Нашите любими торти ... глазури, покрития и фигурки за тях 119

  • 105 657
  • 755
  •   1
Отговори
# 750
  • Мнения: 24
Няма какво да те жаля! Дано никой не те ядосва, като я държиш в ръце! Laughing Laughing

# 751
  • Мнения: X
Ванче, силно съм заинтригувана от тояжката ти. Mr. Green Може ли марка и евентуално и линк, прежалих ги моите 150 лева докато те четях:)))

# 752
  • Мнения: 1 965
Ванче, силно съм заинтригувана от тояжката ти. Mr. Green Може ли марка и евентуално и линк, прежалих ги моите 150 лева докато те четях:)))
Няма линк, мацка! И марка няма. И опаковка нямаше!  Има история.
Преди време, бате ни Илчовски беше ходил на някакво изложение. Докато е бил там, насъбрал една камара нещица и ги надонесъл да ги тества като артикул. Обаче пропуснал една подробност - не попитал за цени. Един ден отидох да си пазарувам разни манджи и Галя ми разказва тези неща като ми сочи един грамаден кашон с "мостри". Естествено, се гмурнах в кашона и първото което видях беше тая тояга.  Точно тогава тука в темата се беше зафомил някакъв дебат за точилки и аз питах наляво и надясно за свестна точилка. Като я видях тая откачих! Накарах я да се обади на брат си за цена. Той естествено идея си нямаше. "Заплаших", че ще я открадна ако не ми каже цена до 3 дни. Не ми каза! Извадих и душата на Галя. Сватбената торта наближаваше. Бяха подпукали някаква данъчна проверка в Илчовски и той изобщо не се интересуваше от моите неволи.  Накрая на Галя и писна и ми каза: "дай някакво капаро и ела си я вземи". Излетях с 300 от офиса. Хвърлих и 50 лв и дори бележка не исках. Тя се облещи като видя парите. Изобщо не можеше да повярва че е толкова скъпа. Казах и че поне още 50 лв ще и дължа - тя не повярва. И така... 2 месеца. Цена няма, брато заминал нанякъде, аз вече влюбена в оръжието, хич не ми пука колко дължа. Един ден ми звъни Галя и заеква: "Ела, върни точилката и ще ти върна парите" "Щооооооо??????" - изтерясвам аз. "Имам цена. Няма нормален човек който ще я плати - 136 лв...." "Аз не съм нормална, спокойно" И и занесох останалите пари. КАто разказах на мъжа ми и той подскочи - "Няма да я връщаш. Аз ще ти я платя, ако трябва."  Тя до ден днешен не може да повярва че толкова много пари за точилка, могат да се преглътна ей така. Така и не докараха тука в склада още точилки. Идея си и нямам колко струва, но дори и да е наполовина и  я поръчам от чужбина, колко ли ще ми излезе доставката при тия 2 кила??? Дори и да са ми съдрали кожата, изобщо не съжалявам. Родих се с нея.
Та, това е положенето МинКеееееееей! Ти поне си във Варна. Що не отидеш до "Орел" 8 и да си питаш направо бате ти Илчовски, дали няма начин да те снабди с една такава тояга. Аз мога да питам и Галя тука, всъщност. Ще ти кажа като говоря с нея.

# 753
  • Sofia
  • Мнения: 3 566
Пепи, спри да кърмиш за малко и пусни нова тема.  Mr. Green

# 754
  • Пловдив
  • Мнения: 3 325
Пепи, спри да кърмиш за малко и пусни нова тема.  Mr. Green

Аааа, някой друг да я пусне този път. Окъснях днес и вече едвам гледам- отивам да спя  Mr. Green

# 755

Общи условия

Активация на акаунт