Хапчета за отслабване

  • 890
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1
Здравейте, искам да попитам дали някои знае и дали е използвал някакви хапчета за отслабване и дали има ефект въобще от тези хапчета! Аз не знам какви трябва да взимам и за това искам да се допитам до някой, които е пробвал. Виждала съм много реклами на такива хапчета, но някак не ми вдъхват доверие. Ако някой е пил такива хапчета ще се радвам да ми сподели.
Предварително благодаря! Simple Smile

# 1
  • Мнения: 6 365
А защо трябва да взимаш нещо?

Познавах една мадама, която взимаше Ксеникал. Познай дали отслабна. Само й окапа косата от липсата на мазнини.

Едно време са пиели амфетамини за отслабване. И от тях ти пада косата.

Сега има фет бърнъри, с които ще се чувстваш енергично, но освен мазнини, ще изгориш и мускули и ще имаш слаба, но отпусната фигура. Освен това от еуфория ще забравиш да ядеш и ще натрупаш дефицити на витамини и микроелементи. Ефект може да има, но на каква цена?

Има и по-добри начини да стартираш горенето на мазнини. Аз ги горя с тренировка с пудовки и ефектът е толкова скоростен, колкото и от рекламираните хапчета. А тренировката отнема не повече от 15 мин., ако е интензивна. Така че си помисли какво искаш да си купиш и дали искаш да си просто слаба или слаба, грациозна, силна и енергична.

# 2
  • Мнения: 1
Благодаря за отговора и за съвета.  А какво представляват упражненията... наистина искам да отслабна, но искам и да изглеждам добре - това ми е целта. Просто исках да разбера дали от такива хапчета има ефект. Но явно няма. Още веднъж благодаря.  Wink

# 3
  • Мнения: 6 365
Абе то ефект има, ама има и странични ефекти, това е проблемът.

Пудовка се купува от интернет, а ако си гимназист, се намира за без пари във физкултурния салон, но може да е ръждясала. Цената е леко висока, но пък си е инвестиция за цял живот, и на внуците си може да я оставиш. А и не е велоелгометър, да ти заема половината стая.

След това си намираш някой да те научи на основното люлеене или лека-полека се научаваш сама с помощта на видео. Номерът е там, че не ръцете вдигат, а се дава импулс с мускулите на крака, корем, задник и други места, така че се товари цялото тяло. Ако внимаваш с яденето, мазнините падат бързичко.

Има и други движения, Пенелопе Крус тренирала с такива работи. Не се става голям и напомпан, а стегнат и плътен. Представи си какво значи, че тежа с 2 кила повече, а се побирам в същите дрехи и имам по-малко сланини. Много е готино.

# 4
  • Мнения: 0
i4i_baby, Mamacita Bandida е напълно права - ефект се постига с тези хапчета, но цената е твърде висока. Аз тъкмо се информирам за интересни рецепти за отслабване, има и такава тема тук. Мамите са длаи страхотни идеи. Сега е чудесен момент да започнем с упражненията, а който е по-мързелив и трудно се мотивира - мисля, че груповите занимания в някоя зала са идеален вариант. Аз мисля да пробвам с пилатес за разгрявка и после Зумбаа Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт