МАРТенчетата са водолейчета, сладки рибки и овенчета!

  • 65 984
  • 736
  •   1
Отговори
# 570
  • Мнения: 413
 Честита рожба и от мен!Да ти е здравичка и палава и да я гледате като принцеса! Grinning

# 571
  • Мнения: 2 985
Честито Дени! Да ви радва много принцеса Анна! Да е кротко и послушно бебе!
Батко Гого получи подарък за Коледа  Grinning При нас желанието за коледен подарък е само едно и го повтаря непрекъснато - сестричка, но за съжаление няма как да стане, особено в оставащите десетина дни, да се надяваме за другата Коледа! Пак добре, че засега е сестричка, защото онзи ден бяхме на Коледния базар в Градската градина, където едно момиченце на около 10-ина години обясняваше на дядо Коледа, който Ния набеди, че не бил истинския, а маскиран, че иска гадже. Изобщо горкия човек се притесни с тези желания на децата  Joy
Иначе при нас коледните тържества са се вихрят с пълна сила. Вчера имаха един концерт от училище, във вторник предстои друг, а в сряда - коледното празнество.
Накрая да помоля тези, които имат желания да подкрепят рисунката на Ния, която е в конкурса за един календар - снимката е линк, който да се лайкне - https://www.facebook.com/pages/BuBuB-wwwbubub-shopcom/2006188832 … ype=1&theater

# 572
  • всъщност в Габрово, а в сърцето си в Берлин
  • Мнения: 2 975
Благодаря ви за хубавите пожелания.
Ние свикваме да сме 4 -рима, пък и всички сме си вкъщи и така до 6 януари. Най- не  ми се занимава с домакинска работа и не я бутвам, но от време на време трябва и да се готви.  Wink

# 573
  • на Мелмак
  • Мнения: 11 021
Честита рожба и от мен!Да ти е здравичка и палава и да я гледате като принцеса! Grinning
  bouquet

# 574
  • Мнения: 1 196
Честита рожба,Дени!
Да ви е живо и здраво малкото момиченце! Heart Eyes
Много хубав предколеден подарък!  Hug
Бъдете много щастливи!


Мира,гласувах за малката художничка  Hug

# 575
  • Мнения: 750
Честита рожба и от мен!Да ти е здравичка и палава и да я гледате като принцеса! Grinning
  bouquet

  bouquet И от мен !

# 576
  • Мнения: 1 986
Честита рожба и от мен!Да ти е здравичка и палава и да я гледате като принцеса! Grinning
  bouquet

  bouquet И от мен !
Много целувки и от нас. Всички да сте здрави и весели празници!

# 577
  • всъщност в Габрово, а в сърцето си в Берлин
  • Мнения: 2 975
Честита Коледа на всички! Да сме здрави и щастливи!

# 578
  • Мнения: 2 985
Честита Коледа! Здраве и късмет, щастие и усмивки ви пожелавам!
Дан, честито за лентичката в подписа ти. Габи сигурно много се радва. Лека и безпроблемна до края.
Да поздравя и Мити на Десем на патерица за РД, както и поради това, че най-вероятно утре няма да стигна до нет, в аванс именниците и специално прекрасната Стефания на Мими. Да са здрави и весели!
При нас - нищо ново. Радва се малката на ваканцията, уплътнявайки я за ужас на мама с телевизия и компютърни игри, но по тези празници не се организирахме да пътуваме, а и родата ни е все тук.
Благодаря ви за подкрепата за рисунката, но явно се включихме късно и не е сред избраните. Макар, че е по-логично според мен да заложат на красотата на рисунките, а не на броя харесали ги, че като гледам тази на победилите - за част от тях се чудиш какво е нарисувано, пък да го гледаш на календар не ми се струва приятно изживяване.

# 579
  • Мнения: 413
Цитат на: Mira_p link=topic=647004.msg27030698#msg27030698 date=138807590
Дан, честито за лентичката в подписа ти. Габи сигурно много се радва. Лека и безпроблемна до края.
 /quote


 Благодаря!Радваме се всички много Grinning
 Весела Коледа на всички,а на именниците Честито!

# 580
  • Мнения: 2 122
Нови бебчета- супер
Дени, да сте здрави и щастливи вече 4ма, спокойно и кротко бебе да е Аничка
Дан, лека и безпроблемна до края

при нас нищо кой знае какво интересно, госпожица Стефания ходи на училище, таекуондо, в детска вокална група
Пипс хубавее и дебелее Simple Smile)) наесен с песен и тя ще е ученичка :Simple Smile
целувки на всички разкоши  Heart Eyes

# 581
  • Мнения: 413

Дан, лека и безпроблемна до края


 Благодаря!

# 582
  • Мнения: 1 196
ДАН,лека бременност до края и от мен  Hug
Нас ни вълнуват ученически страсти.Днес отидох да запиша Бети за есента  Grinning
Последен входящ номер сме от бройките,които са отпуснати - 120 деца  Laughing
Хубавото е,че по всяка вероятност ще сме в една паралелка с няколко деца от групата ни от детската градина и с едно съседче,с което сме през няколко етажа във входа.
За сега съм доволна от развитието на нещата,пък да видим до есента Praynig
Мисля да отида и на отворените врати в края на Март и да видя как протичат примерни часове на госпожите  Wink
Мисля да започнем да се снабдяваме и с необходими неща за първи клас,макар че част от нещата вече имаме.
Поздрави на всички Мартенчета и мамите им  Hug

# 583
  • Мнения: 413
ДАН,лека бременност до края и от мен  Hug

  Hug

# 584
  • всъщност в Габрово, а в сърцето си в Берлин
  • Мнения: 2 975
Благодаря отново за милите думи!
ДАН, стискам палци всичко да е наред и времето да минава бързо!

Може би вече сте споделяли, но ще ми е интересно, ако майките на първокласниците споделят, как се адаптираха децата в новата ситуация, как оперират с джобни пари и т.н. ей такива неща от ежедневието на порасналите деца.

Общи условия

Активация на акаунт