Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 588
Здравейте.
Срещата, както винаги беше страхотна! Hug
Както разглеждах новата тема ( Мия  Heart Eyes ), погледа ми попадна на: Последна тема в очакващи 49!
Е, така се нарадвах, почти цялата я изчетох!
Норка Аз ако имаме 2-ро дете, пък искам мъж! Mr. Green Все мисля, че ще се справя. При тях единствено проблем е забелване на пишлето, и съответно, че много не са миловидни, но все пак! Simple Smile Пожелавам от сърце една девойка! Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

П.С. Преди като бременни и с много малки бебета, имахме възможност да се наговорим....сега всяка търчи на някъде! Mr. Green Но децата са очарователни! Heart Eyes

Ева: няма група 2009.

няма отуснати места 2009 набор...еее нещп се бзгна фонетиката....... #Cussing out

# 16
  • Мнения: 418
здрвейте,
аз не пиша често , да не кажа хич. Но искам да ви питам особенно тези от вас, чиит деца на са на ясла а ще ходят на градина от септември. Влиза ли си сте в системата? аз се регистрирах миналата година за ясла...е не се класирахме, но сега за градина ми е много важно. Гледам че в някой градини пише нама грипа за набор 2009. какво значи това някой има ли инфо?

Споко, ще се появят. Все още не са готови явно. Гледам че още не са изчистени 2005 година (предучилищна), а това ако не се лъжа ставаше през февруари или март. Тогава ще се върнат точките на класиралите се за да могат да кандидатстват отново ако желаят за друга детска градина ,както и на  отказалите се  от яслата или градината, в която са били настанени  Peace
Късмет Ти желая и на всички отново кандидатстващи   bouquet

Да се оплача нашата t е 38,9 и само с Нурофен спада. Не съм го водила на лекар ... друго освен нея няма като признак ... Дали пък не го мъчат зъбите на веднъж  newsm78, но пък такава висока температура не съм чувала да има от зъби  #Crazy
Утре ако не е спаднала ще вървим до 25 поликлиника  да видим какво му е на човечето Peace ooooh!
Снощи нямаше никакви признаци да има проблем  newsm78

Лека вечер
Надявам се че сте прекарали чудесно... Видях снимки от Ели ... Малките Сладкиши са прекрасни  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 17
  • София
  • Мнения: 88
Срещата мина перфектно.

# 18
  • София
  • Мнения: 222
Привет!

Бравос за срещата  Grinning! Ние не се класирахме, както винаги защото Ева кашля. Така е от началото на седмицата, вече е доста добре, но все пак не исках да рискувам.

Кло има някакъв гаден вирус с висока темп, но може да са и зъби де. Ева ми е вдигала 39 с предните горни... Бързо оздравяване и дано се разминете леко въпреки темп.

Ние пък буквално обърнахме Икеа с краката нагоре. Уж набързо за столче за Ева ама тя първо тя избърса пода в половината помещения, на няколко пъти я вадих от леглата, че беше завлякла и плюшки вътре, после се овеси на една завеса и докато майка й блее охраната взела да я сваля иии накрая за капак на изморените и родители баш преди касите се покатери на един стелаж и падна заедно с него назад. Понеже той я захлупи от персонала се изплашиха яко, та настана малка суматоха. Извадихме я лесно, ревяща разбира се, но добре че и няма нищо. Много е дива бе! Чудя се вече на кой се е метнала. На нас и двамата с баща й ни дай да лежим и мързелуваме Simple Smile. От де тая енергия в това дете не знам, на моменти грам не ни понася  Confused.

За второ аз също искам пак момиченце ама истинско - кротко, нежно, обичливо, да си седи до мен с дрехите, с които съм го облякла (много важно изискване!) и да се гушкаме двете Simple Smile.

здрвейте,
аз не пиша често , да не кажа хич. Но искам да ви питам особенно тези от вас, чиит деца на са на ясла а ще ходят на градина от септември. Влиза ли си сте в системата? аз се регистрирах миналата година за ясла...е не се класирахме, но сега за градина ми е много важно. Гледам че в някой градини пише нама грипа за набор 2009. какво значи това някой има ли инфо?

Споко, ще се появят. Все още не са готови явно. Гледам че още не са изчистени 2005 година (предучилищна), а това ако не се лъжа ставаше през февруари или март. Тогава ще се върнат точките на класиралите се за да могат да кандидатстват отново ако желаят за друга детска градина ,както и на  отказалите се  от яслата или градината, в която са били настанени  Peace
Късмет Ти желая и на всички отново кандидатстващи   bouquet

Точно така, рано е още да се гледа за места и класирания. Това което се вижда в момента е за текущата учебна година 2011-2012. То не че после не е възможно положението пак да е такова, но дано имате успех.



# 19
  • Мнения: 53
Хилооооуууу  Hug Срещата беше многосладурска,само дето както е писала Кики нямахме много време да си поговорим.Снимки след малко ще кача у фейсо.

При тях единствено проблем е забелване на пишлето, и съответно, че много не са миловидни, но все пак! Simple Smile

Ааааа моля моля,много са си гальовни момчетата...може да не трае колкто при момичетата.Но все още Мишко много се гуши и ни целува. Hug Но пък аз винаги съм искала да имам момче и момиче. Wink

Ех Кло дано е от зъбки,щом няма други признаци.Така се надявах да ви видим,нищо другия месец...хиихих нали така сме измислили да си организираме поне веднъж в месеца да се виждаме..пък който може може.А колкото по-вече толкова по-добре.Толкова са сладки всички...ех колко мънички бяха а сега момиченцата са едни сладки отракани госпожици,момчетата разбойници тип нинджа хахахха Laughing

Ние след клубчето оставихме Мишко при баба и дядо...и вече ни липсва много.Но ще устискаме ако той не ни потърси пръв де. Crazy

Пъ.Съ. Лелеее Марго Laughing Ужас много се смях,за ваша сметка. Rolling EyesЕвичка сладка каква е пиратка,добре че нищо и няма заради падналия стелаж.Дано другия месец се видим,да я видим на живо разбойничката. Hug

# 20
  • Мнения: 418
Въпреки че ви казах Лека вечер реших и аз да се изкажа като по сведуща по въпроса момче или момиче  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Според мен момченцата са много любвеобилни към мамите. Направо си е жива радост да притежаваш едно такова творение. Тук я няма конкуренцията, която се чувства от страна на момичето за таткото  Wink
Много съм доволна, че имам момченце след две мацки... И аз се страхувах как ще се справя, но много бързо разбрах, че мога да се оправя ...
Така че не се страхувайте
 Peace Simple Smile
Мия надявам се да се разминем само с това  Thinking Ще ми е приятно другия път да се видим...дано да дойде по скоро... А така се бях нагласила, дори чантата беше сложена до вратата да чака, но не ни било писано днес да сме там... ooooh!

Лека нощ и сладки сънища  newsm46 newsm46 newsm46

Последна редакция: нд, 15 яну 2012, 10:04 от klodia

# 21
  • Мнения: 1 381
МНого благодаря за отговорите. Поне ще съм спокойна, че не съм изпуснала нещо.

# 22
  • Мнения: 307
Кло на Митко най-много му действа за сваляне на температурата да направиш разтвор 50:50 оцет и студена вода. Да натопиш в разтвора едни чорапки и да ги обуеш на детето. До 5 мин сваля температурата,

Иначе днес напипах на Митко кътник долу в дясно. Ама не вярам да е само от зъбите, макар,че всички признаци на зъбоникненето ги има ( и разстройството, и не яде ( само хляб)

# 23
  • Мнения: 95


Good morning!   bouquet

Аз днес съм ранобудник, за сметка на мъжете, които си се гушкат сладко сладко!
Срещата наистина беше много хубава, наистина трябва по-често да събираме децата!

И аз мисля, че момчетата са изключително гальовни, поне до някое време. Аз си имам най-голямата лилава крава  hahaha. И е толкова гушав, че понякога просто се разтапям от начина, по който идва и ме целува или казва "Маму, бичам"  Heart Eyes Heart Eyes. Ей, да са ни живи и здрави, момчета или момичета, наши са си, те са най-прекрасните!

Хайде хубав ден!  Hug Hug Hug

# 24
  • София
  • Мнения: 310
Хелоу и от мен.

Марго - и аз се посмях, само като си я представих Евата на стелажа и охраната, опитваща се да я откачи оттук и оттам. Добре, че нищо й няма  Hug А дава вид на ангел и то точно - нежна, кротка и обичлива  Thinking  Laughing Mr. Green

...  и съответно, че много не са миловидни, но все пак! Simple Smile

Хеххехехе Кики, уби ме  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

И аз искам пак момиче и както не един път съм казвала по принцип искам 3 момичета. И всичките ми познати имащи момичета искат пак момичета  Thinking и всички имащи момчета искат момичета  Crazy

Охх имаше шанс от утре за 2-3 седмици да ходя до офиса за половин ден, че нещо са го закъсали за хора, но за сега ми се размина. Как не ми се ходи, не е истина. Свикнах си в нас и ми е добре... до оня ден се пънех, че не ми се седи в нас, ама като опря ножа до кокала ииии... В общи линии май съм родена за принцеса Mr. Green Laughing

# 25
  • Сливен
  • Мнения: 203
 pletka и аз , и аз /ама май само аз го знам/. Вчера имахме гости, закъсняха малко, че бяха пътували, а ние нали си имаме ранобудна птичка да ни буди, към 10 бяхме вече поувяхнали Confused. Дано да са си изкарали хубаво хората, старахме се, ама с две маймунки на клончето трудно се успява.
Стели, гледам ти лентичката и направо ти завиждам за волята  - аз устисквам на диета до първото парче торта което видя Mr. Green.

# 26
  • София
  • Мнения: 588
Margo Laughing Laughing Laughing Laughing Добре те разбирам! И на мен се е случвало нещо подобно, и сега съм на принципа " Парен каша духа" и не взимам Ади,  дори за хляб с мене! Mr. Green Искрено се смях с вас! Heart Eyes Laughing

Момче или момиче Ехехе, аз пак казвам, че искам и момченце ( ако е рекъл Господ ), но имам -предвид, че момченцата до към 7-8 година още дават и ИСКАТ да бъдат целувани и тн., а пък към 30-тата си година, са пълни дървета! Joy Mr. Green  Развиват се и доста по бавно от нас жените!  Mr. Green Но без тях не можем, така че ще смятаме с мъжо 2-то да е момче! Naughty

П.С. А, колкото и не скоромно да звучи, изобщо нямам съмнение, че няма да се справя.  Mr. Green С Ади се чувствах много подготвена и уверена. От първия ден никой не ми е помагал, дори за къпането ( по близките оттук знаят, защо). Готвила съм, чистила съм, била съм и съм добра майка въпреки безсънните нощи, защото Ади доскоро се будеше по няколко пъти нощем, и тн, и тн.....
Убедена съм, че ще се справя и ще съумея и да не правя разлика м/у децата си. Благодарение на това, че сме 3 сестрички и имах страхотна майка за пример!
Друго ме спира, както повечето оттук. Финанси, работа, жилище и тн.

Хайде минутите за реклама за на привършване... Laughing Mr. Green Blushама , какво да направя, така мисля!
 
Това е за сега от мен. Отивам да готвя!  bouquet

# 27
  • Мнения: 53
Добрууу ютроооууу Hug Хайде на кафенцето  Grinning




Ох момичета от кътници растящи ли не знам обаче Мишко почна да иска и сутрин АМ,и да се буди нощем да иска.Освен че го пие на обед(не винаги) и вечер,сега ново 20. ooooh! Напраоооо не знам,педито вика повече от два пъти на ден няма да му даваш. Tired И как да го прилъжа да яде какво ли не пробвах,дано е период и бързо да отмине.Понякога имам чуството че не иска да яде защото знае че ще си поиска млякото.Е пробвах да му казвам че няма мляко,че вече е голям батко и трябва да яде храна като мама и тати...тц. no Знам че все някога ще почне да яде,и че няма цял живот да пие мляко..обаче си е кофти.Добре че поне плодове яде.

Кике Hug Heart Eyes

Цитат
Момче или момиче че момченцата до към 7-8 година още дават и ИСКАТ да бъдат целувани и тн., а пък към 30-тата си година, са пълни дървета! Joy Mr. Green  Развиват се и доста по бавно от нас жените!  Mr. Green
Joy Joy Joy еееееей шемет си. Joy Joy Joy

Веси не си единствената,ама нали знаеш както се казва - хем боли,хем сърби,хем драго ми е. Joy Joy Joy А иначе относно въпроса за момче или момиче почти няма жена която да не иска момиченце.И мъж който да не иска момче.Логично е. Crazy


Да пускам ли датички за другия месец за клубче?

Хайде хубав ден и останете със здраве  Hug

# 28
  • София
  • Мнения: 310
Добро утро мили мои.


Мийка, пускай направо дати за клубче отсега, че да имаме време. Хубаво е да имаме такава традиция - всеки месец да се виждаме, а не само на 14 януари вс. година  Laughing

За АМ-то давам на Ина рано сутрин докато може да спечелим още малко време за спане - намалила съм го на 120 мл, защото е по-скоро лигавене, но определено не ми е приятно като го иска по-рано през нощта. Засега пасувам, но като се постопли ще въведа вето и ще й го давам към закуската. Смятам до 3 някъде да й давам АМ. Иначе обожава манджите и супите от кухнята.

Хубава седмица!

# 29
  • Мнения: 57
Леле аз съм на работа  Laughing
Ама да се разпиша и аз де Simple Smile
Миа да пратя Калоян да нахрани Мишото, последния път добре се справи Simple Smile
А Евата е нямам думи  Joy Joy страшна е Simple Smile
А за гальовните момчета е гальовни са де, ама наистина докъм 20 , не чак до 30  Joy Аз искам и от двата пола за цвят  Hug
Аз пък имам нещо съмнения че Калото се разболява ама дано да греша, още не са ми звъннали от яслата
Айде лек ден  Hug

Общи условия

Активация на акаунт