Увиснало дупе след раждане...: (

  • 2 147
  • 13
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1
Здравейте, родих преди 2 години и имам чувството, че след раждането дупето ми е увиснало доста...: (
Дайте съвет, какво може да се направи, защото съм слаба и изглежда още по-грозно...на някой им увисват гърдите, а на мен дупето

# 1
  • Мнения: 217
Ще следя темата с интерес. Дано и други се включат.

и аз съм от твойта "банда"

# 2
  • София
  • Мнения: 786
Ми освен да тренираш не виждам какво друго можеш да направиш. Има тема за тренировки в домашни условия, има такива които наблягат на дупето. Избери си нещо и започвай.  Simple Smile

# 3
  • Мнения: 1 280
Ха, ама  не е задължително да ти е виснало дупето  от раждането..по принцип ако не спортуваш, това става , още повече , когато годинките напредват..  Аз съм си харесала една програмка :
http://www.beachbody.com/product/fitness_programs/brazil_butt_li … ILDOTCOM_REDIRECT
НООо, това не значи, че  само това е начина, има много упражнения, които  спомагат за хубаво дупе. Когато си избереш нещо, не забравяй за  златната думичка : постоянство.../абе и аз на съвети съм много дашна.. Laughing/  Хубавото е, че тези упражнения можеш да си ги правиш в къщи , и не изискват много място, успех и  скоро да се похвалиш с такова дупе,като на онези мацки от линка горе... Wink

# 4
  • Марс
  • Мнения: 439
Ха, ама  не е задължително да ти е виснало дупето  от раждането..по принцип ако не спортуваш, това става , още повече , когато годинките напредват..  Аз съм си харесала една програмка :
http://www.beachbody.com/product/fitness_programs/brazil_butt_li … ILDOTCOM_REDIRECT
НООо, това не значи, че  само това е начина, има много упражнения, които  спомагат за хубаво дупе. Когато си избереш нещо, не забравяй за  златната думичка : постоянство.../абе и аз на съвети съм много дашна.. Laughing/  Хубавото е, че тези упражнения можеш да си ги правиш в къщи , и не изискват много място, успех и  скоро да се похвалиш с такова дупе,като на онези мацки от линка горе... Wink

Мила, а намери ли от къде да свалиш програмите или ще си ги купуваш?

# 5
  • Мнения: 1
Мерси за съветите момичета : ) Hug
То проблема е, че ходя и на народни танци и упражнения правя в къщи обаче няма особено виден ефект.Обаче ровейки се из нета тези дни мисля, че открих поне временно решение за лятото, вижте какво намери  http://www.siliconebody.com/Butt-Bra-Lifter-BOOTYSOME  тоста интересно изглежа.
Как ви се струва?

# 6
  • Мнения: 0
Я това изглежда много интересно, ама в BG не съм виждала такова нещо....като чета клюкарските издания май е доста актуално...ще чакам мнения ина други момичета Wink

# 7
  • Мнения: 11
Аз пък не мога да си представя особено лятото, когато така или иначе умирам от жега и тече вода от мен нонстоп, да се увия и с това чудо само да ми стяга и да ми спарва. А и не е решение на проблема, а само временно замаскирване.
Упражненията са най-доброто решение!

# 8
  • София
  • Мнения: 786
Абе тези страстоубийки само за замаскиране верно стават  Simple Smile
Яко спорт му е майката и ще щръкне дупето  Peace

# 9
  • Мнения: 217
Аз пък не мога да си представя особено лятото, когато така или иначе умирам от жега и тече вода от мен нонстоп, да се увия и с това чудо само да ми стяга и да ми спарва. А и не е решение на проблема, а само временно замаскирване.
Упражненията са най-доброто решение!

Ще щръкне, ама другия път.  Аз тежа 48 кг, тренирам 5 пъти в седмицата, внимавам какво ям.  Вече 6 месеца нещо не щръква.

# 10
  • Мнения: 217
ей това съм аз (този не е моя, но моя е такъв).  Айде кужете как да щръкне, като "бузките" винаги са под бельото

http://siliconebodyshapers.com/how-to-fix-a-saggy-butt/

# 11
  • Мнения: 11
Никъде нищо не съм казвала за шръкване - казах само, че лично аз такова чудо няма начин да сложа, особено през лятото и че то така или иначе не решава проблема. На плаж пак ли с това ще ходиш? Не съм веща в упражненията, но за да няма никакъв ефект от 6 месеца тренировки, може би не правиш правилните упражнения или не ги правиш по правилния начин, не знам... Не се заяждам, има доста по-компетентни момичета (и момчета) тук има и инструктори, които могат да дадат съвет.  За мен лично това "бельо" е същата глупост, както и стягащите колани, клинове и тем подобни. Но ако на някой му харесва да се овива с тях да си ги ползва  Peace

# 12
  • София
  • Мнения: 786
Аз пък не мога да си представя особено лятото, когато така или иначе умирам от жега и тече вода от мен нонстоп, да се увия и с това чудо само да ми стяга и да ми спарва. А и не е решение на проблема, а само временно замаскирване.
Упражненията са най-доброто решение!

Ще щръкне, ама другия път.  Аз тежа 48 кг, тренирам 5 пъти в седмицата, внимавам какво ям.  Вече 6 месеца нещо не щръква.

Естествено голямо участие има самата структура, но ако развиеш мускули на дупето гледката ще е много по-добра при всички положения от колкото в тия гащури. Това че тренираш 5 пъти в седмицата не е от значение ако не тренираш дупето.

# 13
  • Мнения: 1 280
ev4o ,  аз  не знам дали ги има някъде за сваляне,  а и предпочитам да си ги купя, идват и с някакви допълнителни подаръци,  като ластици, мисля,че имаха и някакъв режим за хранене към тях...а и предпочитам да си ги имам.. Мисля, че  се плащат за 3 месеца по близо 20$=60$ , не са много. Аз съм сигурна, че имат ефект, но както знаеме, в момента , в който спреш....за 2 месеца се връща старото  положение... Sad

Общи условия

Активация на акаунт