Бебешката количка - цяла наука за второ висше №15

  • 49 185
  • 731
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 44 041
Макларън Воло

# 31
  • Мнения: 2 216
Момичета и аз моля за помощ!Трябва ми лека лятна количка да се сгъва на чадър максимум 5кг и не е задължително положения на гръбчето.
Мерси предварително  bouquet
Точно през един пост от твоя jj okocha  е предложила чудесна количка, съвсем малко по-тежка
http://kasida.bg/inglesina-lqtna-kolichka-swift-fiamma-154-12023.html

# 32
  • Мнения: 11
Здравейте. Simple Smile Имам детенце ба 3 месеца и искам да купя лятна количка. Моля ви да ми кажете какво мислите за Chicco Siplicity. Някой има ли такъв модел. Търся лека количка, но и да е здрава. Този модел се предлага и с дъждобран и покривалце за крака, което си е плюс, но ме притеснява, че стъпалата за крачетата не се наглася на височина. Това въобще важно ли е?  newsm78

# 33
  • Мнения: 307
Ами една съседка има такава. Ползва я от новородено и все още е с нея не и е правила проблеми. Обаче не се сещам имаше ли амортисьори. Можеш да отидеш до някой магазин да я видиш и да провериш за амортисьорите. Иначе е лека количката и аз съм я загледала ама ми е ниска дръжката все пък съм 180 см.

Мъжа ми не я хареса. Ходихме в неделя до хиполенд и той хареса бертони плазма и чиполино перфекта. А от нета мъжа ми направо е влюбен в I coo pii. Някой има ли досег как се държи и ако попаднете на промоции по чужди сайтове на тази количка няма да ви се разсърдя да споделите

# 34
# 35
  • Мнения: 0
Здравейте момичета, имам нужда от помощ и съвет относно количка, която харесахме, но съм я виждала само в нета. Някой дали я е срещал в магазин или по улиците??? Пишете ми... какви са отзивите за нея newsm17
Ето така изглежда http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=GUUvKOrSrZY
sinapovaaya  - Твоята също много ми харесва, но за първи път я срещам. Ще се оглеждам...

# 36
  • Мнения: 2 891
kem4o, дали е тази, кято си показала с марка "Есприт", или е Malibu на Хаук е все едно. като цяло е пръчка.

# 37
  • Мнения: 2 216
Тази количка не е ли като Еспиро? Виж я и най-вече пипни материята.....

# 38
  • Мнения: 45
здравейте,чудя се дали кош от chipolino vip ще става в друга(чиполино) количка http://www.kolko.bg/bg/chipolino-vip-kombinirana-kolichka-maxima … olet-bg/p/1350406

# 39
  • Мнения: 3 382
Да се отчета и аз и да поискам малко помощ... след дълго чудене с желаната количка ли да направим компромис или с цената, се сдобих с Щоке от Продавалник, втора употреба. Първоначално бях много доволна, сега я гладам и се чудя дали не сбърках, ама вече е свирено... та да ви питам - има ли вариант за освежаване цветовете на текстила?  Rolling Eyes

# 40
  • Мнения: 2 558
здравейте,чудя се дали кош от chipolino vip ще става в друга(чиполино) количка http://www.kolko.bg/bg/chipolino-vip-kombinirana-kolichka-maxima … olet-bg/p/1350406
Най-добре звънни в Чиполино и попитай  Peace

# 41
  • вляво от асансьора
  • Мнения: 1 262
Да се отчета и аз и да поискам малко помощ... след дълго чудене с желаната количка ли да направим компромис или с цената, се сдобих с Щоке от Продавалник, втора употреба. Първоначално бях много доволна, сега я гладам и се чудя дали не сбърках, ама вече е свирено... та да ви питам - има ли вариант за освежаване цветовете на текстила?  Rolling Eyes

Merlinski, освен да си купиш нов текстил, иначе как биха могли да се освежат, не знам.И честит автомобил! Hug

sinapovaaya, харесва ми количката, която си показала, но не знам нищо за марката- какво производство са, какъв клас се водят и като цяло отзиви, доволни-недоволни, та ще се радвам ако ме осветлите Grinning.И не разбрах от клипчето има ли пълно легнало положение на гръбчето и цялата седалка ли пада назад, или само облегалката?

Последна редакция: ср, 14 мар 2012, 12:26 от Джиджи

# 42
  • Мнения: 27 524
Моля ви да ми кажете какво мислите за Chicco Siplicity.

Като цяло аз страня от всичко на Чико, марката е евтина и некачествена. Но конкретно за тази количка може и да не е така  Simple Smile

Джей Джей, под пръчка имаш предвид, че е кофти, така ли?  Grinning

# 43
  • Мнения: 2 891
Да, Блонди, кофти са. Нееднократно са разисквани Хаук тук. Просто нисък клас колички. Отдавна е минало славното време, в което марката и качеството са били немски. Сега всичко е китайско. Много ползващи модела са се оплаквали от счупени шасита специално за този модел.

# 44
  • Мнения: 3 675
Аз ще използвам хубавата тема да попитам къде в Пловдив има летни колички Нано Майс, освен в Хиполенд? Една позната обеща, че ще ми даде тяхната количка, но ако работата не стане, ще трябва да купувам.Моля за мнение за тази марка, ако я ползвал някой.Мерси

Общи условия

Активация на акаунт