одъртявам. Mr. Green
Най-нетрайни са ми Есенс и нищо не би ме накарало вече да купя техен лак. Чайна също не ми траят, за разлика от Опи. За Шанелите съм говорила доста. Mr. Green


Сетих се какъв е цвета на червения холограм за мен-ягодов. Страшно ми харесва точно този цвят. Heart Eyes

Последна редакция: сб, 17 дек 2011, 22:11 от densi

# 56
  • Мнения: 2 592
Най-нетрайният и ужасен лак, който съм ползвала, беше един essence colour & go  Crossing Arms
Беше ми първият и последен от тази марка ...
Иначе почти всички останали ми траят по 3 дена, но аз и без това се лакирам през 3 дена, защото ми омръзва цветът, така че не страдам от този факт.

# 57
  • Мнения: 436
При мен най-нетрайни са Габрини.
Днес си купих един витаминен лак за нокти на Victoria Beauty - българска фирма от Пловдив. Извинявам се, но не мога да намеря никакъв техен сайт.
Та на въпроса - ползвали ли сте го? Целта ми е просто малко подхранване. А понеже за пръв път използвам този продукт, се притеснявам да не ми пожълтеят ноктите.

# 58
  • Мнения: 1 131
Извинете ме за спама...
Вдовичке,аватарчето ти направо кърти  newsm10

# 59
  • Мнения: 13
Следя ви всяка тема, но тези дни нямах време да ви чета и съм изпуснала няколко теми  Embarassed newsm45 Сега хванах тази, ще се връщам и назад  Laughing В една от предните страници бякой беше постнал снимка на essence circus confetti . Та, да ви попитам дали мога да го намеря в Lilly или DM и на каква цена е  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт