Запек

  • 6 090
  • 45
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 27 524
Да не го е изпила прекалено бързо? И какво значи - гърчи се ужасно?  Rolling Eyes

# 31
  • Мнения: 34
По принцип нашето дете бързо си хапва, а по повод гърченето свива се и не му е комфортно. Другото което искам да питам, докато свикне с Аптамила може ли да му давам едно хранене Аптамил и едно Фризовом???

# 32
  • Мнения: 27 524
Ами, едно малко бебе не трябва да се храни бързо. От това именно се повръща и се получават колики и се гърчи. Не трябва да си изпива млякото по-бързо от около 20-тина минути.
Не виждам какво има да свиква на Аптамила, мляко като мляко. Според мен редуването с Фризовом е напълно излишно. Особено при положение, че ви създава проблеми.

# 33
  • Мнения: 15 379
И аз не бих редувала. Нека да е само на Аптамил и нека да се храни с биберон с една дупка.
Когато се хранят бързо, поглъщат много въздух и това води до колики и "гърчене". Уригвай хубаво след хранене, дори и по време на храненето - прекъсвай - уригвай и пак давай шишето.

# 34
  • Мнения: 34
Благодаря за съветите, ще пробвам сега с Аптамила и дано да има ефект. А между другото знаете ли кога мога да очаквам реултат от Аптамил Комфорт?

# 35
  • Мнения: 15 379
А между другото знаете ли кога мога да очаквам реултат от Аптамил Комфорт?

Няколко дни поне.

# 36
  • Мнения: 27 524
При нас се прояви положителният ефект още същия ден.  Simple Smile

# 37
  • Мнения: 34
Ето и развръзката : Детето започна да повръща след всяко хранене с Аптамил, половината от количеството. Звънах на нашата докторка и тя ме викна на преглед и интересното предстои: Детето е здраво, но за всеки случай давам направление за хирург, за ренгинов контраст и се върнете на Фризовома.
ПОМОЩ как да облъча 2 мес. бебе, даите съвет моля!!!

# 38
  • Мнения: 27 524
Какъв е този рентгенов контраст? Той не се ли правеше с каша?  Thinking
За рефлукс ли се съмнява?
Има и други млека против повръщане, не е само Фризовом. И все ми се струва, че при вас проблемът е бързото хранене и неподходящият биберон, а не млякото.

# 39
  • Мнения: 34
За рефлукс не е споменавала, а за по дълги черва и от там да идва проблема. Биберона ни е Авент 1. и се хранем за около 17-20 мин

# 40
  • Мнения: 15 379
Аз преди да посетя хирург, бих посетила детски гастроентеролог.

Белева, тази тема чете ли я: Повръщане при новородените и кърмачетата?

# 41
  • Мнения: 34
Днес прегледах и тази тема, но да се върнем на моя проблем, а той е: запекът.
Повръщането е от смяната на млякото, вече ими 3 храненета с Фризовом и няма повръщане, явно Аптамила не нашето мляко.

# 42
  • Мнения: 27 524
да се върнем на моя проблем, а той е: запекът.

Има и други млека против повръщане, не е само Фризовом.

Млеката на Фризо запичат. Също и на НАН. Затова ти писах да го смениш с друго против повръщане, не на Фризо или Нан.

# 43
  • Мнения: 11 833
sev_beleva направо ме учудваш с това, че от Фризовом не се разхлабва  Rolling Eyes. Нас то ни спаси, бяхме на НАН с голям запек и започвайки да смесвам с Фризовом и се оправихме. Но както и да е, явно при вас действа по друг начин. А пробвали ли ли сте с розов Хип, при нас действаше много добре.

# 44
  • Мнения: 34
Може ли да ме насочите към друго разхлабващо мляко като се има в предвид че Аптамил Комфорт не го понасяме, а сега сме на Фризо Вом - без успех. Благодаря ви


Тъй като тук е мястото където потърсих помощ за моя проблем искам и да споделя решението, защото знам, че ако помогна дори само на една мама, ще и спестя много притеснения.
Та: една мама ме насочи към хомеопатията, посъветвах се с хомеопатка и тя предписа лекарство, давам го около месец и половина и от две седмици имаме по минимум едно изхождане на ден.

Последна редакция: вт, 13 ное 2012, 18:31 от AnMary

Общи условия

Активация на акаунт