Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 27 ян. 2012, 15:12 ч.

Мъжът зодия Близнаци

• 110 023
  • 709
  •   1
Отговори
# 705
Моят Близнак днес страшно ме ядоса, значи си знаех, че има и друга страна, най-накрая я показа. Добавил е моя бивш във всички социални мрежи и го криеше и днес само поглеждам как си харесват снимките. Значи, ако го е направил да му следи живота ми се струва странно, пък и защо е тази двуличност. Отделно, че не искам чрез гаджето оня шаран да ми следи живота. И най-вече се изнервям, че трябваше да го питам и той започна да ми мънка, за да ми каже. Може и аз да съм дребнава, но това за мен е двуличие. Просто се разсърдих днес и казах до утре да не ми говори докато не се научи да бъде честен и открит. А той - “извинявай, не исках, ама драматизираш малко...” Така и не ми каза причината за добавянето. Било, за да няма лоши чувства. То между тях никога не е имало, не се познават! Между мен и Рибата имаше.

# 706
  • София
Водолея им е майстора на близнаците.
С техните камъни по тяхната глава един вид Grinning

# 707
  • София
Аз обичам,даже обожавам,моят Близнак,но когато бях бременна се стиснах и родих рак,защото нямаше да мога да живея с двама еднакви мъже.Един ми е напълно достатъчен.Добър е,умен,отговорен,но често не разбира моята емоционална рачешка природа,разхвърлян е и понякога ме обвинява за разни неща без причина.Последно преди няколко дни ме обвини,че съм му загубила талона за колата,а се оказа че го е прибрал и не помнеше къде.Ама някой трябваше да е виновен и тоз някой бях аз...

# 708
  • на Мелмак
Ох, прочетох те и се смея! Joy и аз все съм виновна, измисля си ги с невероятна логика! Съответно обаче и той ми е виновен за всичко, даже с доказателства Stuck Out Tongue Winking Eye
Но сина ни е близнак също, от сега съм го подкарала, пробва на баща си хлъзгавите номера Sunglasses

# 709
  • В.Търново
Аз обичам,даже обожавам,моят Близнак,но когато бях бременна се стиснах и родих рак,защото нямаше да мога да живея с двама еднакви мъже.Един ми е напълно достатъчен.Добър е,умен,отговорен,но често не разбира моята емоционална рачешка природа,разхвърлян е и понякога ме обвинява за разни неща без причина.Последно преди няколко дни ме обвини,че съм му загубила талона за колата,а се оказа че го е прибрал и не помнеше къде.Ама някой трябваше да е виновен и тоз някой бях аз...
Ще дойде момент, в който ще  ти омръзне да обвинява само теб.Близнаците много обичат да прехвърлят вината на човека до тях.

Общи условия

Активация на акаунт