Philips - Lumea - фотоепилация

  • 644 245
  • 3 051
  •   1
Отговори
# 1 110
  • Мнения: 1 458
Мишелин, мерси! По-скоро нищо не си направила на 1-ва степен. Като го получих го тествах на ръката на 3-та и 5-та по едно щракване, нямах реакция и на другия ден смело на 5. Тази 1-ва си мисля, че е за тъмни кожи. Аз съм много светла. Единствено отзад на сгъвките на колената и вътрешната част на бедрата ме парва и намалих на 4. Но нямам зачервявания дори.
Със салонното фото си ме "шляпаха" здраво, като с ластик. Laughing

pandachina, космите се отстраняват първо (кола, бръснене, епилатор), после се насвяткваш и чакаш около 2 седмици, което се е повлияло да изпада.

Писали сме заедно с ninl.

Аз друго да ви питам, как седи въпросът с хиалуроновите филъри? (извинявам се ако е коментирано)
Пише да не се ползва в близост до силиконови импланти, но за филърите нищо.

Последна редакция: чт, 07 дек 2017, 13:27 от lk

# 1 111
  • Мнения: 4 275
Преди да увеличиш на 5та направи тест ба всяка част. При мен на долната част на краката мога и на 5та(с по-тъмна кожа съм по принцип) на ръцете въпреки, че са по-тъмни също. Обаче на бедрата и на 3та ставам на изгорели петна Sad не ме боли, не ми пари, обаче след два дена ставам като хиена - на петна

Мерси, ще взема да направя теста. А сега дали е добра идея да се мина пак, като неделя съм се минала на 1-ва степен? Rolling Eyes

Със салонното фото си ме "шляпаха" здраво, като с ластик. Laughing

Joy Еее, значи вкъщи си ти е екстра

# 1 112
  • София
  • Мнения: 803

Мерси, ще взема да направя теста. А сега дали е добра идея да се мина пак, като неделя съм се минала на 1-ва степен? Rolling Eyes


Изчакай да минат 2те седмици - не го приемай така - дето се вика и на 1ва е по добре от никоя Simple Smile

# 1 113
  • Мнения: 29 321
Мишелин, изчакай си двете седмици. Не, че кой знае колко ще си навредиш, по-скоро няма да има очаквания ефект.
Аз се правя на 5та степен. Някой беше писал по-назад, че може да се получи обратен ефект, ако е ниска степента. Забравила съм точно какво беше.....
Аз вече не се правя през две седмици, а в месеца веднъж. Нямам почти никакви косми вече, само по ръцете не се повлиява толкова, защото са ми по-тънки и светли, но пак е сравнително добре. Под мишниците и по краката сигурно имам не повече от 10-ина.  Mr. Green Peace

# 1 114
  • Мнения: 22 842
Преди да увеличиш на 5та направи тест ба всяка част. При мен на долната част на краката мога и на 5та(с по-тъмна кожа съм по принцип) на ръцете въпреки, че са по-тъмни също. Обаче на бедрата и на 3та ставам на изгорели петна Sad не ме боли, не ми пари, обаче след два дена ставам като хиена - на петна
И аз съм така, всяка част усещам по различен начин и вече много внимавам, защото се изгорих два пъти вече.

# 1 115
  • Мнения: 4 275
Добре, изчаквам си значи. И да знаете, че благородно ви завиждам  Mr. Green

# 1 116
  • Мнения: 29 321
Добре, изчаквам си значи. И да знаете, че благородно ви завиждам  Mr. Green

Ще станеш и ти плешивка, споко!

На втория-третия месец вече има осезаем ефект.  Peace

# 1 117
  • Мнения: 14 778
Не при всички,обаче. 😕
Аз започнах да следя и да спазвам двете седмици,да не би да се епилирам често,но ефекта е същия. Явно е до кожа,косъм или не знам. На различните места ползвам различна степен,но тя е или четвърта или пета. Ще видя още 2-3 процедури дали ще има ефект,но продължавам да се разочаровам все повече.

# 1 118
  • Мнения: 22 842
От колко време го ползваш?

# 1 119
  • Мнения: 14 778
От август.

# 1 120
  • Мнения: 29 321
Изобщо ли не ти окапват косъмчетата?  newsm78

Да не ми да са по-светли или кожата ти да е тъмна?!?  newsm78

# 1 121
  • Мнения: 14 778
Ами аз писах преди време-никнат по-бавно и са по-тънички,но ги има. Навсякъде! Подмишниците може би най-добре се повлияха,защото има места без косъмчета,но не е като да няма никакви и си трябва да си ги бръсна. 🙄
Не са светли,кожата ми не е нито много бяла,нито тъмна. Аз доста четох преди да го купя и реших,че ще има ефект ,понеже отговарях на всички критерии,но уви.

# 1 122
  • Мнения: 731
Добре де, на приложението защо не мога да видя кога съм започнала и кога съм правила различните зони, дава ми само кога е предстоящата.. Уж да е удобно, а пък то освен да ми напомня коа е следващата процедура, с нищо друго не ми помага. Може пък аз да не я откривам тази опция. Ако някой е по-запознат с апликацията, моля да сподели Simple Smile  bouquet bouquet bouquet

# 1 123
  • Мнения: 1 458
В календара (горе в десен ъгъл) - виждат се и предишните сесии.

# 1 124
  • Мнения: 913
А има ли някакъв начин да се нулират и да се започне от начало?

Общи условия

Активация на акаунт