Re: H&M - тема 11

  • 32 390
  • 725
  •   1
Отговори
# 600
  • Пловдив
  • Мнения: 5
Embarassed ooooh! Чак сега си погледнах баланса, я се чудех защо не ми мръдва поръчката и защо не са си изтеглили парите  #Cussing out
Сега ако се внесат от английска банка няма да се плаща такса така ли?

Да.

# 601
  • Там където има любов
  • Мнения: 247
tinki_winki   Hug

# 602
  • София
  • Мнения: 786
Момичета след втори опит да поръчам (нов акаунт, превозвач и т.н.) днеска пуснах една поръчка. Сега гледам че част от нея е ин прогрес, а останалата е пендинг. Какво ще рече това, ще я разделят на две ли? Другият въпрос ми е кога си теглят парите?

# 603
  • Мнения: 131
да ме ориентирате за стелка на сандали и кецки ук 9,поръчката ми е пусната с тези номерца,крачето на  малката е 16,5см ,дали не трябваше да бъде ук 10 Rolling Eyes

# 604
  • София
  • Мнения: 2 799
да ме ориентирате за стелка на сандали и кецки ук 9,поръчката ми е пусната с тези номерца,крачето на  малката е 16,5см ,дали не трябваше да бъде ук 10 Rolling Eyes
kremi7, ето тези кецки са 8-ца и стелката им е 15,2 см.
https://picasaweb.google.com/110399208743051388706/201202#5697558142538588146
Дано те ориентирах  Hug, но си мисля, че за краче 16,5 трябваше да поръчаш 10-ка  Peace

Последна редакция: ср, 21 мар 2012, 16:34 от ninnann

# 605
  • Мнения: 131
оф че и три чифта пуснах,е гледах кошницата,ама как да сменя номера не става,може да се изтрие артикул,но да се подмени номера има ли вариант,все още поръчката ми е в пендинг...
или да изтрия поръчката и да я пусна отново........

# 606
  • В мечтите
  • Мнения: 639
Момичета,моля ви кажете друг адрес освен на КД..тоест друга фирма..ще лудна вече.Ни нови профили,ни нови айпита,ни вносни имена..нищо не ми минава от 5дена насам.Засякох вече,не ми ли блокират 2 и нещо по картата в лева,поръчката няма да се осъществи  Weary

# 607
  • Мнения: 3
оф че и три чифта пуснах,е гледах кошницата,ама как да сменя номера не става,може да се изтрие артикул,но да се подмени номера има ли вариант,все още поръчката ми е в пендинг...
или да изтрия поръчката и да я пусна отново........
щом още е пендинг изтриваш ненужните неща и слагаш в кошницата новите и пак отиваш на плащането и ти прибавя новите неща към поръчката,която е пендинг

# 608
  • Мнения: 386
Здрвейте момичета, извинявам се че нахълтвам в темата, но моля някоя от Вас, ако има тази рокля размер ХС, да ме ориентира дали ще ми стане: бюст 86, талия 62 и ханш 86 http://www.hm.com/gb/product/80698?article=80698-A#article=80698-A

Благодаря   bouquet

Нямам роклята, но съм с близки мерки и бих взела 6-8.


Момичета,моля ви кажете друг адрес освен на КД..тоест друга фирма..ще лудна вече.Ни нови профили,ни нови айпита,ни вносни имена..нищо не ми минава от 5дена насам.Засякох вече,не ми ли блокират 2 и нещо по картата в лева,поръчката няма да се осъществи  Weary

Виж темата за доставчиците от Англия - има линк в първи пост. Освен Габко, Гивтранспорт, Бритс, всички останали могат да се ползват.

Нооо, според мен проблемът не е в адреса, имената, ай пи и т.н. Пробвай да платиш с друга карта.

Последна редакция: ср, 21 мар 2012, 18:43 от Marzi Pan

# 609
  • EU
  • Мнения: 164
Бих добавила и Габиели към този списък, всъщност май-повечето фирми използват тях имат офиси в Пловдив и София само дето адреса е пак черешовият Whistling
Белослава и мен ме съмнява картата, блокират 1 лира веднага като направиш поръчка  Sad

# 610
  • В мечтите
  • Мнения: 639
Marzi Pan благодаря,в чудо се видях с този сайт  Cry

# 611
  • Мнения: 386
Бих добавила и Габиели към този списък, всъщност май-повечето фирми използват тях имат офиси в Пловдив и София само дето адреса е пак черешовият Whistling
Белослава и мен ме съмнява картата, блокират 1 лира веднага като направиш поръчка  Sad

Еви, снощи си писах с Габиели, които сега са Укто - може да се ползват, казаха, че получават. Peace

Последна редакция: ср, 21 мар 2012, 18:44 от Marzi Pan

# 612
  • В мечтите
  • Мнения: 639
Тези байърс...стават ли?Някой пускал ли е там? Rolling Eyes
 И да попитам това ID,което дават от Укто къде го прибавяте?Като се сложи към името и не го приемат от H&M?Леле имам чуството,че този сайт с ФБР работят...егати!!!Идва ми и самоличността да си сменя за тези парцали  Mr. Green

Последна редакция: ср, 21 мар 2012, 17:49 от Belloslava

# 613
  • София
  • Мнения: 786
Момичета след втори опит да поръчам (нов акаунт, превозвач и т.н.) днеска пуснах една поръчка. Сега гледам че част от нея е ин прогрес, а останалата е пендинг. Какво ще рече това, ще я разделят на две ли? Другият въпрос ми е кога си теглят парите?


да си побутна въпросите  Simple Smile

# 614
  • Мнения: 743
Момичета след втори опит да поръчам (нов акаунт, превозвач и т.н.) днеска пуснах една поръчка. Сега гледам че част от нея е ин прогрес, а останалата е пендинг. Какво ще рече това, ще я разделят на две ли? Другият въпрос ми е кога си теглят парите?


да си побутна въпросите  Simple Smile

Да ,разделили са ти поръчката на две  Peace При мен си блокират парите, като мине в статус Dispached и до два дни след това си ги теглят. По принцип ги теглят в деня на доставката  Peace



Да питам има ли някой с поръчка доставена на адрес на КД на 09 или 10 март и да я  е получил с курса им , който пристигна на 19.03 Thinking Защото моите поръчки ги нямаше в този курс #Cussing out

Общи условия

Активация на акаунт