Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 24 фев. 2012, 17:39 ч.

Дидим

• 178 528
  • 513
  •   1
Отговори
# 510
  • София
Насочили сме се към Дидим за Нова година със собствен транспорт. Някой има ли представа как е пътуването през този период 29.12-02.януари - пътища, граници?

Винаги съм се чудила какво се прави зимата там, това е типично лятна дестинация. В хотелите атракциите са на открито... Не се заяждам, просто ми е интересно какво планирате да правите там зимата.  Hug

# 511
  • столицата
Да посрещнем Нова година, да поплуваме в закрит басейн, да се разходим. Дават температури 11-15 градуса през деня.

# 512
Насочили сме се към Дидим за Нова година със собствен транспорт. Някой има ли представа как е пътуването през този период 29.12-02.януари - пътища, граници?

Винаги съм се чудила какво се прави зимата там, това е типично лятна дестинация. В хотелите атракциите са на открито... Не се заяждам, просто ми е интересно какво планирате да правите там зимата.  Hug
Ако е районът на Анталия, става и за плаж, че даже и за топване в морето.

# 513
  • София
В Дидим съм била 4 пъти лятото, зимата не бих отишла, категорично няма какво да правиш. Да пътуваш 15-20 часа за празнична вечеря и вътрешен басейн за мен е безумно. Все пак ви пожелавам весело и приятно да ви е.

В Анталия колко градуса е по това време, чак пък за плаж се съмнявам да става.

Общи условия

Активация на акаунт