Мъжът зодия Близнаци

  • 127 155
  • 763
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 0
И аз да споделя , влюбих се в женен близнак. И сега накъде?

Последна редакция: чт, 03 окт 2013, 16:19 от Нора_Нор

# 226
  • Мнения: 4 708
ХопаХоп остави човека на мира, щото е женен, а не защото е зодия близнаци. Я се постави на мястото на жена му, а сигурно и деца има.

DDiDi_Tоааа то и с моя мъж се почна на шега  Laughing

# 227
  • Мнения: 0
Човек не избира в кого да се влюби, той би трябвало да знае какво прави.

# 228
  • Мнения: 4 708
Човек не избира в кого да се влюби, той би трябвало да знае какво прави.
Звучиш като че ли си на не повече от 20 години, я моля ти се, знаеш ли какво ще стане ако жена му разбере?! А и мъж, който е готов да изневери на жена си, значи е готов да изневери и на теб рано или късно. Прави каквото искаш, но се моли да не е моя близнак, че тогава ще си имаш работа с мен, а съм много луда  Mr. Green

# 229
  • Мнения: 0
Човек не избира в кого да се влюби, той би трябвало да знае какво прави.
Звучиш като че ли си на не повече от 20 години, я моля ти се, знаеш ли какво ще стане ако жена му разбере?! А и мъж, който е готов да изневери на жена си, значи е готов да изневери и на теб рано или късно. Прави каквото искаш, но се моли да не е моя близнак, че тогава ще си имаш работа с мен, а съм много луда  Mr. Green
Виж, разбирам те напълно. В момента отглеждаш малко дете, родила си наскоро, изнервена и изморена си. В момента си уязвима. В интимен план, нещата не са както бяха преди. Обикновено мъжете изневеряват точно по време на бременност или отглеждане на малко дете.  Нормално е да изпитваш някакъв страх. Но спокойно, не е твоя близнак, и не съм на 20. И проблема не е в чуждата жена, за да се случи нещо трябват двама.

# 230
  • Мнения: 0
Боже мили! Вчера решил, че му се ходи еди-къде си и .... тръгна с наши приятели представяте ли си? Аз като подреден и организиран човек направо изпаднах в потрес. Вярно, че е сам си е шеф, ама пък аз съм шеф и направо са побъркващи тия спонтанни изблици и решения. Не вдигнах скандал, поради причина, че и на мен ми се случват изненадващи пътувания, а  и не обичам да ми ограничават свободата, но си казах, че е гадно да ме зареже точно в почивните дни и никак не ми харесва. Нищо, аз пък няма да му отговарям на обажданията. Каквото ще да става. Ако продължава така може и да му подпиша безсрочното командировъчно. #2gunfireДа ходи да гони такива като бившите си -  разни там .... кифли,  дето през живота си не са хванали сериозна работа и ги е издържал и са били винаги на разположение. Опрелено ще ми  е трудно..... а? 

# 231
  • Мнения: 4 708
Човек не избира в кого да се влюби, той би трябвало да знае какво прави.
Звучиш като че ли си на не повече от 20 години, я моля ти се, знаеш ли какво ще стане ако жена му разбере?! А и мъж, който е готов да изневери на жена си, значи е готов да изневери и на теб рано или късно. Прави каквото искаш, но се моли да не е моя близнак, че тогава ще си имаш работа с мен, а съм много луда  Mr. Green
Виж, разбирам те напълно. В момента отглеждаш малко дете, родила си наскоро, изнервена и изморена си. В момента си уязвима. В интимен план, нещата не са както бяха преди. Обикновено мъжете изневеряват точно по време на бременност или отглеждане на малко дете.  Нормално е да изпитваш някакъв страх. Но спокойно, не е твоя близнак, и не съм на 20. И проблема не е в чуждата жена, за да се случи нещо трябват двама.
Joy hahaha hahaha нито съм изморена, нито изнервена, а ММ е моногамен така че спокойно не ме мисли, а винаги съм се чудила такива като теб без морал, не ви ли е страх, че един ден ще ви се върне? И не беше ли Нора???

# 232
  • Мнения: 0
DDiDi_To, до тук нищо не разбрах.  От два месеца сте заедно или не сте? За каква командировка говориш? Къде е отишъл близначко и защо Simple Smile,  моя си е тука ама, няма как да се виждаме често... Cry

# 233
  • Мнения: 0
DDiDi_To, до тук нищо не разбрах.  От два месеца сте заедно или не сте? За каква командировка говориш? Къде е отишъл близначко и защо Simple Smile,  моя си е тука ама, няма как да се виждаме често... Cry
Знам ли и аз какво става. Реши ей-така изведнъж, че му се ходи с приятели на екскурзия и .... ме уведоми 2 часа преди да замине. Вече втори ден не се е обаждал. Това стана. Иначе началото на връзката си беше на шега .... аз просто му помагах, даже не съм флиртувала. Само дето седмица по-късно човека си каза, че е влюбен. Ама аз нали ми беше още далечен му казах, че ще му мине. Ама не му мина. Така се озовах в играта. Абе да прави каквото иска. Както казват старите хора, ако е стока ще се прибере. И ние като вас Симона_сс не можем да се виждаме често, но като сме заедно по поведението му рабирам, че му е добре и интересно. Ще му дам време да свикне, че вече сме двама. А ако не свикне .... той губи.   

# 234
  • Мнения: 0
Близначето е много мил напоследък, но понякога рязко си сменя настроението, което за мен е странно. Все пак се виждаме за по 2-3 часа и ми се иска да е идеално. Понякога ми се иска да му се обадя вечер, но няма как. Много мисля за него и това не е добре май.

# 235
  • Мнения: 0
Близначето е много мил напоследък, но понякога рязко си сменя настроението, което за мен е странно. Все пак се виждаме за по 2-3 часа и ми се иска да е идеално. Понякога ми се иска да му се обадя вечер, но няма как. Много мисля за него и това не е добре май.
Ех, Симона .... май сме от един отбор. Моя още не се е прибрал. И на мен ми се иска да му се обадя, но няма да го направя, нека той първи ме потърси. Пък да видим, ще реагирам според ситуацията.

# 236
  • Мнения: 0
DDiDi_To,  при теб нещата може и да станат, но при мен са обречени. Аз знам ,че всичко ще е временно, но така съм хлътнала по него, много чаровен е. Защо винаги така става?

# 237
  • Мнения: 0
DDiDi_To,  при теб нещата може и да станат, но при мен са обречени. Аз знам ,че всичко ще е временно, но така съм хлътнала по него, много чаровен е. Защо винаги така става?
Момиче, ако си сигурна, че нещата за вас са обречени по-добре прекрати връзката първа! Патила съм го това. Вярвай ми не е лесно, но си заслужава. А моят още го нема никакъв! Утре е понеделник. Можеш ли да си представиш жена началник изнервена от поведението на един близнак а? Може и да съм везни и до сега да не съм си изтървала нервите, но утре може и да ми се получи. Боже, какво ли ме чака? Стискайте палци момичета! Тия близнаци! От толкова много мъже около мен точно с такъв ли трябваше ..... ех живот!

# 238
  • Мнения: 0
На този етап не мога да си тръгна. Мисля за него постоянно, хлътнах . А какво работи твоя близнак DDiDi_To ? Моят е доста свободен през деня,  такава му е работата . А ти не се ядосвай на момчето толкова, ще ти се обади. Чудя се защо не те е взел със себе си, нали сте двойка?

# 239
  • Мнения: 0
На този етап не мога да си тръгна. Мисля за него постоянно, хлътнах . А какво работи твоя близнак DDiDi_To ? Моят е доста свободен през деня,  такава му е работата . А ти не се ядосвай на момчето толкова, ще ти се обади. Чудя се защо не те е взел със себе си, нали сте двойка?
Моят е докторче. Не ме взе, защото имам дете, което ходи на училище, а и при мен нещата трябва повече да се планират, имам куп хора и задачи на главата си. Това с "момчето" ми хареса ..... май отдавна е "мъж на средна възраст" Simple Smile А ти разреди малко срещите, може да ти дойде друго на ум. Огледай се наоколо има и други "близнаци". А иначе се обади ... доволен, спокоен .... обаче днес малко аз ще натисна положението не може така да ме нерви

Общи условия

Активация на акаунт