Мъжът зодия Близнаци

  • 127 184
  • 763
  •   1
Отговори
# 435
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 833
Комбинацията мъж Близнаци с жена Рак не е много добър избор.
Я гледай как си се обичат Президента Радев и Генерал Деси Laughing

За мен връзката с Близнаци е била най-хубавата, най-дългата, най-изпълнената с положителни емоции, смях и интелектуални разговори. Абсолютни сродни души. Но тази пуста Близнашка нерешителност провали всичко. Tired

# 436
  • Мнения: 2 062
Олее, президента Близнак ли е.. ? Това не е на добре JoyJoy
Джулая, а ти каква зодия си ? Извини ме за любопитството Blush

# 437
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 833
Олее, президента Близнак ли е.. ? Това не е на добре JoyJoy
Джулая, а ти каква зодия си ? Извини ме за любопитството Blush
Че и Бащицата Бойко Борисов е Близнак, но явно от най-ниско проявление. Никакви наченки прословутия близнашки интелект Whistling Но иманче има типични симптоми на зодията - сутринта е на една позиция, по обяд е размислил, вечерта я е сменил Laughing Вече кой мандат положението не е на добре Mr. Green Тръмп и Царя също са Близнаци. Общо взето във властта в световен мащаб има доста от зодията на високи ръководни позиции.

Аз съм Генерал Деси - Раче Laughing

# 438
  • Мнения: 10 010
В далечното минало имах шестмесечна връзка с мъж Близнаци. И двамата бяхме студенти. Той ме бил харесал веднага, а аз не бях разбрала.  Crazy Мноого егоцентрична бях тогава, не забелязвах никого освен себе си ( И един Рак който се бавешеее, мъкааа). Всичко се разви много бурно (Аз съм със Слънце в Скорпион) и свърши на рождения му ден, когато той реши да ми предложи брак изневиделица. Разбра, че искам да уча в чужбина и искаше да ме върже.
Не приех. Раздялата беше тежка за него, молби, заплахи за самоубийство...беше ад няколко месеца напред. Чувствах се виновна, че съм се започнала нещо с него, но кой на тази възраст мисли за брак!

Не разбираше и амбициозността ми, той беше готов да живее както му диктува великия му брат (видна мутра) и май щеше да върви по стъпките му. Избягах с писъци.
Хубаво момче беше, но му липсаше амбиция и ....знам ли и аз какво...май здрав разум. Не се получи.
Сноб беше, робуваше на хорското мнение, все неща които ми вадеха очите и постепенно ме отвратиха.

С други мъже Близнаци не съм била близка. Все земноводни са около мен.

# 439
  • Шумен
  • Мнения: 403
А мъж близнак - мома водолейка Simple Smile какво ли ще е ?

# 440
  • Мнения: 320
А мъж близнак - мома водолейка Simple Smile какво ли ще е ?


 И двамата сте от въздушна зодия според мен доста по леко и лесно би било...ако нямате усложняващи отношенията други планети.


По повод жена Рак мъж Близнаци навсякъде пише че не е подходящо но лично аз знач за 3 връзки точно жена рак с мъж близнак на по повече от 7 10 години...(не зная как са я направили тази "магия")  
По повод коя зодия би му пасвала на мъж Близнаци...мисля май същата като него жена Близнаци...продполагам тогава ще пада надлъгване изневери гонене и прочие и прочие но нали трябва да им е интересно и двамата са непостоянни (ако гледаме само слънчевият знак) и ще им бъде доста забавно..така поне мисля.

Между другото мъж Близнаци с луна в Водолей, Венера Близнаци е онова "чудо" дочиниращото за което ви разказах по напред... личен опит тази комбинация е доста тежичка...много интелект ...който държи обезателно да те смачка...или то поне да те доминира... доста манипулативни, лъжат, изневеряват...за него да не спи с различни жени в периода на 1 месец примерно беше равно на "задувашаване" по повод...приятели (мъже /жени ) бол всяка нощ са барове алкохол и забавления....тази комбинация от планети в Близнак сякаш никога не пораства...горе посечения индивид беше доста на 35г.възраст..

П.п едва когато се разрових за натални карти започнах да си обяснявам до някаква степен защо Близнака като Близнак има свойте отличителни белези и черти като слънчев знак,но ако той бъде в комбинация с "подходящи" други...един близнак може да е най-страхотното нещо в живата на една жена.И съответно , най отровното...


Последна редакция: пт, 27 окт 2017, 12:22 от Бонбон911

# 441
  • Мнения: 2 062
А мъж близнак - мома водолейка Simple Smile какво ли ще е ?


Аз съм водолейка. Не е добре работата Joy втори път се убедих, че първия не ми стигна Joy

# 442
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 833
Между другото мъж Близнаци с луна в Водолей, Венера Близнаци е онова "чудо" дочиниращото за което ви разказах по напред... личен опит тази комбинация е доста тежичка...много интелект ...който държи обезателно да те смачка...или то поне да те доминира... доста манипулативни, лъжат, изневеряват...за него да не спи с различни жени в периода на 1 месец примерно беше равно на "задувашаване" по повод...приятели (мъже /жени ) бол всяка нощ са барове алкохол и забавления....тази комбинация от планети в Близнак сякаш никога не пораства...горе посечения индивид беше доста на 35г.възраст..
Моят е със същите планети и няма нищо общо с описанието, даже е пълна противополжност. Явно е истина това за ниското, средно и високо проявление на зодиите. И като цяло Близнаците си остават едни големи деца, по което направление Раците си допадаме с тях. Лошото идва когато във всичко се държат като детски г*з и се чудиш сестра ли си му, майка, детегледачка или половинка Crazy Или както казваше Саманта от "Секса и града" по повод младото си гадже - "Чудя се да му дух@м или да го повивам" Joy


# 443
  • Мнения: 320
Между другото мъж Близнаци с луна в Водолей, Венера Близнаци е онова "чудо" дочиниращото за което ви разказах по напред... личен опит тази комбинация е доста тежичка...много интелект ...който държи обезателно да те смачка...или то поне да те доминира... доста манипулативни, лъжат, изневеряват...за него да не спи с различни жени в периода на 1 месец примерно беше равно на "задувашаване" по повод...приятели (мъже /жени ) бол всяка нощ са барове алкохол и забавления....тази комбинация от планети в Близнак сякаш никога не пораства...горе посечения индивид беше доста на 35г.възраст..
Моят е със същите планети и няма нищо общо с описанието, даже е пълна противополжност. Явно е истина това за ниското, средно и високо проявление на зодиите. И като цяло Близнаците си остават едни големи деца, по което направление Раците си допадаме с тях. Лошото идва когато във всичко се държат като детски г*з и се чудиш сестра ли си му, майка, детегледачка или половинка Crazy Или както казваше Саманта от "Секса и града" по повод младото си гадже - "Чудя се да му дух@м или да го повивам" Joy



Клипа с Ванеса и описанието на ниското ниво ....(абсолютно дума по дума описва индивида) от всички клипове само този бях пропуснала и не знаех че има тези две нива...е сега ми стана ясно.. 😀😀😀 спасих се на време 🙄😃😃

# 444
  • Мнения: 403
Близнаците искат подкрепа


https://www.youtube.com/watch?v=mNU6VJygH08

# 445
  • Мнения: 320
Здравейте момичета.
Ако искате вярвайте но за пръв път представа нямам как да се държа с този странен смес от Близнак с луна в Овен(доколкото четох и гледах това е едно от основните неща в характера ни..."луната-подсъзнанието първосигналните ни реакции и мисли,за това и натъртих на нея) побрано в моя човек...в общи линии ситуацията е ако аз пиша....ако аз попитам ще си видим ли и т.н не знам коя от вас ми беше казала за многото внимание от което се нуждаят тези индивиди с Луна в Овен ...много нервен напрегнат(покрай работата си)...някоя да има идеи за подход в такива сигуации,т.е как да го склоня да го измъкна от еднообразието с идея аз да съм "помощника"😏с който е прекарал добре и се е разтоварил 🙄 ..? На моменти се чувствам като супер досадна 😂 но пък ако не се активирам аз под някаква форма...и комуникация няма а това пак връща в изходна позиция и отдалечаване..много потаен..не се говори изобщо на тема взаимоотношения мъже/жени...камоли за лични негови или мои ..или "наши"...общо взето признавам че ми е буквално първи сблъсък с мъж който не е нагъл не е  говорещ или намекващ постоянно за интимности ,без тъпи чат свалки ,тотална пасивност много сдържано и тем подобни...какво остава да успея да разгадая наличие или липса на интерес(въпреки че от рачешка гледна точка тази пасивност това ме кара и да си мисля,липса на такъв).. някъде пък бях чела че спец.мъжети близнаци или поне някои от тях имат и този навик да се държат буквално така сякаш им е все едно за конкретна жена,да игнорират и дори да са груби понякога, а вдъщност адски много да си падат по нея...(до колко това е достоверно не знам..някоя от вас с лични наблюдения над подобно явление..?!?) направо имам усещавето че ми е нужен цяла поредица сборници с инструкции....хах
П.п наранен от стара доста дълга връзка..
На драго сърце ще изчета всяко едно ваше мнение и съвет ... интересен ми е но за първи път изпитвам трудност..малко се чувствам като, че аз го свалям 😏😃😃😃😃😃
Лека нощ момичета и Целувки 💋💋💋

Последна редакция: пн, 30 окт 2017, 02:03 от Бонбон911

# 446
  • Мнения: 403
На колко години е момчето. Ако е под 30  е по-скоро луната си. Аз като жена близнак също игнорирам и са ме обвинявали, че съм пасивна, но ако някой ми го прави на мен се дразня. Последно с един мъж с луна в близнаци имах този проблем, излизахме си с еднакви номера и накрая се скарахме адски. Но той така ми привлече вниманието. Ще помисля малко и ще ти пиша пак. Имай в предвид само, че връзката е отговорност на жената и ти трябва да си по-отстъпчивата но не и до степен да те подмятат.

# 447
  • Мнения: 320
На колко години е момчето. Ако е под 30  е по-скоро луната си. Аз като жена близнак също игнорирам и са ме обвинявали, че съм пасивна, но ако някой ми го прави на мен се дразня. Последно с един мъж с луна в близнаци имах този проблем, излизахме си с еднакви номера и накрая се скарахме адски. Но той така ми привлече вниманието. Ще помисля малко и ще ти пиша пак. Имай в предвид само, че връзката е отговорност на жената и ти трябва да си по-отстъпчивата но не и до степен да те подмятат.
Аз съм на 27 а той е на 29 години и е с луна в Овен.
Наясно съм с поведението и отношенията в една връзка лошото е че за да има такава проблема е там че не успявам да пробия тази броня която си е създал и изцяло инициативата е у мен да го побутвам... 🤔 Много ти благодаря за отговора... 🤗🤗😘

# 448
  • Мнения: 2 323
Здравейте момичета.
Ако искате вярвайте но за пръв път представа нямам как да се държа с този странен смес от Близнак с луна в Овен(доколкото четох и гледах това е едно от основните неща в характера ни..."луната-подсъзнанието първосигналните ни реакции и мисли,за това и натъртих на нея) побрано в моя човек...в общи линии ситуацията е ако аз пиша....ако аз попитам ще си видим ли и т.н не знам коя от вас ми беше казала за многото внимание от което се нуждаят тези индивиди с Луна в Овен ...много нервен напрегнат(покрай работата си)...някоя да има идеи за подход в такива сигуации,т.е как да го склоня да го измъкна от еднообразието с идея аз да съм "помощника"😏с който е прекарал добре и се е разтоварил 🙄 ..? На моменти се чувствам като супер досадна 😂 но пък ако не се активирам аз под някаква форма...и комуникация няма а това пак връща в изходна позиция и отдалечаване..много потаен..не се говори изобщо на тема взаимоотношения мъже/жени...камоли за лични негови или мои ..или "наши"...общо взето признавам че ми е буквално първи сблъсък с мъж който не е нагъл не е  говорещ или намекващ постоянно за интимности ,без тъпи чат свалки ,тотална пасивност много сдържано и тем подобни...какво остава да успея да разгадая наличие или липса на интерес(въпреки че от рачешка гледна точка тази пасивност това ме кара и да си мисля,липса на такъв).. някъде пък бях чела че спец.мъжети близнаци или поне някои от тях имат и този навик да се държат буквално така сякаш им е все едно за конкретна жена,да игнорират и дори да са груби понякога, а вдъщност адски много да си падат по нея...(до колко това е достоверно не знам..някоя от вас с лични наблюдения над подобно явление..?!?) направо имам усещавето че ми е нужен цяла поредица сборници с инструкции....хах
П.п наранен от стара доста дълга връзка..
На драго сърце ще изчета всяко едно ваше мнение и съвет ... интересен ми е но за първи път изпитвам трудност..малко се чувствам като, че аз го свалям 😏😃😃😃😃😃
Лека нощ момичета и Целувки 💋💋💋

Нека като близнаци с луна в овен да се изкажа.
Грешно си го разчела, мила. Не притежавам кой знае какви знания в астрологията, за да го обясня с термините, но: Овенът е най-мъжката зодия. Овенът е силен, огнен, инициативен. Овенът се хвърля в нови начинания, в нови отношения с плам. (Заради близнашкото ги зарязва, но това е друга тема хах). Овенът има нужда от внимание - буквално да, но това не е вниманието в стил "има нужда да го ръчкаш", напротив - има нужда да прекарваш време с него, да му галиш скапаното овнешко его и т.н.
Сама казваш, че Луната е първосигналното. . Овнешката лунапримерно се изразява в това, че първичната реакция е гняв. Ванеса беше използвала този израз в едно видео много отдавна и веднага ми светна. Това са хората, които палят на четвърт, които избухват бързо (и не са се научили да го контролират, защото не се познават и не са работили по въпроса).
Това, което описваш обаче, не е първосигнално, това е следствие от някакви дълбокодушевни идеи, разбирания, усещания и т.н. Тоест от асцендента по-скоро, не знам какъв му е.

Съветът ми е да се абстрахираш от зодията, луната и т.н. и да помислиш дали този човек ти пасва. Ако сега е пасивен, ще е пасивен винаги. Имала съм ситуация с точно такъв, който се оправдаваше със зает период. Изтормозих се от липсата на вниманията и едноличните ми усилия да наваксам пропуските и прекратих отношенията. Две години по-късно бях в точно, ама абсолютно същия "зает период", че и по-зает, обективно погледнато, и се справих с лекота - и всичките ангажименти си оправих, че и в сериозна връзка бях (а не просто някакви срещички чат-пат). Тогава разбрах колко съм била права в решението си.
Здравата работа, която е необходима понякога в една връзка, никога не е в самото й начало. Ако се налага да работиш тооолкова много, за да започнеш дори да се виждаш с някого, какво ще правиш/правите, когато наистина нещата станат сериозни и се появят сериозни проблеми. Само ще лъснат различията, които сте имали от самото начало, но ти си игнорирала в желанието си да си ви се получат нещата.
Струва ли си?

# 449
  • Мнения: 320
Права си...обмислила съм неещата и въпреки това... вътрешното ти усещане понякога да не кажа почти никога не те пита предварително.... за това и се забих да ровя из зодии и хороскопи по задълбочено...
Момичета....мъжете от тази зодия осъзнават ли кога дават "празни надежди" аз специало до сега такъв индивид не бях срещала...т.е и да са осъзнавали не са го изричали..просто не им е пукало... вие някакви наблюдения по въпроса?? 🤗😘

Общи условия

Активация на акаунт