Мъжът зодия Близнаци

  • 127 105
  • 763
  •   2
Отговори
# 300
  • Мнения: 9 991
Благодаря за разбирането  Hug Сега кажете, момичета, разчитам ли правилно сигналите или неговата любезност е по-скоро дипломация, а фактът, че "наживо" не преминава границите означава, че е заинтересован. Или....

Такава одисея са близнаците, че не ми се говори.

Един такъв ми разби сърцето, тъкмо се бях отървала от чувството, и почна да ме търси и да ми обяснява, че като ме срещнал.... Не сме заедно, да не си помислите. С 2 страни са, някои с по повече. Един момент на ръце ще ви носи, ще се чувствате както с никой друг, в друг все едно не е същия човек. Не знам с телци как си пасва, но с моята зодия брашно не мели. 

# 301
  • на Мелмак
  • Мнения: 11 010
ММ е близнак - всичко казано е вярно  Grinning
Интересен ми е и аз на него , защото аз съм другият двоен знак - Риби  Mr. Green

# 302
  • Мнения: 2 811
имала съм няколко връзки с близнаци. Сегашният ми приятел е близнак. Имала съм даже и афера с женен близнак, който е най-големият женкар, когото познавам. Общо взето, зависи от близнаците. Някои са много верни, а други са големи женкари. Като цяло при тях нещата са на умствена основа повече, отколкото на физическа. Да пофлиртува нещо такова - да, изневяра е по-рядко.

С тях е интелектуално стимулиращо, но не са страстни. Интересни хора са, често успели. Аз все със сравнително или много богати близнаци съм  имала вземане даване, успешни са и са с лек характер. Не таят карез. Винаги има за какво да си говориш с тях. Също така са фини хора и нежни души, няма грубост или вулгарност/жестокост в тях.
В секса не са съвсем моето.
 Връзки съм имала с близнаци, само такива, които имат много вода в картата си. Сегашният ми приятел има доста рибешко и скорпионово в картата си.

 Жененият женкар е въздух и огън в картата само. -- слънце близнаци, луна, венера, марсове в лъв/стрелец. За мен лично много въздух и огън, без вода и/или земя  е червена точка за много чаровен и прекрасен, но женкарски мъж. И то по заешки женкарски.
Но има и доста верни близнаци.

# 303
  • Мнения: 662
Мазни,любезни докато си изплетат кошницата,после както им е изгодно,стиснати,сметкаджии,авантюристи

# 304
  • Мнения: 9 991
Мазни,любезни докато си изплетат кошницата,после както им е изгодно,стиснати,сметкаджии,авантюристи

И верно обичат парите, знаят как да си ги изкарат  и спортуват.

# 305
  • Мнения: 415
От тук каквото прочетох, моя близнак не отговаря на писаното по повечето коментари...кибритлия е,ревнив е,верен е...Ясно показва кое си е неговото и да не бараш хаха, слуша си ме, в работата иска да се доказва и развива, държи страшно много на брак и семейство!

Не мисля че всичко е зодии даже не им вярвам много, и аз съм близнаци и ако чета съвместимостта трябва да сме се избили до сега хаха

# 306
  • София
  • Мнения: 661
Година и половина имах връзка с близнак.Аз съм скорпионка. Е, спатиите не успяхме да си хванем, а толкова се опитвах .. Тц, как хващаш въздуха? Ами никак. Неспособен да обича, да влага чувства, да показва любовта си, да те накара да се чувстваш като във връзка.Все едно бях сама.Нито ревнува, всичко което му кажа .. се приемаше.Почти никога не ми беше опозиция.Авантюристичен, непостоянен, супер вятърничев .. нищо не беше сигурно с него, което за мен беше ок, но само за някои неща.Не може за всичко, отговорът ти да е "не знам" ... Искаше мн неща и ги искаше веднага.Интересът му бързо бива разпален, но и още по-бързо гаснеше..Всяка минута трябва да му е различна, днес е на това мнение, утре е на друго. Може и най-вероятно проблем има и в мен, аз също не съм залък за всяка уста като характер .. но, чак пък толкова .. Вече първата ми работа като се запозная с някого, без значение момче или момиче .. питам каква зодия е и си правя сметката.Да не говорим пък ако е момче, към което проявявам интерес .. близнаци ли е, бягам .....  #2gunfire


И аз съм скорпион с половинка близнаци вече от много години. Отвратителна комбинация. Grinning Аз като цяло харесвам тази зодия - весели, забавни, чаровни, разговорливи. Но със скорпиона е трудна работа.   Близнакът днес е така, утре инак, мнението му се мени редовно, казва едно, после второ (въпреки че вярвам, че мисли, каквото казва...просто първо мисли едно, после второ). Както ти казваш, бързо се пали, бързо губи интерес. Аз от друга страна съм самата противоположност. Решения взимам мигновено и няма връщане. С рогата напред. Нещата са черни или бели, добри или лоши, верни или грешни. Интерес или нямам и няма и да имам, или съм вътре с двата крака. Следователно ни е трудно да се срещнем някъде по средата. Но не е невъзможно. Simple Smile

# 307
  • Варна
  • Мнения: 37
Не случайно е близнак - две лица, две страни, направо две същности  Mr. Green

Тооочно !!!  Thinking

# 308
  • Мнения: 403
Да ви издам ли как се хваща въздуха...
Цаката на близнаците е да не ги отразявате. Да си гледате себе си. Ходите ли им по задника, ще ви въртят на малкия си пръст  ooooh!Поне в началото докато се влюбят  Peace Накарайте ги да се постараят.

# 309
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 825
Да ви издам ли как се хваща въздуха...
Цаката на близнаците е да не ги отразявате. Да си гледате себе си. Ходите ли им по задника, ще ви въртят на малкия си пръст  ooooh!Поне в началото докато се влюбят  Peace Накарайте ги да се постараят.
При Близнакът винаги се въртят едни и същи цикли. Всичко започва с голям ентусиазъм и фойерверки и в края на цикъла е тотална скука и незаинтересованост. Номерът с неотразяването върши работа...колкото да започне поредният цикъл, който знаем как завършва. Или жената трябва цял живот да си играе на искам те - не те искам, за да поддържа интереса. Но това ще й донесе и на нея шизофрения Mr. Green

# 310
  • Мнения: 403
Да ви издам ли как се хваща въздуха...
Цаката на близнаците е да не ги отразявате. Да си гледате себе си. Ходите ли им по задника, ще ви въртят на малкия си пръст  ooooh!Поне в началото докато се влюбят  Peace Накарайте ги да се постараят.
При Близнакът винаги се въртят едни и същи цикли. Всичко започва с голям ентусиазъм и фойерверки и в края на цикъла е тотална скука и незаинтересованост. Номерът с неотразяването върши работа...колкото да започне поредният цикъл, който знаем как завършва. Или жената трябва цял живот да си играе на искам те - не те искам, за да поддържа интереса. Но това ще й донесе и на нея шизофрения Mr. Green

Така е, права си. То това за всички въздушни се отнася.

# 311
  • Мнения: 267
А, някой да каже как е комбинация с мъж близнак и жена лъв  Joy Joy Joy

# 312
  • Varna
  • Мнения: 2 592
Аааа,Еlferia,
Дет' се казва с теб сме от една кръвна група. Демек от огнените зодии. Аз не съм Лъв, Овен съм.
Нямам проблем с моят Близнак, а се водим доста години.  Може би зависи и от асцендента на Близнака. На моят е Рак, а за Раците мъже съм чела се хубави работи.
Но може би аз съм от късметлийките, защото се допълваме чудесно и нямам оплаквания. Само едно е, че пуши и си вреди вече доста на здравето. Е, за това единствено се драпаме. Боли ме като гледам как ги дърпа пущините....пречат му определено. Ама инат, бетер Овен #Cussing out Не ги оставя.

# 313
  • Мнения: 267
хихих, една кръвна група сме да Simple Smile) Майка ми и баща ми и баба ми са овни и много добре се разбирам с вашето племе Simple Smile))) Ами и ние сме заедно от годинии вече, но не мога да си изкривя душата... мъжът близнак е много труден характер  Joy Joy Joy

# 314
  • Мнения: 403
А, някой да каже как е комбинация с мъж близнак и жена лъв  Joy Joy Joy

Въздух и огън е опасна комбинация. Моя опит с огнени мъже е трагичен... ooooh!
Обаче факт е, че има много семейства Близнаци- Овен. Разбират се по свой собствен начин.  Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт