Мъжът зодия Близнаци

  • 127 188
  • 763
  •   1
Отговори
# 165
  • Мнения: 9
да,1 година не може да е било само секс, значи или си има друга сериозна връзка или от самото начало сте си казали да не е нищо сериозно и той се е отдръпнал но не е лошо да го потърсиш и да се разберете и всеки да си продължи или ако не те е търсил дълго време значи наистина е сложил точка на взаимоотношенията ви

# 166
  • Мнения: 125
от моят опит знам че ако решат да сложат край го казват директно, и без намеци, и ако е категоричен нищо не може да го спре или върне

Tова не е вярно, категорични са за известно време, после размисля и пак може  да се  върне.

# 167
  • Мнения: 125
Чувството за хумор дали е път към сърцето на един мъж Близнак? Да успяваш да го накараш да се смее с глас всеки път......дори да признае, че винаги много го забавляваш......!? Това ли им харесва и те прави различна и предпочитана?

Да, харесват да се забавляват и оценяват чувството за хумор.

# 168
  • Мнения: 125
Ново 200-та с моя близнак.....навърта се наоколо, не знам заради мен или другите момичета, с които уж си флиртува, носи ми някакви неща, които били за мен, уж да помогне, но в един момент...... ме обижда!!! Казва ми, че съм била злобарка, ако реагирам по-остро на него,нарече ме даже кифла....аз облещих очи, дадох му да се разбере с думи, той се нахили и ме прегърна през рамената. Държа се иначе на дистанция, не му обръщам внимание, на какво пък сега дължа това поведение? Cry Ту е мил и готов да помогне, ту ме мята от моста.....толкова ли ме мрази, че даже ме обижда?

Такива са, доста нетактични и много обиждат, това им е в природата.

# 169
  • Мнения: 125
Дами, няма ли експерти по Близнаци тук .....

Как да няма Grinning, аз съм

# 170
  • Мнения: 5
Здравейте и Честита Нова Година!Позволете да се включа с един въпрос  Rolling Eyes. Като начало ще споделя,че имам "някакъв тип връзка"(както той се изразява)с представител на зодия Близнаци от около 4 месеца.Не се срещаме често защото той живее в София,а аз в Пловдив.Та въпроса ми е защо според вас след като е взето решение да не се срещаме и чуваме по тел. и категоричния отказ от моя страна за приятелство той не спира да ме търси.Според вас дали е защото има чувства или просто си чеше егото с това.Аз съм влюбена в него,но не искам да бъда с човек,който днес е тук и всичко е наред,а в следващия момент потъва в дън земя и аз не знам какво се случва.Пресен пример-на 26.12. се обажда и ме кани да му гостувам в София,на 28.12. аз му звъня да разбера какво става и кога да пътувам(не ми вдигна тел.)на 29 вечерта получавам SMS "не съм в бг.,ще се чуем след празниците". А дори не спомена за това.Ще се радвам на коментарите Ви.

# 171
  • Мнения: 0
Привет на всички и за много години Simple Smile
От много време се старая да не пиша нищо по тази тема, но lealya ме заинтригува.
Много съжалявам за положението ти и че този господинчо те врътка по такъв грозен начин. Моя съвет е "Забрави го". Е, ти не искаш съвет, а коментар.
Имах един Близначко двойнствен около 4.5 години и го търпях, защото много се обичахме, но след дълга борба го оставих. Хваща безброй неща и нищо не довършва, обещава на всички- всичко и никога не се случва, не вдига телефона, измисля всевъзможни оправдания, лъже, заблуждава, дели стотинката на поне 100, страхлив и мързелив, а и не помни какво лъже и как се омотава. Това, което прави с теб, го правеше с всичките си познати. "Мите (примерно), обади се аз ще ти свърша тази и тази работа, много бързо, евтино имам един приятел, споко, ще стане", а после не вдига телефона и се крие. Като го питам, защо заблуждава Митето, той ми обяснява, че не му се занимава с него и това е. След което се появява пред тях и все едно нищо не се е случило и всичко си върви по мед и масло. С мен избягваше да ги прави, но колко срам съм понесла пред други хора, заради детинските му действия и несериозни изпълнения, само аз и близки приятели (свидетели на ситуациите) си знаем.
Иначе е много атрактивен и привлича внимание : говори на широко, занимава се с куп интересни, атрактивни и екстремни неща (е, аз също, затова го търпях и обичах), любознателен, привлекателен, забавен, добър (когато сам поиска), компетентен по всички въпроси (как ще остане по назад) . Много ме обича, вярва, държи на мен и  и в това нямам съмнение и не съм имала от първия ден, но съдбата беше решила друго. Пътищата ни се разделиха, заради него и той си го знае, разбира и осъзнава, но аз не опитвам по два пъти, щом веднъж не е станало, няма да стане и точка (знам че съм крайна, но това е мое мнение и наблюдение)
Връткай го и ти, забавлявай се, явно само ти се прави на мъж, а е същия, като бившия ми льольо.
Друг вариант е да му влезеш много сериозно под кожата и да разбереш, какво се върти в главата му, но това отношение е несериозно. Дано поне секса е добър и редовен, че е много градивен елемент и не е за подценяване.
Успех и гледай напред Simple Smile  Hug

# 172
  • Мнения: 1
не съм писала и чела отдавна темата, но ме заинтригува последното изречение на Pure_nature_new и то е "Друг вариант е да му влезеш много сериозно под кожата" и имам само един въпрос относно това изречение......КАК????

# 173
  • Мнения: 5
 Pure_nature_new благодаря за съвета Simple Smile,повярвай опитах но не се получи. А секса е просто перфектен Grinning. Nikim няма рецепта за това как да влезеш под кожата на даден човек Hug при всеки е различно.

# 174
  • Мнения: 9
под кожата на близнак се влиза много трудно понеже те самите не го допускате на мен ми отне 5 години но допуснат ли те веднъж е за винаги малко са вятърничави  но пък имат страхотен усет към това как да те омаят и аэ имах проблем с това но те не обичат да ги контролират ама никак и дори не опитвайте иначе ще ги загубите завинаги

# 175
  • Мнения: 125
под кожата на близнак се влиза много трудно понеже те самите не го допускате на мен ми отне 5 години но допуснат ли те веднъж е за винаги малко са вятърничави  но пък имат страхотен усет към това как да те омаят и аэ имах проблем с това но те не обичат да ги контролират ама никак и дори не опитвайте иначе ще ги загубите завинаги

Aз пък смятам, че са лесни, но това е мое мнение. Но, скучни жени няма да харесат, обичат по - огън жени със самочувствие, забавни, с мнение, сексапилни. Важен е интелекта + хубава външност.

# 176
  • Мнения: 5
Според мен трябва да си супер търпелив с тези мъже,което на мен на моменти не ми се отдава особено Laughing .Според вас нормално ли е да ми се обади да попита кога ще му отида на гости а после 3-4 дни ни вест ни кост.Аз вече не смея да му се обадя Sad,на моменти имам чувството че му досаждам.Това е единствения човек с който не знам как трябва да се държа.

# 177
  • Varna
  • Мнения: 2 594
Тоя е несериозен бе мойто момиче... ooooh!
Незнам какъв акъл да ти дам как да се държиш, .....щото акъл за това нещо не се дава. Щом се чудиш как да се държиииш..........................Ако се чустваш със него спокойна,  и най- вече себе си,  в тази връзка, да не се чудиш как да се държиш...Тогава е твоят човек.

Там за контрол.....кой го писа, че не ми се връща назад да чета....Я да ми каже някоя от вас дали обича да я контролират??? Че вие за какво сте заедно....да се контролирате ли newsm78

А и после, това, че било трудно да им се влезе под кожата....Абе аз що без да се мъча влязох newsm78 даже не се напъвах.

Момичета, това със зор да завладееш някой.....може би на вас да ви харесва. Аз не бих си дала такъв зор. То като трябва да стане, си става плавно и спокойно!!! Аз шЪ гУ завладявам, айде де....че той за кО е мъж. Пък ако е мъж на място, шЪ сЪ дам да мЪ завладеЙ.

Верно ли 5 години бе Бети си се старала да го омаеш  ooooh! #Crazy душичкааа тиии...ми то станало епопея на забравените ма какаааа ooooh! офффффффффф...

# 178
  • Мнения: 5
Аз не се стремя да го завладявам Simple Smile,а на него му беше доста трудно с мен.Просто ме обърква с поведението си.А съм сигурна,че има чувства.

# 179
  • Varna
  • Мнения: 2 594
Той хУбУ те е попитал, дали ще му отидеш на гости. Ама ден на който да идеш каза ли ти? То и аз може да те попитам ще ми дойдеш ли на гости, но като не сме уточнили ден, може и аз да си бия камшика за няколко дена...
Виж ако сте уточнили деня, а той си е бил някъде шута....пък....... замисли се що така се е получило...............Ми объркващо е, ако е така newsm78  Да не бачка някаква специална работа и да не може да ти се обажда като го викат?   Да не обиждаме момчето, ако е имало ангажимент и не е успял да те предупреди......Пък ти си сигурна, че има чустваааа.....щом е така, значи ще ти се извини и ще ти обясни. Тези с чуствата така правят.

Общи условия

Активация на акаунт