Мъжът зодия Близнаци

  • 127 093
  • 763
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 5 077
На този етап не мога да си тръгна. Мисля за него постоянно, хлътнах ...
Не се ли чувстваш "на повикване"? Близнаците са много повърхностни.

# 241
  • Мнения: 0
На този етап не мога да си тръгна. Мисля за него постоянно, хлътнах ...
Не се ли чувстваш "на повикване"? Близнаците са много повърхностни.
Не знам за повикването, аз съм по-заетия човек и когато аз имам време гледам да сме заедно. До този момент с екскурзията не е проявявал самоинициативи. Верно е разсеян и повърхностен .... гледам аз да го организирам и да му подредя и мислите и задачите .....абе ще видим. Все пак сме заедно само от 2 месеца. Като мине половин година тогава ще мисля до колко сериозни са нещата.

# 242
  • Мнения: 0
Ако някой е бил в подобна ситуация , бих приела някой съвет. Не ме нападайте, от дума на дума от шега на шега и хоп - вече съм влюбена . И не съм много ок. Разбирам ситуацията, но сърцето не го разбира, имам нужда от него, когато съм с него просто... Оф. Той казва, че с жена си са в тотална дупка и рутина. Липсвало плам, всичко било по задължение. Тя станала с годините много студена към него и го отбягвала сексуално или ако има нещо - колкото да не е без хич. Дали ме лъже не знам. Някоя жена била ли е с женен близнак и какво мога да очаквам от него, да му вярвам ли? Дали ме приема на сериозно или съм поредната бройка? Раздвоена съм и много влюбена.

# 243
  • Мнения: 0
Ако някой е бил в подобна ситуация , бих приела някой съвет. Не ме нападайте, от дума на дума от шега на шега и хоп - вече съм влюбена . И не съм много ок. Разбирам ситуацията, но сърцето не го разбира, имам нужда от него, когато съм с него просто... Оф. Той казва, че с жена си са в тотална дупка и рутина. Липсвало плам, всичко било по задължение. Тя станала с годините много студена към него и го отбягвала сексуално или ако има нещо - колкото да не е без хич. Дали ме лъже не знам. Някоя жена била ли е с женен близнак и какво мога да очаквам от него, да му вярвам ли? Дали ме приема на сериозно или съм поредната бройка? Раздвоена съм и много влюбена.
Виж сега. Старите хора са казали "клин клин избива". Ти все пак се оглеждай и за други мъже. Сега си влюбена облачета, цветя и рози и ХИЧ не ти се поглежда настрани, но много не вярвай на думи, повече вярвай на дела. Аз лично опит с женени нямам и нищо не мога да кажа по въпроса. Пък моя близнак не е обвързан и няма друга връзка, поне аз не знам, а и близкото му обкръжение не знае. Пак решава на момента ...... току-що ми каза, че отива на баскетболен мач с приятел и детето му. Каза, че ще се обади като се върне. Ще видим дали ... или пак въздухарската ще се индикира чак утре. Боже, дай ми търпение.

# 244
  • Мнения: 9
И аз да споделя , влюбих се в женен близнак. И сега накъде?
Обувай си маратонките и бягай. Бързо.

# 245
  • Мнения: 9
Ако някой е бил в подобна ситуация , бих приела някой съвет. Не ме нападайте, от дума на дума от шега на шега и хоп - вече съм влюбена . И не съм много ок. Разбирам ситуацията, но сърцето не го разбира, имам нужда от него, когато съм с него просто... Оф. Той казва, че с жена си са в тотална дупка и рутина. Липсвало плам, всичко било по задължение. Тя станала с годините много студена към него и го отбягвала сексуално или ако има нещо - колкото да не е без хич. Дали ме лъже не знам. Някоя жена била ли е с женен близнак и какво мога да очаквам от него, да му вярвам ли? Дали ме приема на сериозно или съм поредната бройка? Раздвоена съм и много влюбена.
Виж сега. Старите хора са казали "клин клин избива". Ти все пак се оглеждай и за други мъже. Сега си влюбена облачета, цветя и рози и ХИЧ не ти се поглежда настрани, но много не вярвай на думи, повече вярвай на дела. Аз лично опит с женени нямам и нищо не мога да кажа по въпроса. Пък моя близнак не е обвързан и няма друга връзка, поне аз не знам, а и близкото му обкръжение не знае. Пак решава на момента ...... току-що ми каза, че отива на баскетболен мач с приятел и детето му. Каза, че ще се обади като се върне. Ще видим дали ... или пак въздухарската ще се индикира чак утре. Боже, дай ми търпение.
Аз бях. Тия съм ги слушала. Лъже. Близнаците са способни да свалят ВСЯКА жена на тоя свят със сладките си приказки.

# 246
  • Мнения: 0
Направо ме "успокоихте" момичета.  Simple SmileТолкова ли не се намират и моногамни близнаци? Като знам какви жени има около него ме хваща страх. До тук са ми са ми известни само 3 моми с които е имал по-дълги връзки и дето не се получило. Едната даже я знам ама хич не е стока, но пък е нещо като ...снима се из разни клипове май модел го играе. Другата е била на 18 когато той е бил на над 30, третата нещо го завлякла и така ........ Какво ли ме очаква не знам, но явно ще трябва почти постоянно да съм около него /без да ставам досадна/ или да си взема задничето и да си намеря всичко друго, но не близнак.

Последна редакция: пт, 15 яну 2016, 09:16 от bubanka

# 247
  • Varna
  • Мнения: 2 592
Абе момичета.....както Близнаците ви държат в напрежение и вий ги дръжте бе....ама ха яяяяяяяя Hug....


На Симонка,
Само ще и кажа да се върне назад в темата и да прочете за едни моми, които се бяха влюбили в заети близнаци....Да почерпи опит от тях и пУ възможност да скача в чехлите на Малкия Мук и да бяга на далече....кУ иска де Hug

# 248
  • Мнения: 4 708

Направо ме "успокоихте" момичета.  Simple SmileТолкова ли не се намират и моногамни близнаци?
Аааа намират се, ама са заети  Mr. Green той моя сега вече само на приказки, може и да го докарва, но откак е с мен, само опява, че съм незаменима и че той е моногамен и т.н. 10 години сме заедно, но пък и аз съм близнаци така че поддържам интереса явно  Rolling Eyes

# 249
  • Мнения: 0

Направо ме "успокоихте" момичета.  Simple SmileТолкова ли не се намират и моногамни близнаци?
Аааа намират се, ама са заети  Mr. Green той моя сега вече само на приказки, може и да го докарва, но откак е с мен, само опява, че съм незаменима и че той е моногамен и т.н. 10 години сме заедно, но пък и аз съм близнаци така че поддържам интереса явно  Rolling Eyes
Сподели как поддържаш интереса ...... на мен ще ми е интересно, че нямам опит с тях. Не че до сега не му е интересно, даже много ме слуша, ама като си науми нещо става неуправляем е те това ме трови много. Да пробвам бавно и "по косъма" както казват ..... с много любов и разбиране към приумиците му. Пък може "аз" да стане "ние'. Щото преди казваше "Като купя.... като направя" От няколко дена е "Ще купим /без финансово задължение от моя страна/ .... и като го направим..... тая гредичка над каминката как ти харесва повече ....и я направи така както на мен ми хареса. Споделете за тактиката добра ли е или да не си правя труда  Twisted Evil или да вкарам малко ревност а?  Twisted Evil

# 250
  • Мнения: 0
Не съм чела назад темата. Някоя дама имала ли е дълга любовна връзка с обвързан мъж близнак? На този етап не мога да се откажа от него. Искам да го запазя за себе си, колкото се може повече. Знам, че е гадно, но с него се чувствам по начин, по който не съм се чувствала досега. Ядосвам се на съдбата, че срещнах мъж, който искам само за мен, ако зависеше от мен оставам с него. По принцип не съм толкова влюбчива жена, но този път какво стана? По какво се разбира дали мъж близнак е влюбен и има чувства или е само физическо привличане? Страх ме е да го питам за това. Много ми е приятно, че си говоря с вас .

# 251
  • Мнения: 4 708

Сподели как поддържаш интереса ...... на мен ще ми е интересно, че нямам опит с тях. Не че до сега не му е интересно, даже много ме слуша, ама като си науми нещо става неуправляем е те това ме трови много. Да пробвам бавно и "по косъма" както казват ..... с много любов и разбиране към приумиците му. Пък може "аз" да стане "ние'. Щото преди казваше "Като купя.... като направя" От няколко дена е "Ще купим /без финансово задължение от моя страна/ .... и като го направим..... тая гредичка над каминката как ти харесва повече ....и я направи така както на мен ми хареса. Споделете за тактиката добра ли е или да не си правя труда  Twisted Evil или да вкарам малко ревност а?  Twisted Evil
Това като си науми нещо, ми звучи като че ли става въпрос за мен   hahaha същата съм, като се стигне до какво трябва да се купи нещо по-голямо и става егати и ужаса ако сме на различни мнения, един месец си изкарвахме доводи каква марка климатик да се вземе, и още един трябва ли да се купи миялна машина, общо взето един път отстъпвам аз, един път той, но ако някой си е наумил нещо драпа докато не стане на неговата. Това с ревността не го разбрах?! Той да те ревнува ли? И защо? Иначе аз съм си "башкалото" както се казва, до обяд една, вечерта друга, бързо се паля, бързо ми минава, зависи кой близнак е надделял у мен, не съм правила нищо кой знае какво, просто съм си била аз, и това май беше най-успешната тактика. Изненади отвреме на време, оставила съм му част от свободата, както и той на мен, не се опитвай да го обсебваш това ще е най-грешната тактика.

# 252
  • Мнения: 0

Сподели как поддържаш интереса ...... на мен ще ми е интересно, че нямам опит с тях. Не че до сега не му е интересно, даже много ме слуша, ама като си науми нещо става неуправляем е те това ме трови много. Да пробвам бавно и "по косъма" както казват ..... с много любов и разбиране към приумиците му. Пък може "аз" да стане "ние'. Щото преди казваше "Като купя.... като направя" От няколко дена е "Ще купим /без финансово задължение от моя страна/ .... и като го направим..... тая гредичка над каминката как ти харесва повече ....и я направи така както на мен ми хареса. Споделете за тактиката добра ли е или да не си правя труда  Twisted Evil или да вкарам малко ревност а?  Twisted Evil
Това като си науми нещо, ми звучи като че ли става въпрос за мен   hahaha същата съм, като се стигне до какво трябва да се купи нещо по-голямо и става егати и ужаса ако сме на различни мнения, един месец си изкарвахме доводи каква марка климатик да се вземе, и още един трябва ли да се купи миялна машина, общо взето един път отстъпвам аз, един път той, но ако някой си е наумил нещо драпа докато не стане на неговата. Това с ревността не го разбрах?! Той да те ревнува ли? И защо? Иначе аз съм си "башкалото" както се казва, до обяд една, вечерта друга, бързо се паля, бързо ми минава, зависи кой близнак е надделял у мен, не съм правила нищо кой знае какво, просто съм си била аз, и това май беше най-успешната тактика. Изненади отвреме на време, оставила съм му част от свободата, както и той на мен, не се опитвай да го обсебваш това ще е най-грешната тактика.
О за обсебване и дума не може да става! Аз също държа на личната си свобода. Гледам да не досаждам, не съм мрънкало и само от време-на време проявявам по някой женски каприз,но това е нормално. Кажи за изненадите, че нещо там малко ми куца .... още не съм му разбрала тънкостите на характера и нямам кой-знае какви идеи за изненади. Пък и работата ми е такава, че гледам нищо да не ме изненадва .... мразя изненадите, защото винаги е свързано с вземане бързи и отговорни решения. В момента можеби най-големия ми страх е да не се появи некоя по-млада от мен и да му завърти главата. Все пак връзката е отскоро.

# 253
  • Мнения: 4 708
DDiDi_To не му разкривах себе си изведнъж, а малко по малко, не е нужно да знае всичко наведнъж, както се изявявах, като най-неромантичната натура с която е имал връзка, му правя изненада от рода на, знам че е чревоугодник, за вечеря /мразя да готвя и той го знае/ му правя нещо супер нетрадиционно, или някакъв подарък от сорта на масаж, някакви такива неща дребни, не изискват много пари или нещо от сорта, но оценява жеста  Wink А за това, че са флиртаджии по природа, това е щото много са сладкодумни близнаците, всъщност и преди това съм имала връзка с близнак, ама бях много млада и не можах да го оценя, не мисля че има връзка млада-стара, то като се срещнахме не съм била първа младост на 27г. А сега пък докато не исках повече деца, изведнъж това малкото ни осмисли живота, това беше най-голямата изненада досега  Laughing

# 254
  • Мнения: 0
DDiDi_To не му разкривах себе си изведнъж, а малко по малко, не е нужно да знае всичко наведнъж, както се изявявах, като най-неромантичната натура с която е имал връзка, му правя изненада от рода на, знам че е чревоугодник, за вечеря /мразя да готвя и той го знае/ му правя нещо супер нетрадиционно, или някакъв подарък от сорта на масаж, някакви такива неща дребни, не изискват много пари или нещо от сорта, но оценява жеста  Wink А за това, че са флиртаджии по природа, това е щото много са сладкодумни близнаците, всъщност и преди това съм имала връзка с близнак, ама бях много млада и не можах да го оценя, не мисля че има връзка млада-стара, то като се срещнахме не съм била първа младост на 27г. А сега пък докато не исках повече деца, изведнъж това малкото ни осмисли живота, това беше най-голямата изненада досега  Laughing
То и аз така де, не всичко знае за мен, даже понякога като се изкаже неподготвен по мой адрес все още му го напомням. Когато миналата седмица самина САМ на екскурзия за 3 дни само "подметнах" ей-така  Wink че се е изсипал мой колега от друг град и съм била екскурзовод. Не попита кой е ама май не му стана особено добре. Що да скучая като той се збавлява /част от свободата все пак/. Тия изненади с масажите при нас не могат да се случат поради причичната че не живеем заедно той все още живее с мама и брат си а аз с детето ми. До тук като гледам, реакциитему и поведението още не мога да преценя нашето сериозно ли е или не .... времето ще покаже. Все пак не сме никак млади аз на 30+ с неуспешен брак зад гърба си, той на 40+ дето никога не се е женил ..... усещаш ли колко по-сложно става?

Общи условия

Активация на акаунт