Търся касова бележка от вода Девин - СПЕШНО!!!

  • 2 215
  • 12
  •   1
Отговори
  • Мнения: 39
Търся касова бележка от минерална или изворна вода Девин 7 или 11 литра, да е издадена между 1 Октомври и 15 Декември.

# 1
  • Русе
  • Мнения: 984
Тъкмо мислех да пускам и аз такава тема  Wink
Аз също търся такава касова бележка.Ако някой може да помогне ще съм му много блгодарна  Praynig

# 2
  • Мнения: 243
И за какво ви е, ако може да попитам  newsm78 Някаква игра ли има пак?

# 3
  • Мнения: 39
Тя играта свърши. Но за да си получим наградата изискват и касова бележка, а аз без да се усетя съм я изгубила някъде. Ще съм благодарна, ако има някой, който пази такава бележка.

# 4
  • Мнения: 11
И аз ако има някой нека помогне!

# 5
  • Мнения: 3 157
Имах няколко,и аз ги пазех ако уцеля нещо,но ми писна и вчера успешно заминаха в кофата,сори.

# 6
  • София
  • Мнения: 162
А касова бележка за стек от 1,5 л.+лентичката с изтриващо поле с думичка "баланс" не върши ли на някой работа-имам едни излишни

# 7
  • Русе
  • Мнения: 984
А касова бележка за стек от 1,5 л.+лентичката с изтриващо поле с думичка "баланс" не върши ли на някой работа-имам едни излишни
На мен ми вършат прекрасна работа  PeaceПиша на лични

# 8
  • Мнения: 39
Куршумчо, не мога да ти пиша на лични, понеже си с изчерпан лимит за получаване на съобщения. МОЛЯ ТЕ, изпрати ми бележката от 11 литра!

# 9
  • Мнения: 1 958
deteliana, имам бележка за 11 литра,пиши си адреса на лични.

# 10
  • Мнения: 11
моля ако някой има независимо от колко литра е да пише аз нямам нито една,не знаех че трябва да ги пазя! Cry

# 11
  • Мнения: 39
За щастие след дъъълго търсене намерих бележката преди малко, така че ги изпратете на другите, които имат нужда. Сърдечно съм благодарна на всички, които се отзоваха. Пожелавам ви весело посрещане на Коледа и Нова година!

# 12
  • Мнения: 1 514
Здравейте!Ако някой все още има нужда моите не съм ги хвърлила,имам 3 касови бележки и минерална + изворна + баланс! Да ми пише на лични!

Общи условия

Активация на акаунт