САМО ЗА КОДОВЕ ОТ ЛА РЕДУТ - 75

  • 73 983
  • 754
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 55
Благодаря.Имам неща за 28Е но не се намалят.Чак когато станат около 32Е(слагам два броя от едното) ми дава намаление ,иначе само подаръка и БД.

# 736
  • София
  • Мнения: 5 711
Също така искам да ви споделя, че някои мацки с код 69000 са получили стария тапис, с жирафа...а други са получили новия, лилавия, с цветето...   Rolling Eyes

При мен е фактурирано като TAPIS D'EVEIL parme (незнам дали това има значение),като му дам в google изображения ми изкарва само активни гимнастики.Аз така си проверявам за изображения на подаръците. Но пък може да си дойде постелката  Mr. Green, независимо какво дава чичо гугъл.

# 737
  • Бургас
  • Мнения: 5 679
Също така искам да ви споделя, че някои мацки с код 69000 са получили стария тапис, с жирафа...а други са получили новия, лилавия, с цветето...   Rolling Eyes
Аааа, сакън, Еве, искам си новото килимчеееее Tired

# 738
  • Мнения: 324
Също така искам да ви споделя, че някои мацки с код 69000 са получили стария тапис, с жирафа...а други са получили новия, лилавия, с цветето...   Rolling Eyes

При мен е фактурирано като TAPIS D'EVEIL parme
Точно така изписваше килимчето с жирафа  Confused Не че то е лошо, де, ама... искам цветето, да му се не види Sad
Ева, благодаря за предупреждението   bouquet

# 739
  • София
  • Мнения: 38
Момичета, нещо стана? Поръчах, платих, сумата беше 10.97 е, и като си поглеждам после мейла, виждам, че и доставка са ми начислили и сумата скокнала на 17.92 е.
Иначе и там си пише, че ми е безплатна доставката!
 
 Total articles (prix initial) 30,97 € 
 ........................................................................................... ............................... 
 Réduction  - 20,00 € 
 ........................................................................................... ............................... 
 Frais de livraison La Redoute GRATUIT 
 ........................................................................................... ............................... 
 Total Réglé 17,92 €

Какво правите в случая? Моля Ви пишете, посъветвайте ме! Rolling Eyes

# 740
  • Мнения: 11 607
Петифурче, как плати?

# 741
  • София
  • Мнения: 38

за съжаление с карта директно през сайта...

да им пиша ли някъде сега, не съм си направила сметката с тия 10 лв. отгоре и не съм съгласна така...?

# 742
  • Мнения: 11 607

за съжаление с карта директно през сайта...

да им пиша ли някъде сега, не съм си направила сметката с тия 10 лв. отгоре и не съм съгласна така...?

Пиши през контактната форма, пробвай, успех.......скептично съм настроена обаче Sad........

# 743
  • София
  • Мнения: 38

за съжаление с карта директно през сайта...

да им пиша ли някъде сега, не съм си направила сметката с тия 10 лв. отгоре и не съм съгласна така...?

Пиши през контактната форма, пробвай, успех.......скептично съм настроена обаче Sad........

ще пробвам, извинете за спама...  bouquet

# 744
  • Мнения: 74
Много моля НЕ пишете пост след пост  Tired има бутон Редактирай!

код 69000 е 15/25, малко по-напред в темата си пише  Peace има и други от тази серия  Wink

33596 -40% от к-я BLANC и БД над 10€ за нови клиенти и същия подарък.


Също така искам да ви споделя, че някои мацки с код 69000 са получили стария тапис, с жирафа...а други са получили новия, лилавия, с цветето...   Rolling Eyes




Това е моят подарък.
TAPIS D'EVEIL
Coloris : PARME
Ref : 8478325
Quantité : 1
Vendu et expédié par :
La Redoute

# 745
  • Най-зеленият остров
  • Мнения: 50
Здравейте.
Активни ли са кодовете 20/29? От доста време се мъча на три акаунта и нито един код не ми се хвана.
Ако може поне един код на лични?
Благодаря предварително

# 746
  • Мнения: 608
Стягащия колан който много получихте още ли се намаля и ако може линка?  Благодаря   bouquet

# 747
  • на брега
  • Мнения: 1 089
Стягащия колан който много получихте още ли се намаля и ако може линка?  Благодаря   bouquet

Ето линк:
http://www.laredoute.fr/vente-panty-push-up-micro-encapsule.aspx … 1&secintref=0

Правих всевъзможни комбинации да го намаля отново, но не успявам, а искам да поръчам още един по-голям №. Ако успееш да го намалиш, ще се радвам да споделиш с кой код успяваш   bouquet

# 748
# 749
  • Мнения: 11 607
Стягащия колан който много получихте още ли се намаля и ако може линка?  Благодаря   bouquet

Ето линк:
http://www.laredoute.fr/vente-panty-push-up-micro-encapsule.aspx … 1&secintref=0

Правих всевъзможни комбинации да го намаля отново, но не успявам, а искам да поръчам още един по-голям №. Ако успееш да го намалиш, ще се радвам да споделиш с кой код успяваш   bouquet

А пробва ли с буквен 20/29? Намаля се с него...

Общи условия

Активация на акаунт