Отговори
# 15
  • Бургас
  • Мнения: 1 201
Честита ни нова темичка!Благодаря на създателката й!   bouquet

Да дават Господ и света Богородица да е пълна само с добри и чакани вести, живи, здрави и щастливи мами и бебенца!
Жени, Евгения /бебо/, ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН!Желая ви много здраве, много късмет, щастие и любов!
На всички желаем весело посрещане на Бъдни вечер с любимите хора!

# 16
  • Мнения: 0
Благодаря ви за милите думи и топли пожелания! Може би съм станала по-чувствителна заради хормоните. А може би го преживявам така, защото ми беше обещал днес да станем, да излезнем, да пазаруваме, да ходим на сладкарница и т.н., а той ме остави сама и излезе по лични задачки. Уж щял като се  върне да ходим на сладкарница, ама като гледам кое време стана, пък ще бъде уморен, а аз насила не искам. Надявам се до довечера да се настроя на празнична вълна и нещата да се оправят. Ястията са почти готови и сега си почивам. Очаквам майка ми да дойде по-късно.
Диткинс, няма смисъл да му звъниш. То ако от вътре не му идва... Много хубаво, че се събирате цялото семейство! Ти като един представител на зодия рак, съм сигурна, че си създала много уют и топлина. Пожелавам весел празник и здраве на всички около нас и във нас!

# 17
  • Мнения: 1 327
Честит имен ден момичета, бъдете живи и здрави, щастливи и много обичани Hug

# 18
  • София
  • Мнения: 2
Честит Имен Ден на всички празнуващи! Two Hearts Да сте живи и здрави и много усмихнати! На всички пожелавам топла, уютна празнична вечер с близките, много положителни емоции и усмивки! santa2 Close-mas: Nature Snowman Nature Snowman Темичката е супер оформена и толкова празнична! Благодаря на създателката й!
  Kissing Heart
 Някой има ли новини от Фреш ме, нали вчера трябваше да ражда?  Flowers Sunflower

# 19
  • Мнения: 239
Влизам само да пожелая на всички много здраве и късмет и много весело посрешане на Бъдни вечер и на Коледа! Да е вълшебна и уютна! Честит имен ден и на всички именници!  Hug
Поизостанала съм с десетина странички, но ще наваксам тези дни!  Flutter
Много перградки от нас с бебка за всички!!!

# 20
  • Мнения: 4
Здравейте момичета!! На 20.12.2011г в 10.40ч.  станах мама на бебка Сияна 2.890кг, 49см. Родих нормално,според мен и лекарите бързо и лесно.   Не можах да ви пиша по-рано,защото се нагаждаме с малката и не ми остава време. Видях на 1 страничка колко много бебета имаме вече. Честито на всички мами,да са живи и здрави бебоците и семсйствата им. Да бъдат най-щастливите на света. Желая на всички Весело посрещане на Коледа и само хубави неща да се случват!! 

# 21
  • София
  • Мнения: 2
Честита малка принцеса Сияна на мама Електра! Да Ви е жива и здрава и много да Ви радва!    ylinfant Two Hearts pacifier

# 22
  • Бургас
  • Мнения: 1 201
ЧЕСТИТА ПРИНЦЕСА СИЯНА НА МАМА ЕЛЕКТРА!ЖИВА И ЗДРАВА ДА ВИ БЪДЕ, МНОГО ДА ВИ ОБИЧА И РАДВА!ВЕСЕЛО ПОСРЕЩАНЕ НА ПРАЗНИЦИТЕ ОТ СЕМЕЙСТВОТО И НОВИЯ ЧЛЕН В НЕГО!

# 23
  • Мнения: 0
ЧЕСТИТО БЕБЧЕ на мама електра_1 Бъдете живи и здрави и се радвайте взаимно много.Темичката е наистина страхотна,благодарности на създателката дано да ни донесе много радост и щастие на всички.

# 24
  • Мнения: 2 980
Добре дошла на Сияна на мама Електра! Да е здравичка и весела!

Честит празник на всички именници днес, да са живи и здрави и никой да не ги ядосва!  Simple Smile

Весели празници пожелавам на всички!


(Бебо, благодарности за темата, много красиво оформление!)

# 25
  • Мнения: 872
Още едно момиченце  Hug Hug Hug newsm30 .Нека бъде жива и здрава и много да радв мама и тати Simple Smile))

# 26
  • Мнения: 343
Честито на новите мами Ескито, Таня и Електра! Да са им живи и здрави малките рожби, да растат здрави и безгрижни Hug

Честит имен ден на всички именици  bouquet

Пожелавам ви весела и щастлива Коледа, много здраве, щастие и любов!

# 27
  • гр.Пловдив
  • Мнения: 289
хоп и аз тук, да не ви изпусна

Честито на новите мами и на всички празнуващи с и без повод.

Почерпете се, че днес мъжо има рожден ден - става на 29.



Аз днес реших да поизчистя, и ме стегна коремчето, та сега си почивам, добре че съм при мама, та чакам на готово

# 28
  • Мнения: 1 327
elektra-1 , получили сте най-хубавия подарък за Коледа. Желая ви много здраве, щастие и веселие с вашето сладко бебе- Сияна  bouquet

Последна редакция: нд, 25 дек 2011, 08:04 от Bibi85

# 29
  • София
  • Мнения: 2 367
Честита бебка Сияна на мама Електра, прекрасен подарък сте получили, да ви е жива и здрава.
Честит имен ден на именничките ни   bouquet
И аз днес поизчистих, но не съм готвила нищо, добре че е майка ми да се погрижи за трапезата. Ходих до църквата и запалих свещичка с благодарност ,че на този ден след толкова години очакване и многото проляти сълзи по празниците,бебка е в коремчето ми и чакам с нетърпение да се появи жива и здрава.  Praynig

Общи условия

Активация на акаунт