Re: H&M - тема 11

  • 32 394
  • 725
  •   1
Отговори
# 570
  • Русе
  • Мнения: 621
Имам поръчка, изпратена на 05.03 без тракинг и още я няма в Бг. Има ли някой с пристигнали поръчки без тракинг от този период?
И аз имам поръчка от 5-те без трак, която още я няма.
Имам още една от 15.03 която е In progress, проверих по начина, който цял ден обяснявате на Нели, но ми излиза само 16/03/2012  21:09  Order Generated и до там ,дано скоро да има движение.
Другата от ми е от 19 Mar 2012 и е  Dispatched, но и тя още няма трак.

# 571
  • София
  • Мнения: 117
Имам поръчка, изпратена на 05.03 без тракинг и още я няма в Бг. Има ли някой с пристигнали поръчки без тракинг от този период?

Мони, чак днес са доставени на адреса двете ми поръчки пътували без тракинг, едната диспачната на 02, другата на 05 март.

Не четете и не искате да четете! Ние си пишем, вие си питате... 


Редовно следя форума, но това явно съм го пропуснала! Съжалявам, ще гледам да задавам колкото може по-малко въпроси, за да не се дразнят по-старите потребители... Мислех, че това е публичен форум за взаимопомощ, но явно греша...

# 572
  • София
  • Мнения: 2 799
nikinorum  Heart Eyes, не не грешиш - това е форум за взаимопощ  Hug, но е малко дразнещо непрекъснато да четем и питаме едни и същи неща ... ето например мои две поръчки стоят диспачнати от 15.04. - имам тракинг, никакво движение - сигурна съм, че ще се раздвижат и появат  Peace при мен, също така имам две, които ще пътуват с Роял Мейл (без тракинг) - предварително знам, че няма да ги получа скоро и съм се настроила за това ..., но знам, че все пак ще пристигнат и те  Peace

Неприятното е, че в последните страници само това са въпросите, а беше обяснено на няколко пъти и то доста подробно  Hug

Представям си какво ще настане, ако и аз за общо 4-те поръчки (които са на обща стойност доста голяма  Mr. Green) питам непрекъснато през два поста едни и същи неща (не визирам теб или конкретен потребител) - просто въпросите са само такива  Rolling Eyes

Нямам нищо против Ларедутската тема, пазарувам от там, момичетата помагат много (Ева   bouquet), но темата ни вече доста ми прилича на онази, а не ми се иска ...

Мисля, че винаги сме се отзовавали на питания от твоя страна  Heart Eyes, не го приемай лично ...  Hug

# 573
  • София
  • Мнения: 117
Благодаря ти, Нина, винаги си била много мила и отзивчива!  Hug Искрено благодаря и на всички останали, с които съм комуникирала за помощта!  Heart Eyes

# 574
  • Мнения: 4
Вече втори ден не ми дава да ползвам кода 9668. Сега пробвах с 9690, който трябваше да е изтекъл след 18.03. и ми го прие   newsm78  . Някой да е забелязал нещо?

# 575
  • Мнения: 159
Беба се поуспокои и да си довърша поста.
Първо, nikinorum, това изказване не беше само за теб, както пише Нинка, не го приемай лично. Приеми моите извинения ако мислиш, че не съм от правилната страна!
Според мен Нели няма да си получи поръчката. От НМ успяха да стопират стотици вече предадени на Хермес поръчки, изпратени на адреса на Габко. Какво ли остава само за една поръчка, която дори не е подготвена.
И последно, не ни се дразнене, че ние се дразним, че питате едно и също. В повечето случаи ви отговаряме или отговорът е на предната страница. Но това, че сте лоши четци рефлектира върху самите вас, при вчерашното положение Нелката 100 % щеше да си получи поръчката, при днешното, много се съмнявам. Е, дано греша! Знаете, че се крием като мишлета поради това, че изпращаме пратки на търговски адреси. Ами Нели, не се сърди че никой не ти е отговорил, дали да им пишеш. С това писмо насочваш вниманието върху цялото съдържание на поръчката ти, включително адреса.
Много неприятен пост! Съжалявам!

# 576
  • София
  • Мнения: 2 799
dani2222 и на мен също сутринта не ми прие 9668, но мина 9690  Peace

Да разведрим малко темата  Wink:



Никол с ХМ-ски екип днес  Peace - сори за големината на снимката  Blush, но не ми се обработваше ...

Илонка - ето това твое изречение ме натъжи: С това писмо насочваш вниманието върху цялото съдържание на поръчката ти, включително адреса.
Като потърпевша от онзи инцидент с Габко ... дано сега адреса на превозвача е различен от моя ..., че да не се окаже, че вместо 4-те поръчки, ще чакам 4-ри обратни превода от H&M  Peace

Едит: Мими, по време на болничният престой пропуснах една тема и първите 3-4 страници на тази тема и сега разбрах, че местата са разменени  Hug
"Стар" потребител, пък не чете  Naughty - хайде скарайте ми се сега  hahaha Joy

Последна редакция: вт, 20 мар 2012, 20:02 от ninnann

# 577
  • Пловдив
  • Мнения: 5
Подкрепям абсолютно казаното от Нина и Илонка, но много се дразня като някой питащ почва да се прави на страдалец и темата отива към стари и нови потребители. Тук в тази тема има по-запознати и по-малко запознати. И първите винаги търпеливо са отговаряли на всички въпроси, дори и когато отговора е бил два поста по-нагоре. И какво значи следя темата - ами щом въпросите са през пост нищо не следите явно.

Нинка, ако не ме лъже паметта 9668 беше до 18.03. ( в първия пост на темата са им разменени местата на валидност с 9690) Hug

# 578
  • Мнения: 246
Според мен Нели няма да си получи поръчката. От НМ успяха да стопират стотици вече предадени на Хермес поръчки, изпратени на адреса на Габко. Какво ли остава само за една поръчка, която дори не е подготвена.
И аз като новак да подразня запознатите, до сега си бях спокойна. Имам две поръчки от 16ти от днес, които са със статус диспачнати и уж с хермес, но не ми излиза тракинг, нищо няма, пише, че още няма информация. За първата обаче вече дори си изтеглиха парите, за втората са само блокирани. Според вас какъв е шанса да са тръгнали реално? Знам, че при НМ това с поръчките си е тото, но все пак, някаква прогноза?!

# 579
  • Пловдив
  • Мнения: 5
Според мен Нели няма да си получи поръчката. От НМ успяха да стопират стотици вече предадени на Хермес поръчки, изпратени на адреса на Габко. Какво ли остава само за една поръчка, която дори не е подготвена.
И аз като новак да подразня запознатите, до сега си бях спокойна. Имам две поръчки от 16ти от днес, които са със статус диспачнати и уж с хермес, но не ми излиза тракинг, нищо няма, пише, че още няма информация. За първата обаче вече дори си изтеглиха парите, за втората са само блокирани. Според вас какъв е шанса да са тръгнали реално? Знам, че при НМ това с поръчките си е тото, но все пак, някаква прогноза?!

Роси, само преди 2 страници в последния ми пост #548 ще намериш отговор на въпроса. Ето за това е спора целия следобед, че на всяка страница въпросите и отговорите са едни и същи.  Peace

# 580
  • Мнения: 985
Миналата седмица споделих, че една моя поръчка направена на 08.03, одобрена в същия ден беше dispatched на 15.03. Парите за нея бяха изтеглени на 10.03. Е, вече пътува за България.
Последната ми поръчка е in progress от 15.03. Парите за нея са изтеглени на 19.03.
Надявам се след като Marzi Pan и другите момичета оформят 1-я пост, както са го замислили, няма да има толкова много еднакви въпроси.
Иначе, аз също не съм от опитните - имам 5-6 поръчки, но мога да кажа, че тук винаги са се отнасяли много мило и съм намерила отговор на всеки въпрос.
Нинка, Никол е голяма сладуранка.  Heart Eyes
И сега да споделя какво получих вчера:
http://www.hm.com/gb/product/97841?article=97841-B#article=97841-A  размер 1-2;
http://www.hm.com/gb/product/96036?article=96036-D - 12-18;
http://www.hm.com/gb/product/96461?article=96461-A#article=96461-D - 1-2;
http://www.hm.com/gb/product/99070?article=99070-E - 1-2;
http://www.hm.com/gb/product/96455?article=96455-F#article=96455-A - 1-2;
http://www.hm.com/gb/product/95660?article=95660-A - 1.5-2;
http://www.hm.com/gb/product/95662?article=95662-D#article=95662-I - 1-2;
http://www.hm.com/gb/product/92054?article=92054-N - 1-2
и едни буйки, изпратени по грешка вместо едно клинче, които съм ги постнала в темата за размените. Ако някой се интересува от размери - насреща съм.

# 581
  • Мнения: 131
.

Последна редакция: вт, 20 мар 2012, 22:53 от kremi7

# 582
  • Мнения: 166
Оф,оф,офффф ...  ooooh!
Въздържам се цял ден от коментари ,защото хич няма да са толкова мили като на Нинка например...  Naughty

Като казах Нинка,малката е такъв бонбон  Hug Колко е висока?

На мен 9668 не ми лови,хваща се 9690  Peace Ама нали първия беше до 18-ти. Дано пуснат он'я дето го чакаме всички за -10п  Sunglasses  Mr. Green

Аз неразбрах Нели кой превозвач ползваш???  Отговори моля те,мисля че всички ни вълнува !

# 583
  • Пловдив
  • Мнения: 5
Е и аз с един въпрос,направила съм гаф,поръчвам за първи път и съм използвала погрешка една от картите на мъжът ми,която е виза електрон на райфайзен тя е лева/ обикновена разплащателна/,объркала съм я с друга виза и естествено няма да мине,въпреки че са блокирали 1,95 лв.
да попитам какаво да направя,да изтрия поръчката/ и отново да пусна или има начин отново да платя/в което се съмнявам/и откъде се трие....


Креми, не ми се е случвал твоя проблем, но нали съм си от по-запознатите  Mr. Green аз бих постъпила така - пускам един артикул към чакащата поръчка и го плащам с правилната карта. После влизам в чакащите и го трия и така цялата поръчка се плаща от последната карта. Но ако се притесняваш я изтрий и я пусни наново.

Пропуснах да попитам защо мислиш, че с тази карта няма да мине плащането (ако имаш необходимата сума няма да има проблем).

# 584
  • София
  • Мнения: 1 020
Доста разгорещена е станала темата, но сега влизам на мен да помогнете, защото от толкова много поръчки това нещо:

Order History

RETURNED   20 Mar 2012
IN PROGRESS   18 Mar 2012

Случва ми се за първи път. Стоеше си чинно от неделя въпросната поръчка от дясната страна - Ордер Хисторито и днес  Shocked Shocked Shocked Shocked втори ред от горе. Ха кажете някой имал ли е такъв случай? Аз честно казано РЕДОВНО и МНОГО ВНИМАТЕЛНО чета темите, че това ми е любимия сайт. Такова животно не съм срещала.
Проверих блокирани пари нямам.
Другото което се сещам, че както си беше ин прогрес от неделя, днес сутринта пуснах нова поръчка, да не би да са я върнали тази, че да добавят другата към нея....., но едва ли всички вие чакате поръчката да стане Диспач, за да пуснете нова.

Общи условия

Активация на акаунт