Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Отговори
# 225
Здравейте, може ли да ми изпратите координатите на учителката на Евиана?Благодаря предварително!

# 226
  • София
За София кои са нормални цени? Извадих няколко примера от олх...
Искам да се ориентирам. Peace

1. Уроци по Английски език - 8лв/уч.час
  2.   10 лв./45мин  при минимум 2 часа урок. (с дългогодишен опит в англоезична страна и завършен университет)
3. 20лв./120 минути

# 227
Здравейте,

Можете ли да ми препоръчате свестен учител с опит и подход за частни уроци по английски език?
Става дума за дете на 9 г., но и аз съм за уроци май....Simple Smile
Не искам школи, курсове и подобни масови мероприятия.

Става дума за Бургас.

Благодаря.

# 228
  • София
Здравейте an2atena,

Изпратих Ви координатите на лично съобщение  Sunglasses

Поздрави и успех,

Еви

Здравейте,

Изпратих ЛС, но пощата на eviana е запълнена. Ще помоля за координати на въпросната учителка или пък на някоя друга добра.

# 229
  • София
Какви са разумните цени за 60мин с опитен преподавател? (на адрес или в „офис”).
София
Засега, две препоръчани, идващи на място - 18 и 20лв/60мин.

# 230
Здравейте,
Препоръчайте ми учител за индивидуално обучение за възрастни в Бургас.

# 231
Здравейте,може ли някой и на мен да изпрати контакти на учителката на Евиана?

# 232
Здравей,

Аз от днес съм във форума, но ето някъде където мога да съм полезна. Бих препоръчала една учителка в центъра (5те кьошета). Страхотна е и няма да съжаляваш. Подготвя предимно сертификатни програми. Обиколих 2 от "най-престижните" езикови школи, но съм силно разочарована от методика, подготовка , дори от самото преподаване.
Брат ми ходи при нея и за три месеца го подготви и изкара 8,5 от 9 на IELTS. По отношение на изпитите за сертификати Кембридж ще те подготви за "А" , разбира се зависи на какво ниво си в момента Simple Smile  В момента ме подготвя за CPE и съм изключително доволна - дава ми само най-важното, като есенция за самия изпит и не ми губи времето както се оказа, че досега се е случвало (лично мое мнение).
Не знам дали е позволено да се пишат тук телефонни номера, затова за сега ще се въздържа, но ако желаеш ми пиши на лични и ще ти изпратя номера на момичето.
Поздрави и успех,
Еви

Здравей eviana,

Би ли ми изпратила координатите на тази учителка на лично съобщение?

Благодаря предварително!

# 233
  • София, в зелената гора
Много моля и аз за координатите на учителката на eviana на лични  или пък координатите на някой друг учител за индивидуална подготовка за FCE   и  IELTS. Става въпрос за центъра на София. Предварително благодаря.

Понеже така много се търсят координатите на учителката на eviana - може ли някой поне да сподели как се казва и наистина ли всички сте толкова доволни от нея. За жалост в школите не винаги имат учители на разположение за индивидуални уроци. Приемам всякакви предложения и съвети. Между другото открих един сайт с учители.бг , но немога да се доверя някак си на него.

Последна редакция: ср, 05 дек 2018, 12:07 от синята лагуна

# 234
Здравейте,търся наистина добъхр учител по английски език,който да ме подготви за Иелтс.Става въпрос за София

# 235
Здравейте, може ли препоръка/контакт на учител по английски за възрастен
Имам нужда от спокоен и разбиращ професионалист за София

Благодаря предварително

Общи условия

Активация на акаунт