Водорасли 3та серия, 1 епизод

  • 3 981
  • 33
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 680
Цитат на: Teya
Цитат на: svetlaa
чувала съм за водораслите на "аква сорс" и доколкото съм чувала трябва да се комбинират с коластра и някакви ензими за хранене на клетката, но не за забременяване а за предпазване на развиващия се вече плод от малформации.



добре де,сьщата работа не я ли вьрши фолиевата киселина?
само питам Sunglasses


фолиевата киселина на хапченца е синтетичен продукт, другите не са. абе яжте повече ябълки банани и краставици и всичко ще е ок.

# 16
  • София
  • Мнения: 4 272
Добре де, извинявай ако е прозвучало като заяждане. Просто няма откъде да знаем.

# 17
  • Sofia
  • Мнения: 21 621
Lea , няма за какво да ми се извиняваш !
Изобщо не съм го приела като заяждане .  Simple Smile

# 18
  • Мнения: 4 212
Цитат на: lea
Как да ти отговоря? Не участвам в процеса на производство. По същия начин може да се съмняваме за всяко едно лекарство.Важното е да има ефект. Зъхи беше пила Цистофемин и сега, от него или не, но е бременна.


според мен "вина" има сьпруга ама..... Rolling Eyes

може и цистофемина да е помогнал Laughing  хи хи

# 19
  • Мнения: 1 497
Купих си тези Тошковите, обаче повярвайте повдига ми се като се опитвам да ги пия. За сега се алкохолизирам с кантариона, ама и там нещо не съм много редовна.

# 20
Имам един въпрос за фолиевата киселина - има ли значение по кое време на деня се пие?

# 21
  • Мнения: 2 498
Няма значение, Мони-пий я кагато ти дойде на ума...

# 22
Ама че си бърза Grinning  - мерси за светкавичния отговор Grinning

# 23
  • Мнения: 2 498
Няма защо, Embarassed

# 24
  • Sofia
  • Мнения: 21 621
Ооо , Вале  Grinning  ! Ама какво става стеб ?
Някои хора май ти се губят !!

# 25
  • Мнения: 1 497
Абе хора, къде се изгуби Новалекса? добре ли е?

# 26
  • Мнения: 637
Цитат на: Теодора
Абе хора, къде се изгуби Новалекса? добре ли е?


Лекси е при мен Simple Smile в Пловдив. Добре е, утре има изпит по информатика, така че да стискаме палци да го вземе.  Simple Smile

# 27
  • Мнения: 4 212
Цитат на: Теодора
Купих си тези Тошковите, обаче повярвайте повдига ми се като се опитвам да ги пия. За сега се алкохолизирам с кантариона, ама и там нещо не съм много редовна.


Теди,я кажи какво пиеш на Тошков?

аз сьм на ИМУНОСТИМ,понеже сьм зле с имунната система.
понеже ще бебеправим Embarassed ,нали няма проблем да си ги пия,ако забременея Confused:

знам,4е са само билки вьтре,ама....знае ли 4овек.
на теб защо ти се гади от тях? Rolling Eyes

# 28
  • Мнения: 1 497
Ами там е работата че нищо не пия. Май Моренка беше, дето ми препоръча Цистофемина и само го отворих. Проблема ми е,че са толкова големи, че имам усещането, че ще се нахраня с тях и ми се отщява.

# 29
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 516
Цитат на: Теодора
Ами там е работата че нищо не пия. Май Моренка беше, дето ми препоръча Цистофемина и само го отворих. Проблема ми е,че са толкова големи, че имам усещането, че ще се нахраня с тях и ми се отщява.


Ох, и аз хич не мога да ги пия тези пусти хапчета на Тошков. Не стига че са големи, ами и цветовете им едни такива противни. брррр...

Общи условия

Активация на акаунт