Моля ви спешно търся хубави бутици в София

  • 3 709
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3
Здравейте! Предполагам, че темата е по - скоро за На пазар, но тук смятам, че повече хора ще могат да помогнат, а аз имам спешна нужда от това. Скоро ще ходя в София, предстои ми събитие и ми трябва рокля и хубави обувки. За да ви ориентирам какви рокли търся много харесвам нещата в бутиците REPLICA, Vincint, Cliche. Та моля ви помагайте, всяко едно предложение за бутици и хубави магазини за обувки ще ми бъде от полза. Наистина е много спешно, благодаря ви много предварително Hug

# 1
  • Мнения: 3
Моля помагайте   Cry

# 2
  • Мнения: 75
Ами ако си зададеш въпроса в "На пазар" е по-вероятно да получиш отговори...

# 3
  • Мнения: 1
Отиваш в някой МОЛ и проблемът ти е решен Grinning

# 4
  • Мнения: 3 157
Личното ми мнение е,че парцалките в МОЛ-а трудно могат да минат за бутикови Simple Smile
По темата не мога да помогна,не пазарувам от бутици.

# 5
  • Мнения: 1
Личното ми мнение е,че парцалките в МОЛ-а трудно могат да минат за бутикови Simple Smile
По темата не мога да помогна,не пазарувам от бутици.
Ако имаш предвид магазини от типа Теранова,Фокс и тн.  и аз мога да се съглася,че са парцалки.Но има и  хубави магазини.Зависи от финансите и нуждите.

# 6
  • Мнения: 330
За обувки - Pepina M - имат симпатичен магазин на ъгъла на Алабин и Витошка, два симпатични магазина има и на ъгъла на Витошка и Аспарух - единият на самата Витошка от страната на нечетните, а другият от същата страна но 20 метра навътре по Аспарух.
За моловете горе добре са те ориентирали - симпатични магазини с не - масова стока има основно в мол Сердика - обувки на Музет и Патриция Пепе, рокли много симпатични има пак в Патриция Пепе, в Бадоо и в един по - голям бутик са събрани няколко марки - Макс Мара уикенд, Пени Блак. Амммммммм там има ако не се лъжа и магазин на Карън Милън - обаче за техните дрешки си трябва перфектна фигура.
Още едно прекрасно място за рокли - Раксевски, имат магазин в мола на Арсеналска, но значително по - добре е зареден този на ул. Гурко в близост до Спортната палата. И като заговорихме за Раксевски - ей го къде е Солун, там бутици за рокли и обувки да искаш Simple Smile

# 7
  • Мнения: 3
Благодаря много! Аз искам главно идеи за магазини извън моловете, защото е ясно, че там ще се ходи и лесно ще се ориентирам, но примерно нямам никаква идея за хубави магазини извън тях...давайте още предлоцения, моля Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт