Philips - Lumea - фотоепилация

  • 644 264
  • 3 051
  •   1
Отговори
# 1 170
  • Мнения: 250
Днес минах горна част на краката, там почти нямам нищо, а и малкото косъмчета са супер фини и незабележими. Но просто нямам търпение да си ползвам уреда и си търся поводи... Blush
Реших да светна и бикини-зоната, само външно - леле, ужас, на 4 много неприятно. Понасвятках я на 3,но не беше прекрасно. Чудя се дали ще събера изобщо смелост за пълен интим Cry
Болката сравнявам с кола-маска! (почти)

На другите зони не усещам нищо.

# 1 171
  • Мнения: 1 327
Какъв е фотоепилатора, който се предлага в кауфланд? На каква цена е? Има ли преставка за лице?

# 1 172
  • Мнения: 4 275
Philips 1997, 470 лева

# 1 173
  • EU
  • Мнения: 400
И аз вече горда собственичка на Филипс от кауфланд. Първо исках да го видя в технополис, но там ми казаха, че модела е само за кауфланд. На мен ми дадоха гаранционна карта от касата и пише, че за всички ел уреди имат 3 години гаранция. Благодаря за съвета да снимам  касовата бележка. Наистина избледняват.

# 1 174
  • на вълнолома
  • Мнения: 165
Здравейте!  Да ви се похваля, 10 дена след втора процедура съм и ефект има, макар че не очаквах!  На краката космите са оредели доста , има и места( петна даже)  на които липсват. Мустачето скубах с пинсета снощи, много лесно излизат космите (като от олио) Grinning.Само ръцете не съм правила засега, имам доста малки бенки и се притеснявам, тях ще продължа с кола. Весели празници на всички!

Последна редакция: пт, 22 дек 2017, 10:02 от peikovaaa

# 1 175
  • Мнения: 1 327
Не разбрах този от кауфланд може ли да се ползва за лице? Вярно ли е че бързо загрява?Защо цената му е толкова ниска?

# 1 176
  • София
  • Мнения: 6 231
И аз го мисля. Може за лице. За другото и аз ще чакам включване, защото ми се ще да правя на веднъж поне 2 зони.

# 1 177
  • на вълнолома
  • Мнения: 165
Аз съм с този от Кауфланд. Досега съм правила две процедури на цели крака, мишници, триъгълник, мустак, брадичка и баки и не ми е загрял. Има приставка и за лице

# 1 178
  • София
  • Мнения: 6 231
А някой дали го е пробвал на пълен интим?

# 1 179
  • Мнения: 22 842
А някой дали го е пробвал на пълен интим?
Aз, всичко си е наред

# 1 180
  • Мнения: 1 458
Пълен интим правя наведнъж без проблем, загрява ми на краката, ползвам слайд функцията, не чакам да ми зарежда всеки импулс поотделно. Не знам дали е нормално. Оставям го да почива "една цигара време". Grin

# 1 181
  • Варна
  • Мнения: 2 263
Аз също го ползвам за пълен интим този модел.Лице не правя.
За цената защо е толкова ниска - защото миналата година като пуснаха този модел с промоцията на Шел, от Филипс се включиха да коментират и казаха, че въпросния модел е само за промоционални кампании и тогава не се продаваше свободно.Тогава най-новия модел беше 2009 и по нищо не си отстъпваха двата модела, освен че мисля 2009 беше с 3 приставки общо, а 1997 е с две.Импулсите са същите, но 1997 работи с кабел, не е със зарядно.Което всъщност си е удобно.
Моят не е прегрявал до сега, но не ползвам слайд функцията.
Лично аз съм много доволна от покупката.Бях решила да си купувам тогава последния модел, но приятелка имаше в повече талони и ми даде и затова взех 1997 доста изгодно.Тогава даже беше 380лв.

# 1 182
  • Мнения: 4 275
Явно трябва да взема да си прочета книжката с упътванията. Каква е тази слайд функция Flushed

# 1 183
  • Мнения: 1 458
Мишелин, това е когато задържаш копчето и приплъзваш по кожата, а машинката си генерира импулси един след друг. Предполагам, че тогава загрява, защото интервала м/у импулсите е по-кратък, отколкото ако чакаш стандартно да зареди. А и аз се правя на 5-та степен, което още повече допринася за загряването.

# 1 184
  • Мнения: 4 275
Ще го пробвам следващия път. Изглежда бързо и лесно Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт