Легендата за Испания / Hispania, la leyenda - тема 2

  • 49 275
  • 441
  •   1
Отговори
# 435
  • София
  • Мнения: 9 963
Има ли тема за " Изабел ", не ме грабна така, както " Легендата за Испания ", но подозирам, че причина е липсата на красиви мъже   Embarassed ...и на Дарио  Heart Eyes

Не се отказвай и в Изабел ще се появят - хубавите мъже де!  Wink Сериалът е страхотен, първите няколко серии са по-мудни, но после нещата стават много интересни.

# 436
  • Мнения: 2
Дразнещо е сериалите да бъдат прекъсвани насред "нищото", както "Легенда за Испания" преди време и сега "Империум"...Като закупят новите му серии трябва да си сваляме последните излъчвани, за да се сетим до къде е стигнало действието...

# 437
  • Мнения: 528
Дразнещо е сериалите да бъдат прекъсвани насред "нищото", както "Легенда за Испания" преди време и сега "Империум"...Като закупят новите му серии трябва да си сваляме последните излъчвани, за да се сетим до къде е стигнало действието...

"Империум" свърши, няма нови серии. Хубаво би било да сте добре информирани, преди да обвинявате медията.

# 438
  • София
  • Мнения: 9 963
Днес догледах Империум, супер тъпо свърши. Май са се надявали да ги подновят за втори сезон, но не се е получило. Или може би по натам  newsm78

# 439
  • Мнения: 2
Дразнещо е сериалите да бъдат прекъсвани насред "нищото", както "Легенда за Испания" преди време и сега "Империум"...Като закупят новите му серии трябва да си сваляме последните излъчвани, за да се сетим до къде е стигнало действието...

"Империум" свърши, няма нови серии. Хубаво би било да сте добре информирани, преди да обвинявате медията.
Дори и да е свършил засега, няма никакъв финал...Това си е мое мнение разбира се

# 440
  • Мнения: 528
Дразнещо е сериалите да бъдат прекъсвани насред "нищото", както "Легенда за Испания" преди време и сега "Империум"...Като закупят новите му серии трябва да си сваляме последните излъчвани, за да се сетим до къде е стигнало действието...

"Империум" свърши, няма нови серии. Хубаво би било да сте добре информирани, преди да обвинявате медията.
Дори и да е свършил засега, няма никакъв финал...Това си е мое мнение разбира се

Защото идеята е била да бъде продължен, но не е имал достатъчно рейтинг.

# 441
  • Мнения: 2
Здравейте, знам че е твърде закъснял коментарът ми, но имам голяма молба и ще бъда много благодарен ако някой успее да ми даде линк за сваляне на сериала Легендата за Испания 2010-2013 , с българско аудио...., опитах на много места в интернет но засега нямам успех, благодаря ви и се пазете ......!

Общи условия

Активация на акаунт