Philips - Lumea - фотоепилация

  • 641 393
  • 3 051
  •   4
Отговори
# 2 520
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 007
Да, знам, че няма смисъл от святкане на по-често. Точно на тези зони, при които искам да продължа през 2 седмици процедурите, има най-малък ефект. На ръцете и краката сякаш има най-голям ефект, но особено на ръцете имам много бенки и на много места не мога да минавам с фотоепилатора, даже и с бял молив върху тях.

# 2 521
# 2 522
  • Мнения: 247
Здравейте !И аз си взех philips lumea 1950.
Да попитам след като се светна чак до следващата процедура как да си махам космите ??И друго за което много се чудих - в сайта пише че преди процедура може да се махнат с епилатор,🙄 кола маска 🙄или самобръсначка ??? Нали с първите две ще се махнат корените какво ще се светкам 😀🙄🤦♀

# 2 523
  • Мнения: 6
Здравейте!
Случвало ли ви се е да изгорите бенка с фотоепилатор. Аз мисля, че точно това съм направила, а уж внимавам. Епилирах се преди около 10 дни. Бенката ми е малка 3мм, но от 2 дни забелязах, че на места е по-тъмна, сякаш стои като изгорена. Иначе нямам никакво зачервяване. Възможно ли е да е от епилатора?

# 2 524
  • София
  • Мнения: 934
Здравейте! Какво мислите за модела 1994, който в момента е на промоция в ДМ ?

# 2 525
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 007
Във вторник по график трябва да се святкам, но вчера ходихме към морето и ме хвана слънцето по ръцете, та се чудя въобще да си правя ли процедура там или чак на есен  Thinking

# 2 526
  • Мнения: 229
Здравейте! Вчера направих втора процедура, но на ръцете доста ми пареше на 4 степен, та за тях това беше последна до есента. Краката мисля поне още веднъж да ги направя преди късите панталонки.
Както писах преди няколко дни, косъмчетата на подмишниците бяха започнали да капят, а вчера имах сигурно 20 косъма. Учудих се на триъгълника - и там имах плешиви петна... Резултат при мен наистина има и то много бърз! Дано само не урочасам работата с това хвалене хахах
Някой беше писал за сухо четкане, аз обаче се сещам за това докато се къпя, та след това хубаво се обтривам с кърпата, предполагам че това доста помага

# 2 527
  • София-Младост
  • Мнения: 23 270
Успях да го пробвам и моя фотоепилатор...за първи път имам страх от уред, дори и на повече от 1 не посмях...дали от самото светкане, дали от вентилатора, които работи...а дефакто няма някаква болка или нещо друго, но чисто психологически явно.
Другият път ще вдигна степента. Дъщеря ми ест. си ползваше 3 степен. Рано е за резултат така или иначе.
Единствено на триъгълника на някои места ми светна в червено и не посмях да щракам...то вероятно и самия уред нямаше да го позволи(но не съм сигурна).
Свалих приложението, дано ми напомни след две седмици...тия дни ще мина и крака и ръце.
Там минавали ли сте без спиране? Щерката каза, чете че на големи участъци просто минаваш без да спираш и държиш копчето натиснато, а не да правиш безброй щракания.

# 2 528
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 007
Бутонът стои постоянно натиснат, но не се минава бързо през участъците, защото съответно ще се пропуснат много места. Приплъзва се по кожата фотоепилаторът. Само веднъж съм пробвала, но по този начин не навсякъде става, защото на места не прави контакт с кожата (и няма как да изпрати импулс).

# 2 529
  • Пловдив
  • Мнения: 61
При мен с приплъзване стана много бързо. Държа постоянно бутона натиснат, светва, приплъзвам, изчаквам да светне и пак приолъзвам. Не съм пропуснала никъде. Цяли крака, мишници и цял интим минах за 30-40 мин. Може би защото ползвах кабела и по-бързо генерира импулси.

# 2 530
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 007
Мисълта ми беше да не се бърза с приплъзването, краят на единия участък да съвпада с началото на другия за да няма пропуснати участъци. Аз не мога да плъзгам навсякъде, тъй като трябва да поставя фотоепилаторът по определен начин за да има контакт с кожата. На някои места даже ми е невъзможно да святкам (примерно около китките), защото както и да въртя уреда не засича контакт с кожата.

# 2 531
  • Пловдив
  • Мнения: 61
Sisi_91 съгласна съм с теб, че не навсякъде става с приплъзване, но за големи участъци е удобство. Аз все пак имам само 1 процедура, след втората ще имам повече наблюдения.

# 2 532
  • Мнения: 2
Добър ден, искам да Ви попитам дали може само с една приставка, тази за тяло да се използва и върху лицето?Благодаря предварително.

# 2 533
  • Мнения: 22 520
Добър ден, искам да Ви попитам дали може само с една приставка, тази за тяло да се използва и върху лицето?Благодаря предварително.
Аз го правя.

# 2 534
  • Мнения: 2
Много Ви благодаря!

Общи условия

Активация на акаунт