Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

артроскопия на коляно

• 1 051
  • 1
  •   1
Отговори
 newsm78 На синът ми му предстои операция на коляно за минискус и кръстна връзка, ще го оперира професор Аспарухов от Плевен, но операцията ще е в Трявна. Изчетох много информация за тези операции и мнения за различни доктори. Някой оперирал ли се е при този доктор? Какво Ви е мнението? Притесненията за детето ми са  големи.
Стоянова от Варна

Последна редакция: чт, 05 яну 2012, 14:01 от podemjm

# 1
Моята операция на минискус беше при др.динко хубенов преди около година. Останах изключително недоволна от извършената операция 6м след като бях оперирана болките продължаваха коляното ми беше по нестабилно от преди. В последствие се наложи отново да се оперирам при друг известен ортопед за щастие той оправи грешките на др.хубенов и сега се движа както преди без болка. Имам и много познати които са се оперирали при хубенов и те са много не доволни вече се претупват операцийте не отделя повече от 10-20мин на човек тъй като на ден оперира може би над 15 лица.при контролните прегледи му споменах че не съм доволна от операцията тогава той започна да се държи изключително нагло и ме изгони от кабинета си.

Общи условия

Активация на акаунт