Как затопляте

  • 3 040
  • 25
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 2 952
Цитат на: Adriana

Да не говорим, че препоръчват
подплънки за сутиен като ти тръгне внезапно кърмата да има къде да попие-около £10 за пакет
специялни пликчета за мръсни памперси-£2 за пакет от 75 бр
специални кошчета за мръсни памперси-£30
специални сутиени за кърмене /няма лошо/-£25



И в Бг видях от тези "специални" кошчета и пликове за мръсни памперси. Аз тях засега ги слагам в графата смешни и мисля, че ще се отгледаме и без тях  Laughing

# 16
  • Мнения: 713
Къде пазаруваш? Ароматизираните пликчета за памперси аз ги купувам 300 за 1£ от Savers. специални кошчета за мръсни памперси-£30 - това нещо аз реших, че не ми трябва да се чудя къде да му намеря място. Сутиен за кърмене от Mothercare - пакет от 2, бяха ми много удобни и не съжалявах че ги купих. Подложките за кърмене видях скоро голяма опаковка в Boots по-евтина от малките в Safeway.

# 17
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
Цитат на: Adriana

Да не говорим, че препоръчват
подплънки за сутиен като ти тръгне внезапно кърмата да има къде да попие-около £10 за пакет
специялни пликчета за мръсни памперси-£2 за пакет от 75 бр
специални кошчета за мръсни памперси-£30
специални сутиени за кърмене /няма лошо/-£25

Не знам къде ще му излезе края


аз имам два броя "специалните" сутиени:)
единия (от ликра май..разтеглив един такъв) ми е много удобен ... другия (не разтеглив) - не, защото, в първия, като си сложа подплънките не мърдат и не стърчат.

а подплънките си трябват, ако ти тече кърма много...вервай ми, иначе ще си ходиш с едни петна постоянно, а като ти текне някъде навън и си без тях е ужас направо:)

за пликчетата и кошчетата.....мисля, че няма нужда.
Освен аконе си решила да правиш биологично оръжие, защото събрани памреси от няколко дена...точно така ми звучи:)
АДСКА е миризмата....Simple Smile

# 18
  • в края на града
  • Мнения: 4 446
Цитат на: Adriana
Аз и това си мисля,че микровълновата не е опасна, но тук там прочитам по нещо и почвам да се чудя Shocked Защото всичко си е доста скъпичко:
уред за затопляне-£20
стерилизатор за микровълнова-£15
креватче-£162

Да не говорим, че препоръчват
подплънки за сутиен като ти тръгне внезапно кърмата да има къде да попие-около £10 за пакет
специялни пликчета за мръсни памперси-£2 за пакет от 75 бр
специални кошчета за мръсни памперси-£30
специални сутиени за кърмене /няма лошо/-£25

Стерилизаторът за микровълнова върши страхотна работа, особено ако бебчо е на адапт.мляко, аз го дохранвах и без него не знам как щях да карам, но и иначе е удобен да се стерилизира шишенцето за чай или вода, бибите. Без креватче няма как  Wink . Иначе подплънките за сутиен наистина са много удобни, аз нямах много кърма (дохранвах бебчо с адапт.мляко), но тя постоянно си течеше и ме цапаше, та тези подплънки спасиха положението. Не съм взимала специален сутиен за кърмачки и това си ми е грешка, но кошчета или пликчета за памперси  Rolling Eyes , айде чак пък толкоз  Grinning . Виж, ние ползваме обикновени пликчета бебчо като е акал, омотавам хубаво пампераса, залепям го с лепките да не мърда, пъхам в пликче и връзвам и в големият плик с другите памперси и той се връзва и така не ухае  Laughing .
А по темата всичко си притоплям в микровълновата, там му правя и пюренцата, само водичката преварявам на котлона, ама защото е в по-голям съд. Номерът е да не го притоплиш много, ама ако пък го притопля, бухам шишето в кофичка от кисело мляко със студена вода и то изстива бързо. И как може да се опари бебчо - винаги първо си сипвам на ръката, а като притоплям пюренца, разбърквам хубаво с лъжичка и опитвам.

# 19
  • Мнения: 3 394
Много сте мили Stuck Out Tongue Това за Safeway не го знаех, но при нас в Kingston няма, даже и в района не съм виждала Imp Ще видя как ще съм с кърмата и тогава ще мисля за другите неща. Креватче и стелиризатор си имаме Stuck Out Tongue . Една моя колежка си взе Moses Basket и мисли да кара с нея до 4 месец на бебето-дали пък няма да му е тесничко Cry как мислите

# 20
  • Мнения: 713
Днес ходих до Boots  и погледнах цената на подложките за сутиен за които ти писах 100 бр за 4,75. Мозес баскет побираше моята мадама до края на 5-тия месец, а пък сме височки. Обаче е слабичка и като си спеше с разперени ръчички и беше добре до тази възраст. Аз и другаде май писах, че са много удобни, разнасяш ги навсякъде из къщи. Бебока се чувства на закътано. Що не видиш обявите около вас за нежелани подаръци и разни такива, или пък да си купиш ново матраче само?

# 21
  • Мнения: 3 394
А къде всички гледате тези обяви-при такова нещо не съм виждала, а живеем вече 2 год на едно и също място Shocked

# 22
адриана погледни обявите в локалният ви вестник.в нашият в нотингам има доста обяви за ползвани и дори нови неща за бебета.на мен моисес баскета щте ми го даде една колежка а карсиита-един приятел :о))

# 23
  • Мнения: 3 394
Веднага отивам да проверя във вестника-носят ни го безплатно по домовете Twisted Evil Не знам защо Shocked Но съм сигурна,че е единствения местен за Kingston

# 24
  • Варна
  • Мнения: 4 818
Да се върна на на темата...

Цитат на: Adriana
Здравейте всички! Чудех се като слагате кърма в хладилника или фризера за следващи хранения как я притопляте след това-може ли да се използва микровълновя или задължително на водна баня?


Кърма в микровълнова не се загрява. Бях сигурна, че съм чела по този въпрос, но и практикували мами ми споделиха, че кърмата се размразява на стайна температура или в хладилник, а затоплянето се извършва на водна баня или в уреда, за който стана въпрос по-горе и т.н....

Жалко, че се намират потребителки, които не четат внимателно въпросите, че и отговорите на останалите и вдигат пара...  Cry

# 25
  • Бургас
  • Мнения: 2 452
Цитат на: alma
Да се върна на на темата...

Цитат на: Adriana
Здравейте всички! Чудех се като слагате кърма в хладилника или фризера за следващи хранения как я притопляте след това-може ли да се използва микровълновя или задължително на водна баня?


Кърма в микровълнова не се загрява. Бях сигурна, че съм чела по този въпрос, но и практикували мами ми споделиха, че кърмата се размразява на стайна температура или в хладилник, а затоплянето се извършва на водна баня или в уреда, за който стана въпрос по-горе и т.н....

Жалко, че се намират потребителки, които не четат внимателно въпросите, че и отговорите на останалите и вдигат пара...  Cry


Добре де - защо да не се загрява там? Какви са доводите против, освен неравномерното загряване, което много бързо се преодолява с добро разклащане? Все пак кърмата се затопля, не завира, че да и се губят ценните в-ва. Аз съм затопляла в микровълнова - явно съм от различно практикуващите Rolling Eyes

Всъщност - глупав "спор" Laughing - кой както му е удобно и спокойно - така да си топли .

Общи условия

Активация на акаунт