Тренировки в домашни условия - Тема 18

  • 43 466
  • 736
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 11 477
Е, сега ми падна ченето  omm omm
Обещавам, че когато заизглеждам така, и аз ще пусна снимка.... т.е никога  Joy

# 16
  • да има едно лесно - на мотора
  • Мнения: 2 419
Дяволче   bouquet Справила си се чудесно  Peace
Инчето  Peace
Аз .. таковата .. снимки няма да качвам  Mr. Green Старост - нерадост ... Laughing Но пък на мотора ( зад мъжа ми ) все пак трябва да изглеждам добре ... с кожените гащи  Mr. Green
Новата програма на Джилиян затова ми допадна защото се редуват 2 дена силови ,1 кардио . Утре - по календара - първа фаза пак.

# 17
  • Мнения: 2
Ще пусна и аз снимчица,но утре.
Днес правих на Джилиан 30дневната - 1вата версия и после на тренировка 3 часа - танци.
Мисля,че е добре.

# 18
  • Мнения: 6 604
Добър вечер.Започвам четвърта седмица с Шон.
След МЦ ще споделя и резултати след един месец тренировки с този сладур.
И една снимка и от мен от това лято Blush:  (след 3 години тренировки):
http://bglady.snimka.bg/daily/90-dni.639744.25804519

# 19
  • Мнения: 25
Момичета, всички изглеждате превъзходно, аз чак започвам да се питам какво правя тук в темата сред такива фиданки  Embarassed Много сте готини всички, дано и аз някой ден да се похваля с подобно тяло   bouquet
Аз от днес съм на програмата на Джилиян Revolution body.
От тази програма почти всичко е качено в dox-a, остана само един файл и за да не става разпокъсано утре сутринта ще пусна всички файлове на куп + тези на Раче Пустиняче.
Лека и спокойна вечер  Heart Eyes

# 20
  • Мнения: 0
Момичета,няма да задръствам повече темата със снимки.Качих няколко на Snimka.bg и то не за друго,ами за стимул-къде ваш,къде мой.Бях си цоцоланка,после заприличах на човек,а сега съм на път пак да придобия обла форма.И като си гледам снимките и се мотивирам.Вие също ме мотивирате.За къде съм без вас Hug Hug Hug
Ето линка http://www.snimka.bg/?profile,albums
Ако нещо не се отваря,потребителското ми име е  rumipp,а паролата е ribame4
Утре вечер ще ги махна от този сайт снимките,че ще е голям резил някой друг освен вас да ги види...особено първите...хич не са за гледане no

# 21
  • 1st floor
  • Мнения: 9 103
rtsp, какъв резил? Страхотна си си на снимките...БГ Лейди е направо върха, а Инчето точно така си я представях. Аз ще потърся снимки от слабите ми периоди, актуални нямам, дебелите не са за показване  Mr. Green ...

# 22
  • Мнения: 1 479
Привет и от мене!
Момичета, страхотни сте, бъдете все така !
Вчера не правих нищо, че този грип ме съсипа, като паецал се чувствам! Дано днес успея да направя нещо. От миналата седмица правя едни доста яки тренировки - кардио от ю-туб на Лес Милс, които много ми допадат и са много яки, дано успея днес да продължа.
Изтеглих някой на Джилиян, за което благодаря на Рачето, пък дали ще ги правя , не знам!

# 23
  • Мнения: 1 488
Браво момичета!
Много стимулиращо!В постоянството е истината!Днес се чудя каква гимнастика да играя.Ще разгледам програмата и ще почна на рачето комай нещата!Или шкембе 2-ра част
Дяволче, чудесно си се справила  Hug

# 24
  • 1st floor
  • Мнения: 9 103
И на мен ми се ще да почна Фазите на Джилиън /простете, ако имат друго име и аз пак не съм разбрала  Embarassed/...

# 25
  • Мнения: 1 809
Добро утро,момичета! Hug
Гледах снимките и мога да кажа само Уау.Момичета изглжедате страхотно и постиженията ви са голям стимул!Една колежка има рожден ден днес и е отрупала масата с разни вкусотии,ама добре че влязох в темата преди да им се навхърля.То сега направо чак ме е страх да посегна към тях,след като видях вие в каква форма сте. GrinningНямам търпение да се върна довечера вкъщи и да се скъсам от тренинг. Simple SmileТренировките на Били ми е отразяват много добре и смятам до края на месеца да правя само тях,след това ще преценям с какво да продължавам.Още не съм се отказала от идеята до 31,март да съм махнала 2 кила от кръшната си снага Joy
Усмихнат ден на всички ! HugИ...разбира се намалени обиколки...пак за всички! Wink

# 26
  • Мнения: 2
 Момичета,страхотни сте !!!! Наистина е мотивиращо да гледаме резултатите !

http://www.facebook.com/profile.php?id=100000190112400

това е моя профил,май не са ми скрити снимките /така мисля / .

Днес нищо не съм правила,но довечера ще си правя Тоник Мат /не цялото / ,гърди и кардио

# 27
  • София
  • Мнения: 1 609
Добро утро!

Момичета, страхотни сте! rtsp, теб съм те виждала някъде или ми напомняш някого - много си ми позната Simple Smile И хич не си за резил!  Naughty

Аз снимки ще споделя по-натам  Laughing

Дано днес да успея да потренирам по-сериозно от вчера, а на вас - успешен ден!

# 28
  • Мнения: 1 488
Раче, чудесна тренировка  Hug днес направих 1 ден и така ще видим,май без почивка ще минат двете седмици

# 29
  • Мнения: 0
Добро утро дами!Благодаря за хубавите думи!
Аз днес ще почивам и минавам само да ви кажа,че си смених потребителското име,че това rtsp не знам как го бях измислила ама ми звучи неподходящо.Та сега ще съм си rumipp
Изтеглих си някои от нещата които Рачето пусна,по-нататък може да разнообразя малко с тях.
Хайде слънчев и ползотворен ден!
 П.П. Malvinche хапни си един бонбон да не се мъчиш,ако е само един хем ще ти олекне,хем не пречи толкова на режима Wink
Адинка да не се окажем стари познати wavey

Общи условия

Активация на акаунт