какво направихте с пъпния остатък на бебчето си

  • 3 044
  • 57
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 466
В къщи е прибран с нейната и моята гривна от болницата,не мисля да го хвърлям никъде.И аз като  kemata съм много сантиментална.Дори теста си за бременност не успях да изхвърля Laughing

и аз съм така Peace

Тестът за бременност и гривната и аз ги пазя... Не мога да ги изхвърля... Пъпчето и неговата гривна се загубиха някъде по болниците...

# 31
  • Мнения: 1 050
Пазя го все още и много се колебая къде да го хвърля. Ще изчакам още малко да видя дали има някакви заложби, ако ли не съм решила да го хвърля в някое училище. Гривничката от раждането съм я прибрала и не бих я хвърлила никога.

# 32
  • София
  • Мнения: 1 609
Още го пазя в една кутийка вкъщи, заедно с гривничките ни от болницата. Не съм решила дали да го хвърлям някъде и ако да, къде точно.

# 33
  • Мнения: 71
Не съм го хвърляла,едва ли някога ще го направя.

# 34
  • Мнения: 1 262
И аз си го пазя вкъщи, но се чудя дали да не го хвърля.  Laughing Не вярвам в поверия.

# 35
  • София
  • Мнения: 374
Пазя си го в къщи   Grinning Имам се една кутия в която си пазя положителния тест, гривничките от болницата, първите му обувчици, първите мънички ръкавички и т.н. 

# 36
  • Мнения: 284
В момента се намира в едно чекмедже Mr. Green, докато реша точно къде да го сложа....но нямам намерение да го хвърлям никъде.

# 37
  • варна
  • Мнения: 1 830
В момента се намира в едно чекмедже Mr. Green,
Ама май не смятам да го хвърлям - поне за сега де Laughing

# 38
  • Мнения: 158
Няма да го хвърлям не вярвам в суеверия, ще си го оставим за хубав спомен, когато е бил бебче Heart Eyes :lo

# 39
  • Мнения: 273
Хвърлих го в училище

# 40
  • на последния етаж
  • Мнения: 8 752
Още го пазя вкъщи.

# 41
  • Мнения: 2 216
На едно от най-красивите места по света е Wink

# 42
  • Мнения: 27
Стои си вкъщи и най-вероятно нищо няма да направя с него.

# 43
  • Бургас
  • Мнения: 10 819
Акушерката го метна в кошчето за боклук в болницата.Ако бях се сетила тогава да го взема сигурно щеше да ми седи у дома.

# 44
  • софия
  • Мнения: 2 140
И на двамата не съм ги хвърляла.Пазя си ги вкъщи.

Общи условия

Активация на акаунт