Philips - Lumea - фотоепилация

  • 644 105
  • 3 051
  •   5
Отговори
# 420
  • Мнения: 6 549
Присъединявам се и аз към клуба. Вече съм горд притежател. Sunglasses
Разучавам как точно стоят нещата и съвсем скоро почвам да използвам. Grinning
Сигурно ще задам някой друг тъп въпрос докато свикна, ама се надявам на взаимопомощ.
Ще започна с нещо, което ми идва на ум на първо време. В указанията пише да се избягват бенки. Има ли някакви по-специални методи, които ползвате за да ги избегнете - лепенка, мазане с нещо? Или просто се стараете да пропуснете тази зона. При мен бенките са равни, като петънца, не са изпънали и неравни /не знам дали има някакво значение/. Нещо такова, само че на ръцете.
Благодаря предварително! bouquet
Връщам се да чета старателно тема, че до сега все по диагонал.
Иначе в последно време установих, че доста мои приятелка притежават някои от моделите на филипс лумеа и всички са доста доволни. Peace

# 421
  • Мнения: 7
Здравейте виждам .че в емаг 95 модел отвреме навреме го намалят за 430лв,та се чудя каква ли е причината,мисля да си го закупя от там,но се чудя дали всичко му е наред и защо е тази разлика от 160лв.
Някой знае ли нещо по въпроса.Как мислите?

Според мен нищо му няма. На черния петък го бяха намалили на същата цена и докато си потвърдя поръчката - изчерпана наличност. След 2 дни в понеделника - хоп пак намален и пак в наличност. Не си го поръчах от там в крайна сметка, но някакви номера правят, знам ли. 
Edit: zasto razlika 160 lv.? V technopolis e 499 lv.

Не в момента навсякде е 599 лв.
Има и други по-нови модели на същата цена,но с по-малко импулси.
Чудя се този от 95 дали е също толкова ефективен колкото по-новите.

# 422
  • Мнения: 736
 Добре де, аз още го гледам като полезно изкопаемо  Mr. Green
 Имам Prestige SC2009, никъде в книжката не се споменава за срамни устни, а тук имаше потребителки, които споменаха, че имат такива инструкции в книжката?
 Второто, което искам да попитам- важи само за кола маска 24ч. и тогава процедура или и за бръсненето? В моята книжка пише само за кола маска... но тук пак срещнах момичета да пишат , че се бръснат и на другия ден процедура? Crazy

# 423
  • Пловдив
  • Мнения: 2 794
Добре де, аз още го гледам като полезно изкопаемо  Mr. Green
 Имам Prestige SC2009, никъде в книжката не се споменава за срамни устни, а тук имаше потребителки, които споменаха, че имат такива инструкции в книжката?
 Второто, което искам да попитам- важи само за кола маска 24ч. и тогава процедура или и за бръсненето? В моята книжка пише само за кола маска... но тук пак срещнах момичета да пишат , че се бръснат и на другия ден процедура? Crazy

В предната тема, където отговаряха и от Филипс беше питано специално и те казаха, че няма проблем да се ползват за бикини линията, може и малко по-навътре, но изрично беше упоменато да се избягват срамните устни и също така около ануса.
За второто важи за кола маската или епилатор, но има момичета, които и при бръснене изчакват 24 часа, защото кожата се раздразва при бръсненето.

# 424
  • Мнения: 736
Добре де, аз още го гледам като полезно изкопаемо  Mr. Green
 Имам Prestige SC2009, никъде в книжката не се споменава за срамни устни, а тук имаше потребителки, които споменаха, че имат такива инструкции в книжката?
 Второто, което искам да попитам- важи само за кола маска 24ч. и тогава процедура или и за бръсненето? В моята книжка пише само за кола маска... но тук пак срещнах момичета да пишат , че се бръснат и на другия ден процедура? Crazy

В предната тема, където отговаряха и от Филипс беше питано специално и те казаха, че няма проблем да се ползват за бикини линията, може и малко по-навътре, но изрично беше упоменато да се избягват срамните устни и също така около ануса.
За второто важи за кола маската или епилатор, но има момичета, които и при бръснене изчакват 24 часа, защото кожата се раздразва при бръсненето.

Благодаря за отговора, явно второто е индивидуално.

# 425
  • Мнения: 9 865
Писаха да се избягват малките срамни устни Peace, но те и без това не са окосмени, просто ги прикривайте с ръка да не попаднат в обсега на светлината. В книжата пише само за бикини линия, другото е на "лична отговорност".

# 426
  • Мнения: 843
Здравейте виждам .че в емаг 95 модел отвреме навреме го намалят за 430лв,та се чудя каква ли е причината,мисля да си го закупя от там,но се чудя дали всичко му е наред и защо е тази разлика от 160лв.
Някой знае ли нещо по въпроса.Как мислите?

Според мен нищо му няма. На черния петък го бяха намалили на същата цена и докато си потвърдя поръчката - изчерпана наличност. След 2 дни в понеделника - хоп пак намален и пак в наличност. Не си го поръчах от там в крайна сметка, но някакви номера правят, знам ли. 
Edit: zasto razlika 160 lv.? V technopolis e 499 lv.

Не в момента навсякде е 599 лв.
Има и други по-нови модели на същата цена,но с по-малко импулси.
Чудя се този от 95 дали е също толкова ефективен колкото по-новите.
Ще мога да споделя повече след още 2-3 процедури Simple Smile

# 427
  • Мнения: 378
Момичета, вчера ми беше 3 процедура, тръпна в очакване  Crazy
Както вече писах, имам Лумеа 95. За интим пише да не се използва само върху малките срамни, те са много чувствителни и ануса. Т.е. върху големите може и около също... така го разбирам.
А бенките прикривам с пръстче.

# 428
  • Мнения: 6 549
Както вече писах, имам Лумеа 95. За интим пише да не се използва само върху малките срамни, те са много чувствителни и ануса. Т.е. върху големите може и около също... така го разбирам.
И аз така го разбирам, сега отворих книжката с указанията пак. Peace

# 429
  • Мнения: 29 310
Ползва се в бикини зоната. Всяко друго "светкане" го правите на своя отговорност.  Peace

# 430
  • Мнения: 7
Писаха да се избягват малките срамни устни Peace, но те и без това не са окосмени, просто ги прикривайте с ръка да не попаднат в обсега на светлината. В книжата пише само за бикини линия, другото е на "лична отговорност".
А какво би могло да се случи ако някой пробва.Кожата там е по деликатна и би могла да изгори ли,или има някаква друга опасност?

# 431
  • Мнения: 9 865
Би могла сигурно и да изгори, или да се раздразни, там е много кръвоснабдено, а кожата е съвсем тънка, абе с две думи... просто трябва да се внимава и като техника и като степени, ако се светка "в дълбочина" и/или на места, които не са изрично указани.
Аз правех цял интим с лумеа 09/00 (в момента съм прекъснала временно) още преди да се дискутира в другата тема може ли, не може ли, но малките лабии винаги съм ги пазила, пък и там косми няма, няма необходимост да се засягат изобщо.

# 432
  • Мнения: 13
Здравейте, момичета!  От няколко дни съм притежателка на Lumea Prestige. Съпругът ми го подари за Коледа. Взел го е преди месец на промоция 800лв от Технополис. За сега съм направила една процедура на краката, като ще повторя след 2 седмици( така пише), като има ефект ще пиша. Весели празници! Simple Smile

# 433
  • Мнения: 2 405
Здравейте,момичета.Няма как да не се похваля,че и аз вече съм притежателка на Лумеята  Crazy
Чела съм старателно предишната тема,в момента чета ръководството.Бях и на презентацията,която беше организирана и на която беше и д-р Павлова.Въпросът с бенките беше зададен от мен и тя отговори мн.изчерпателно!Та..равни,като петънца,малки,големи,светли,тъмни-не се светкат,заобикалят се и се пазят!Купих си бял молив(могат да се закриват с него).Лично аз ще ги заобикалям,моливът взех за да очертавам вече минати места,че подозирам,че ще забравям Simple Smile

  Нямам търпение да започна процедурите(1997 е моя) Успех на всички bouquet bouquet

# 434
  • Мнения: 22 827
Писаха да се избягват малките срамни устни Peace, но те и без това не са окосмени, просто ги прикривайте с ръка да не попаднат в обсега на светлината. В книжата пише само за бикини линия, другото е на "лична отговорност".
Точно така.Стария ми уред Лумеа бе 97 и с него светках й цял интим и по лицето, не е имало проблем.Сега новия има приставка за целта, ще кажа има ли разлика.

Общи условия

Активация на акаунт