Лекарите в Пазарджик - 8

  • 178 716
  • 856
  •   1
Отговори
# 795
  • Мнения: 1 291
Здравейте, искам да ви споделя злощастен опит със зъболекари. Ще бъде дълго. Детето ми започна да прави гнойни торбички. Неколкократно запечатваха, отпечатваха зъба, обясняваха, че антибиотик не е добре да изписват, за да не ѝ натоварват организма. Пак запечатваха зъба. Накрая обясниха, че не може да стои отворен заради риск от инфекции, но, ако се запечата гнойта от торбичката ще разяде зародиша. На въпроса ми дали не е тръгнало да расте постоянното зъбче, отговорът беше "не". (Без снимка) Решението било да се извади здраво захванатия млечен зъб и да се сложи местопазител (на цена 100 лв.). Аз се доверих. Подложих детето на травмиращата процедура по вадене на зъб. Но този зъб така и не излезе. Стоматологът ни насочи към болница в Пловдив, където да се извади зъбът под упойка, защото детето много се страхува. Аз отново се доверих. Междувременно, една приятелка ми препоръча местен стоматолог-хирург. Всички водят децата си за вадене на зъбче при него. Но по някаква причина все пак отидохме в Пловдив в детската стоматологична клиника, към която ни насочи стоматологът на детето. Само за консултацията с анестезиолога, снимка на зъбите на детето и запазване на час за вадене на зъб трябваше да се бръкнем 125 лв. Но нали е за детето, ще ги дадем. Нямам идея колко излиза всичко със самата процедура. Но можем да си представим, че не е малко. Анестезиологът се оказал човек и си казал искреното мнение - упойката е опасна за детето, зъби се вадят и във Хирургията (където и да е това в Пловдив). Мъжът ми се ядоса, че се опитват да ни правят на балами и въобще не позволи в Пловдив да лекуват детето, макар че се опитали пак да запечатат зъба.
След като се прибраха отидохме при местния стоматолог-хирург (име на лични, при нужда). Той погледна детето и каза: "Щом събира гной, зъбът ще остане отворен и ще пази мястото. Я направете една снимка." И от снимката ясно се вижда, че отдолу е тръгнало постоянното зъбче, точно както предвиждах аз. Неговото мнение: "До септември ще е избило." В пловдивската болница искаха да насрочат ваденето на зъба за септември... Казал още: "Ако се появи торбичка, тя се пука с клечка за зъби, но няма нужда да се запечатва зъба."
Моят извод? Или младите стоматолози не знаят какво правят, или ни вкараха в схеми за печелене на пари. Пиша не за да плюя, а за да сте инфирмирани, да не ни правят на балами и да не травмират децата ни без нужда.

# 796
  • Мнения: 1 291
А сега влизам да споделя положителен опит. Оперираха ми жлъчката лапароскопски. Не мога да нахваля професионализма и земното, човешко отношение на лекаря. Предпочитам да не пиша подробности, но ще отговарям на лични, ако искате да ви дам повече информация.

# 797
  • София
  • Мнения: 1 348
Здравейте, търся лекар в Пазарджик, който да прегледа ковид болен.
Личния лекар отказва да го направи, препраща ни към 112.
Моля, ако някой има координати  , да ми пише на лични или тук, както прецени!

Благодаря!

# 798
  • Мнения: 38
Здравейте, търся лекар в Пазарджик, който да прегледа ковид болен.
Личния лекар отказва да го направи, препраща ни към 112.
Моля, ако някой има координати  , да ми пише на лични или тук, както прецени!

Благодаря!
Кой ти е личния лекар,ако не е тайна ?

# 799
  • София
  • Мнения: 1 348
Здравейте, търся лекар в Пазарджик, който да прегледа ковид болен.
Личния лекар отказва да го направи, препраща ни към 112.
Моля, ако някой има координати  , да ми пише на лични или тук, както прецени!

Благодаря!
Кой ти е личния лекар,ако не е тайна ?
Не знам името, той е лекаря на родителите ми , но и да знаех, не знам дали е добре да го пиша публично.
Аз ще взема отношение срещу него.
Сега е по-важно да намеря лекар, който да иде на домашно посещение , за да ги чуе със слушалка .

# 800
# 801
  • София
  • Мнения: 1 348
Здравейте,
намерих решение и по съвет на mama Barba го споделям, за други в нужда.

В бившия тубдиспансер, на кабинет, има лекари всеки ден, които преглеждат без проблем ковид болни.
Пулмолози, които наистина си вършат работата.

Трябва да се отиде рано, към 7:30, за да си вземете номерче , защото сега през лятото са в намален състав и се преглеждат само пациенти до 12 часа на обяд.
Взимате си номерче и изчаквате да ви прегледат.
Много мила и отзивчива д-р Сотирова.

Пожелавам ви да не се налага, но това е единственото решение за Пазарджик, освен 112, което открих.

Хубав ден от мен!

# 802
  • Мнения: 1 291
Здравейте, д-р Симова има ли все още приемен ден в града и в коя болница? Ако не, бихте ми ви препоръчали читав мамолог с хубав ехограф. Може и в Пловдив.

# 803
  • Мнения: 1
Здравейте момичета,съвета ми е никога НЕ посещавайте пошлия и противен д-р Топкаров от Хигия Пазарджик. Разочаровал е много жени. Не се доверявайте,бъдете внимателни!!!!!!!!!

# 804
  • Мнения: 1 595
Какво мислите за Д-р Шиков, нефролог? Аз имам чувството, че мен ме неглижира и ме върти, и двата бъбрека са ми с големи камъни по 1см и отделно песъчинки,  които 2 камъка не могат да преминат през уретрата с този си размер, прати ме на изследвания, при което след седмица отивам с рентген на корема, изследвани кръв и урина и той въобще не ми погледна рентгена!! А другите изследвания ги погледна отгоре отгоре. Изобщо не се информира коя съм, миналия път какво е видял на ехографа, не знаеше какво ми е дал да пия, нищо не знаеше. Сега ме вика пак след още седмица, днес ме ориентира за 30 секунди с един Нолицин, без да ми погледне изследванията както казах. Това нормално ли е?!?

# 805
  • Мнения: 1 595
Здравейте, имам 2 мъдреца, които не са излезли, а растат вътре във венеца и натискат корените на съседните зъби. Операцията не е много лесна и мислех да търся специалист в София но ми препоръчаха в Пазарджик д-р Румен Попов и д-р Георги Атанасов. Какво мислите?

# 806
  • Pazardjik
  • Мнения: 201
Някой има ли номера на д-р Шен . Може и на лични да ми го прати

# 807
  • Пазарджик
  • Мнения: 65
Здравейте, имам 2 мъдреца, които не са излезли, а растат вътре във венеца и натискат корените на съседните зъби. Операцията не е много лесна и мислех да търся специалист в София но ми препоръчаха в Пазарджик д-р Румен Попов и д-р Георги Атанасов. Какво мислите?
Здравейте, имах същия проблем-мъдреца ми растеше във венеца и натискаше корените на съседните зъби, в резултат на което бях отекла. Наложи се да пия антибиотик и после при д-р Румен Попов. Перфектно свършена работа! Препоръчвам го! Уникален доктор!

# 808
  • Мнения: 1 595
Да, Румен Попов е супер. Дълго време не намерих мнения, и накрая просто отидох при него. Страшно съм доволна, извади единия ми зъб, сега след 10 дена ще вадим и другия. Препоръчвам!

# 809
  • Мнения: 1 600
Някой има ли препоръки за добър хомеопат?

Общи условия

Активация на акаунт