Маникюр

  • 12 366
  • 60
  •   1
Отговори
# 30
  • Бургас
  • Мнения: 3 553
Виждала съм нокти зеленясали от ноктопластика. Грозна картинка.
Явно е от лепилото, а и нокътя се задушава.

# 31
  • Мнения: 9 902
а как така ноктите на краката ще си ги пиля веднъж месечно? Че те ще станат като на орел!! Максимум на три седмици се налага да ги изрязвам и после оформянето.....

и на ръцете, за да запазя една и съща дължина, трябва да ги пиля през три дни...не е ли така при вас?

# 32
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
Цитат на: тити
а как така ноктите на краката ще си ги пиля веднъж месечно? Че те ще станат като на орел!! Максимум на три седмици се налага да ги изрязвам и после оформянето.....

и на ръцете, за да запазя една и съща дължина, трябва да ги пиля през три дни...не е ли така при вас?[/quoteаз ноктите на краката не си ги режа от 100 години.Само си ги пиля . Всъщност ходя на педокюр

# 33
  • Мнения: 9 902
мен малко ме е страх да ходя на педикюр и понеже сама се оправям, явно има още да уча много:) добрее, почвам от утре да си ги пиля през ден:)

# 34
  • Sofia
  • Мнения: 3 566
Цитат на: тити
мен малко ме е страх да ходя на педикюр и понеже сама се оправям, явно има още да уча много:) добрее, почвам от утре да си ги пиля през ден:)


То страшно няма да се ходи на педикюр...Страшното е накрая като си готова, така ще ти олекнат краката, че току виж си се помислила за птичка Wink

# 35
  • Мнения: 5 500
Цитат на: Valeria


То страшно няма да се ходи на педикюр...Страшното е накрая като си готова, така ще ти олекнат краката, че току виж си се помислила за птичка Wink

Аха и аз кат птичка се чувствам Laughing

# 36
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
ма защо ще го пилиш през ден? Ноктите на краката растат много бавно. Отиди на професионалист и като ти ги направят хубаво няма да ги пипаш. Веднъж в месеца на прдикюр и ще видиш след 3-4 месеца колко хубави и беличко ще станат

# 37
  • София
  • Мнения: 2 493
Можете ли да ме посъветвате къде да отида на педикюр? Живея в центъра, до пл. Славейков и бих предпочела да е някъде из центъра.
Гледам да си свеждам возенето с транспорт до минимум...

# 38
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
Цитат на: Yanche
Можете ли да ме посъветвате къде да отида на педикюр? Живея в центъра, до пл. Славейков и бих предпочела да е някъде из центъра.
Гледам да си свеждам возенето с транспорт до минимум...


Янче, аз ходя на Раковска  срещу Агенция митници . Моята маникюриска е мнгоо добра и ми обработва ноктите вече от доста време. Аз нищо не пипам по тях изцяло съм се доверила на нея.

# 39
  • Мнения: 9 902
страх ме беше от зарази .... а ми растат бързо, пустите нокти. Три дни маникюр и почва да излиза отдолу небоядисан нокът, а любимият уж случайно ми взема ръката и дълбокомислено се заглежда...Simple Smile зевзек е, да не си помислите, че е някое чудовище:)

# 40
  • София
  • Мнения: 2 493
Цитат на: DEianaZ
Цитат на: Yanche
Можете ли да ме посъветвате къде да отида на педикюр? Живея в центъра, до пл. Славейков и бих предпочела да е някъде из центъра.
Гледам да си свеждам возенето с транспорт до минимум...


Янче, аз ходя на Раковска  срещу Агенция митници . Моята маникюриска е мнгоо добра и ми обработва ноктите вече от доста време. Аз нищо не пипам по тях изцяло съм се доверила на нея.


плийс дай малко повече инфо - тел., точен адрес (дори с обяснения).
Това ме устройва идеално! Агнеция митници беше надолу по Раковска нали? Към Сточна гара...? ако бъркам ме поправи   Sunglasses

# 41
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
Цитат на: Yanche
Цитат на: DEianaZ
Цитат на: Yanche
Можете ли да ме посъветвате къде да отида на педикюр? Живея в центъра, до пл. Славейков и бих предпочела да е някъде из центъра.
Гледам да си свеждам возенето с транспорт до минимум...


Янче, аз ходя на Раковска  срещу Агенция митници . Моята маникюриска е мнгоо добра и ми обработва ноктите вече от доста време. Аз нищо не пипам по тях изцяло съм се доверила на нея.


плийс дай малко повече инфо - тел., точен адрес (дори с обяснения).
Това ме устройва идеално! Агнеция митници беше надолу по Раковска нали? Към Сточна гара...? ако бъркам ме поправи   Sunglasses


точно там е до сотчна гара. Ами момичето работи много добре. Но ако и доведа още една клиентка ще ме убие сигурно Grinning . Това в кръга на майтапа. Аз имам час за другата седмица ръце и крака  ще ми прави петък от 17.30. Ако искаш ела с мен

# 42
  • София
  • Мнения: 2 493
Цитат на: DEianaZ

точно там е до сотчна гара. Ами момичето работи много добре. Но ако и доведа още една клиентка ще ме убие сигурно Grinning . Това в кръга на майтапа. Аз имам час за другата седмица ръце и крака  ще ми прави петък от 17.30. Ако искаш ела с мен


Да! Чудесна идея Sunglasses Като наближи момента моля те ми пусни лс да ме подсетиш и да се разберем нещо конкретно. също ме интересува цени. Много ти благодаря!    bouquet

# 43
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
Цитат на: Yanche
Цитат на: DEianaZ

точно там е до сотчна гара. Ами момичето работи много добре. Но ако и доведа още една клиентка ще ме убие сигурно Grinning . Това в кръга на майтапа. Аз имам час за другата седмица ръце и крака  ще ми прави петък от 17.30. Ако искаш ела с мен


Да! Чудесна идея Sunglasses Като наближи момента моля те ми пусни лс да ме подсетиш и да се разберем нещо конкретно. също ме интересува цени. Много ти благодаря!    bouquet


ръце 6 лв, крака 12лв( ама стават едни хубави белички)
ти какво искаш да си правиш?

# 44
  • София
  • Мнения: 2 493
ами искам да  започна да посещавам педикюрист, защото немога изобщо да се оправям с тези крака! Досега не съм била  Embarassed
А на маникюр съм била само веднъж... по принцип с това се спарвям... само кожичките са ми проблем. Но ако ходя на педикюр сигурно и маникюр ще си прав яот време на време.

Общи условия

Активация на акаунт