Philips - Lumea - фотоепилация

  • 643 680
  • 3 051
  •   1
Отговори
# 1 215
  • Мнения: 731
Момичета чудя се дали ще върши работа и за мъжът ми?

Върши, върши Simple Smile на моя махнах 2 пъти на мишници и на ръцете, да ти кажа има огрооомен ефект - преди му излизаха по 2 косъма от пора и бяха твърди и черни. Сега са оредяли, по-тънки са и отделно от това излизат по 1 косъм от пора. Много сме доволни и двамата, ама той е малко несериозен - прави ги през по-големи интервали. Ще прави и гърди и гръб, ама по-натам Simple Smile

Благодаря реших и днес си взе на Филипс. Нямах търпение да се насвяткам. През колко дена повтаряте. че да е най-ефективно?

Въобще не гледам през колко време Simple Smile Свалих приложението и то ми напомня кога коя зона Simple Smile

# 1 216
  • Мнения: X
Здравейте, момичета! Обмислям покупка и днес ви чета. Не от самото начало, все пак предполагам, че от 2012 доста неща са се променили откъм модели и технологии, но последните 20 страници са ми в "актива".  Laughing Като цяло се ориентирах какво- що, но имам следното питане: тъй като не мога да си представя да си обръсна ръцете, подбедриците или интим- зоната, ОК ли е преди това да се направи кола маска и след няколко дни, когато кожата се поуспокои- да се действа с машинката?

# 1 217
  • Мнения: 251
Здравейте, момичета! Обмислям покупка и днес ви чета. Не от самото начало, все пак предполагам, че от 2012 доста неща са се променили откъм модели и технологии, но последните 20 страници са ми в "актива".  Laughing Като цяло се ориентирах какво- що, но имам следното питане: тъй като не мога да си представя да си обръсна ръцете, подбедриците или интим- зоната, ОК ли е преди това да се направи кола маска и след няколко дни, когато кожата се поуспокои- да се действа с машинката?
За мен е ок,що'то не мога да си обръсна лицето,нали? Grinning

# 1 218
  • Мнения: X
pifiella, така е. Ама знам ли- може да има някой, който в името на красотата и това да прави... Всъщност, виждала съм жени, за които съм сигурна, че си бяха бръснали лицето...  Rolling Eyes
Питам, защото съм наясно с препоръките- само след бръснене. Интересно ми е дали някой е правил процедури и след кола маска.

# 1 219
  • Мнения: 12 624
Уж пишат че става и така, на мен нещо не ми хваща вяра как точно ще работи това нещо при отстранен с корена косъм...
Имаше коментари че и така са доволни някои. Аз продължавам да не си представям на какво действа светлината тогава. Нищо не пречи да опитате, най-много ако не работи така, накрая все пак да започнете да се бръснете. То дори на обръсната кожа пак при всеки е различно ефективно, дори различните зони на един и същ човек не се влияят еднакво.

# 1 220
  • Мнения: 4 275
Най се притеснявам, ако няма ефект от епилацията, а аз преди това съм се бръснала няколко пъти, да речем. Направо се ужасявам от мисълта Grinning

# 1 221
  • Мнения: 29 272
Не знам кой препоръчва само бръснене. Казано е - след бръснене или епилация, т.е. не трябва да има покарали косми, защото светлината се разсейва. Аз лично чакам 3-4 дни след епилация, за да се оформи косъмът и тогава святкам. Става и след бръснене, разбира се, краката и интим така ги правя. Peace

# 1 222
  • Мнения: 4 275
Аз си бръсна бикини зоната и краката до колене, на всички други места ползвам машинка за постригване... Не знам дали е ОК....

# 1 223
  • Мнения: 29 272
Аз си бръсна бикини зоната и краката до колене, на всички други места ползвам машинка за постригване... Не знам дали е ОК....

И аз с машинка понякога на нулева степен - то си е като бръснене. Мисля, че е ок. Peace

То почти няма какво вече да бръсна, де. Под мишниците нямам, може би само единични, краката до коленете са ми редуцирани с 80-90%, по-трудно е ръцете и бедрата, може би, защото са по-светли. Но все пак и там са доста пооредели, може би 70%.

Аз съм супер доволна.  Heart Eyes Peace

ПС: Защо го нямаше преди 20 г. този уред!?!? Толкова време с обикновения епилатор..... Crazy

# 1 224
  • Мнения: 4 275
Един ден фотоепилаторът ще стане масов и ще замести обиконовения епилатор Grinning И като разберат по-младите как навремето сме се бръснали, скубали, депилирали, епилирали, "постригвали", ще има да гледат учудено и невярващо Joy

# 1 225
  • София
  • Мнения: 9 525
А баба ми, която в по-младите си години е била красавица и много ухажвана жена ми е казвала, че никога не се е обезкосмявала. Хем е живяла в София и покрай работата на дядо ми често е присъствала на официални вечери и други събития. Просто не е било актуално обезкосмяването. И аз се питам кой гадняр (допускам мъж) е решил, че трябва да се лишаваме от природното си окосмяване и да се подлагаме на подобни мъчения. Ако не знаехме, че трябва да сме обезкосмени, изобщо нямаше да се дразним от тези косми. А сега само като ги видя наболи и побеснявам. Trollface

# 1 226
  • Мнения: 29 272
А, то не е задължително.....

Но си представям някоя мадама с рокля, на високи токчета, слънчеви очилца, евентуално капелка и С КОСМИ.  #Crazy  Joy

# 1 227
  • София
  • Мнения: 9 525
А, то не е задължително.....

Но си представям някоя мадама с рокля, на високи токчета, слънчеви очилца, евентуално капелка и С КОСМИ.  #Crazy  Joy

Laughing Нали!
Но ако не знаехме, че космите са кофти ... Може би и това нямаше да е гадна гледка.
В този смисъл си спомням, че когато бях около 17-18-годишна лятото се возех в един автобус и гледам една жена, която беше с потник и секси дънки, слънчеви очила и се хванала горе за лоста. Уау, каква гора имаше под мишницата и явно въобще не й пукаше. Satisfied Но пък аз колкото и да мърморя за това обезкосмяване си се обезкосмявам. Не мога така да тръгна посред лято. То и пот се задържа там, мирише...

Извинете за спама. Innocent

# 1 228
  • Мнения: 6 549
Натали, ти от колко време ползваш уреда?

# 1 229
  • Мнения: 29 272
Една година. Първите 3-4 месеца се святках на 2 седмици, после в месеца веднъж, но не съм много редовна, т.е. когато се сетя, не спазвам дата.

Общи условия

Активация на акаунт