Нарекох те Фериха ~ 112~''Приказката Фемир..........или май не е приказка!?

  • 35 457
  • 745
  •   1
Отговори
# 45
  • 14°25´17˝ ... някъде по линията...
  • Мнения: 504
Цитат на: Ferda Mravenec link=topic=644911.msg21313257#msg21313257 date=1330787415
quote author=Esi_93 link=topic=644911.msg21313161#msg21313161 date=1330786517
....
Ясно е, че вече това е пълнеж, но  не намериха ли нещо по- интересно и оригинално. . Това с  уж бременното момиче, което разделя влюбените, е изтъркан трик.

Ами ти в АФК е бъкано с такива.  Close
Да, права си. Даже не мога да повярвам, че гледам такъв сериал.
Аз в началото бях пленена от тази хубава история за истинската голяма любов. Но после почнаха с пълнежа, с глупостите и толкова очерниха героите.....Макар, че това почти винаги е неизбежно, трябва някакси да запълнят многото дълги епизоди. Малцина са сериалите, които не прибягват до тези трикове.[/quote]

И аз в началото се бях примирила, защото знам, че е неизбежно, особено при такава дължина на сериалите, но те прекалиха. Искаше ми се приказка с красиви герои, колкото и наивна да в тя... но все по-трудно ги понасям... Знаете ми мнението, нека не се повтарям. Харесвам високия морал в турските сериали и това, че интимностите не са изложени на показ, но тук всичко ми се струва объркано.
Давам си сметка, че не мога да разбера главната героина и явно затова ми е все по-трудно поносима... Не я разбирам и това си е!

Лично аз смятам, че АФК в българския ефир ще се провали, за европейските даже не ми се мисли, защото там се провалиха много по-добри турски продукции...

# 46
  • в подножието на планината
  • Мнения: 8 098
Ако пуснат АФК в българския ефир и в нашата тема, ще настане същото и, ще бъдем заляти с множество въпроси, и е съвсем нормално. Подобно е и положението във Фатмето, и в Пепел от Рози.
Напоследък в темата на Фатмето е голяма лудница- толкова много народ!Аз от време на време влизам там, защото следя сериала.

# 47
  • Мнения: 0
Ферда , дано да си права и на мен ми мина мисълта , че може да прави реклама , но като прочетох , че играят със собствени дрехи , ме заля чувство на съмнение и затова реших да попитам. Laughing Laughing Laughing

# 48
  • 14°25´17˝ ... някъде по линията...
  • Мнения: 504
Ферда , дано да си права и на мен ми мина мисълта , че може да прави реклама , но като прочетох , че играят със собствени дрехи , ме заля чувство на съмнение и затова реших да попитам. Laughing Laughing Laughing

Имаше един репортаж, в който бяха "хванали" Чаатай на улицата и когато се качваше в колата репортерът го закачи за нея, а Чаги каза, че не била негова, а на/от спонсори. Аз после се шегувах с това, затова съм го запомнила...

Между другото, Чаги май е рекламно лице и на една английска марка за дрехи (Ramsey London) и може те да го обличат.

Последна редакция: сб, 03 мар 2012, 17:43 от Ferda Mravenec

# 49
  • Мнения: 21 201
Ако пуснат АФК в българския ефир и в нашата тема, ще настане същото и, ще бъдем заляти с множество въпроси, и е съвсем нормално. Подобно е и положението във Фатмето, и в Пепел от Рози.
Напоследък в темата на Фатмето е голяма лудница- толкова много народ!Аз от време на време влизам там, защото следя сериала.
Дааа, там е страшно. По време на по-миналия епизод имаше шест, седем реда  явно присъстващи, около сто гости и над двеста скрити. Направо, като видях и се шашнах. #Crazy
Явно сериала е стойностен. Не го следя нито по турската нито по бтв. Гледам го от време на време, колкото да съм в час със случващото се.

# 50
  • Мнения: 0
Ферда , дано да си права и на мен ми мина мисълта , че може да прави реклама , но като прочетох , че играят със собствени дрехи , ме заля чувство на съмнение и затова реших да попитам. Laughing Laughing Laughing

Имаше един репортаж, в който бяха "хванали" Чаатай на улицата и когато се качваше в колата репортерът го закачи за нея, а Чаги каза, че не била негова, а на/от спонсори. Аз после се шегувах с това, затова съм го запомнила...

Сега се сетих и аз съм гледала този репортаж , беше подпрян на нея привечер. Hug

Между другото, Чаги май е рекламно лице и на еднаанглийска марка за дрехи (Ramsey London) и може те да го обличат.

# 51
  • 14°25´17˝ ... някъде по линията...
  • Мнения: 504
Ако пуснат АФК в българския ефир и в нашата тема, ще настане същото и, ще бъдем заляти с множество въпроси, и е съвсем нормално. Подобно е и положението във Фатмето, и в Пепел от Рози.
Напоследък в темата на Фатмето е голяма лудница- толкова много народ!Аз от време на време влизам там, защото следя сериала.
Дааа, там е страшно. По време на по-миналия епизод имаше шест, седем реда  явно присъстващи, около сто гости и над двеста скрити. Направо, като видях и се шашнах. #Crazy
Явно сериала е стойностен. Не го следя нито по турската нито по бтв. Гледам го от време на време, колкото да съм в час със случващото се.

Аз бях почнала да посещавам темата им, но както и при "Езел" се отказах, този път заради множеството пишещи и обема на постове - много от тях са стойностни, но не им смогвам, а и нямам толкова време, което да им отделя.

# 52
  • Мнения: 8 393


Скрит текст:
Heart Eyes

# 53
  • Мнения: 9
Снеже, здравей  Hug

Клюка:

Скрит текст:
Ще разберете кой е човека, който следи Емир или в този епизод или в еп.52 и когато научите за какво онова момиче следи Емир направо ще бъдете шокирани. Shocked
Tüyo:Emiri takip eden kişiyi ya bu bölüm yada 52.bölümde öğrenecksiniz ve o kızın ne için takip ettiğini öğrenince şok olacaksınz.

# 54
  • Мнения: 8 393
Снеже, здравей  Hug

Клюка:

Ще разберете кой е човека, който следи Емир или в този епизод или в еп.52 и когато научите за какво онова момиче следи Емир направо ще бъдете шокирани. Shocked
Tüyo:Emiri takip eden kişiyi ya bu bölüm yada 52.bölümde öğrenecksiniz ve o kızın ne için takip ettiğini öğrenince şok olacaksınz.

Да не му е сестра. Shocked

# 55
  • Мнения: 21 201
Епизода е качен във Викито, като наименование, но все още частите не са. Явно и това, ще стане в скоро време.

# 56
  • Мнения: 21 201
Снеже, здравей  Hug

Клюка:

Скрит текст:
Ще разберете кой е човека, който следи Емир или в този епизод или в еп.52 и когато научите за какво онова момиче следи Емир направо ще бъдете шокирани. Shocked
Tüyo:Emiri takip eden kişiyi ya bu bölüm yada 52.bölümde öğrenecksiniz ve o kızın ne için takip ettiğini öğrenince şok olacaksınz.

Да не му е сестра. Shocked

Чул те Господ, лелче с двете уши. Praynig
Дано да е това, а не другото ни предположение.

# 57
  • 14°25´17˝ ... някъде по линията...
  • Мнения: 504

Е, тогава няма защо Емир да се страхува от нея...

# 58
  • Мнения: 0
Цитат на: Ferda Mravenec link=topic=644911.msg21313257#msg21313257 date=1330787415
quote author=Esi_93 link=topic=644911.msg21313161#msg21313161 date=1330786517
....
Ясно е, че вече това е пълнеж, но  не намериха ли нещо по- интересно и оригинално. . Това с  уж бременното момиче, което разделя влюбените, е изтъркан трик.

Ами ти в АФК е бъкано с такива.  Close
Да, права си. Даже не мога да повярвам, че гледам такъв сериал.
Аз в началото бях пленена от тази хубава история за истинската голяма любов. Но после почнаха с пълнежа, с глупостите и толкова очерниха героите.....Макар, че това почти винаги е неизбежно, трябва някакси да запълнят многото дълги епизоди. Малцина са сериалите, които не прибягват до тези трикове.

И аз в началото се бях примирила, защото знам, че е неизбежно, особено при такава дължина на сериалите, но те прекалиха. Искаше ми се приказка с красиви герои, колкото и наивна да в тя... но все по-трудно ги понасям... Знаете ми мнението, нека не се повтарям. Харесвам високия морал в турските сериали и това, че интимностите не са изложени на показ, но тук всичко ми се струва объркано.
Давам си сметка, че не мога да разбера главната героина и явно затова ми е все по-трудно поносима... Не я разбирам и това си е!

Лично аз смятам, че АФК в българския ефир ще се провали, за европейските даже не ми се мисли, защото там се провалиха много по-добри турски продукции...
[/quote]Да, турските сериали си имат своите достоййства, на мен също ми допадат тези неща, не напразно е и големият им успех и гледаемост.
Разбира се, че прекаляват.  Но те(продуцунтите, сценаристите) не мислят така. За тях това е начин да поддържат интереса на зрителите и да увеличават напрежението.
Аз лично се чудя как не им писва да гледат такива тежки драми като "Така минава времето". То нещастие,след нещастие....и примери-много.
И аз имам усещането, че АФК няма да бъде много успешен. А аз лично бях изненадана от провала на Езел.

За първи път чувам, че играят със собстветите си дрехи.Интересно.

# 59
  • Мнения: 8 393

Е, тогава няма защо Емир да се страхува от нея...
Да, де, ама ако го търси за бременност - как ще ни шокират, като вече подозираме за същото?!?  Peace Ама турците в понятието серия-бомба влагат различен смисъл от нашия, така че и тук може да е така. А иначе може да се страхува, че ще му вземе наследството.  Wink

Наде, Hug

Общи условия

Активация на акаунт