Готини есенни обувки!

  • 7 678
  • 31
  •   1
Отговори
# 15
  • out of space
  • Мнения: 8 573
Шани, не е ли на СТИЛ99 тоя в Мл.1А?

# 16
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Цитат на: Erica
Шани, не е ли на СТИЛ99 тоя в Мл.1А?


мдааааа, не са ли те официални представители на Флавия за София (не съм сигурна  Rolling Eyes ). Защото и този в Дружба е на Стил99 и предлага Флавия и не само!  Sunglasses

# 17
  • Мнения: 3 569
Магазини за дамски обувки в София има около 2500 Wink
Ако живеете в близост до Лозенец или просто имате път натам посетете магазина за обувки (не знам името на улицата), който се намира до банка Алианц срещу Японския (Кемпински Зографски). Ако не се сещате ще поясня. От х-л Хемус нагоре към Японския. Свивате на кръста в дясно (там където е дискотИеката Какао), продължавате направо и ще видите въпросната банка. Е до нея е и магазина. Има доста стилни обувки

# 18
  • София
  • Мнения: 2 300
Цитат на: Future pere
Магазини за дамски обувки в София има около 2500 Wink
Ако живеете в близост до Лозенец или просто имате път натам посетете магазина за обувки (не знам името на улицата), който се намира до банка Алианц срещу Японския (Кемпински Зографски). Ако не се сещате ще поясня. От х-л Хемус нагоре към Японския. Свивате на кръста в дясно (там където е дискотИеката Какао), продължавате направо и ще видите въпросната банка. Е до нея е и магазина. Има доста стилни обувки


Стилни, но какви - то ние с тия хлапета не сме много за високи токове. Така или иначе, аз поне ще го посетя.  Rolling Eyes .

# 19
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
аз мисля да изчакам есенно-зимната колекция на kickers преди да ръгна да обикалям....
голям фен съм им.

# 20
  • out of space
  • Мнения: 8 573
И аз съм закъсала за обувки, но насякъде продават от ония острите, а те са ми възгрознички. Пък и дори да ми харесваха, с моя 39 номер...не се получава. Нещо като бомбета си търся- ако някой знае къде...

# 21
  • Мнения: 3 569
Цитат на: Elfi
Стилни, но какви - то ние с тия хлапета не сме много за високи токове. Така или иначе, аз поне ще го посетя.  Rolling Eyes .

Има и без ток (на акумулатор Wink ).

# 22
  • Мнения: 5 228
В подлеза на хотел Плиска има три магазина един до друг - там понякога има хубави обувки, но не съм стъпвала от месеци, та не знам какво е положението в момента.

# 23
  • Враца
  • Мнения: 158
Като четох тук за обувките се сетих,че съм виждала сайта на Флавия във Fashion.bg и реших да разгледам,но там са още на тема лятна колекция,но затова пък се натъкнах на сайта на Брайт-е това е върха поне половината от обувките ги искам-страхотни са!!!Пък може да си ги поръчаш и по Интернет Laughing  Laughing  Laughing

https://htpp://www.shoes-bg.com

# 24
  • Враца
  • Мнения: 158
Е,линка нещо май не ми се получи,но можете да си го напишете!!!
УСПЕХ в това толкова трудно начинание намирането на готини обувки!!! Mr. Green  Mr. Green  Mr. Green

# 25
  • Мнения: 4 212
на каква цена са обувките от.... до?
а ботушите?
предполагам говорите за естествена кожа Wink

# 26
  • Мнения: 4 212
Цитат на: Future pere
Цитат на: Elfi
Стилни, но какви - то ние с тия хлапета не сме много за високи токове. Така или иначе, аз поне ще го посетя.  Rolling Eyes .

Има и без ток (на акумулатор Wink ).


хи хи.ако можеха и сами да ходят Laughing  Sunglasses  Laughing  Sunglasses  Shocked

# 27
# 28
  • Мнения: 272
А някой знае ли къде в София мога да отида и да ги видя въпросните обувки на БРАЙТ,защото някои доста ми харесаха,а не ми се нрави да си купувам обувки по картинка Rolling Eyes

# 29
  • Sofia
  • Мнения: 6 927
Цитат на: Юци
Като четох тук за обувките се сетих,че съм виждала сайта на Флавия във Fashion.bg и реших да разгледам,но там са още на тема лятна колекция,но затова пък се натъкнах на сайта на Брайт-е това е върха поне половината от обувките ги искам-страхотни са!!!Пък може да си ги поръчаш и по Интернет Laughing  Laughing  Laughing

https://htpp://www.shoes-bg.com


Юци, много ти благодаря , миличка! Цяла година си търся обувки в бордо и никъде няма, само един некопосан модел на Флавия, казват , че други цветове били актуални! Аз си държа на бордото и в сайта, който си пуснала си харесах не само обувки, но и боти в бордо! Дано и в магазина да изглеждат толкова хубави!

 Sad  То било за Варна!

Общи условия

Активация на акаунт