КГБ=Клуб на Готините Баби - 121.

  • 50 660
  • 726
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 563
Ето ме и мен по късните часове ! Hug
 Три дни бяхме на вилата и тази вечер се прибрахме ,минахме през банята , хапнахме и бързам се разпиша при вас. Хвърлих на бързо поглед , но не съм изчела всичко през изминалите три дни.[
 Жабче благодаря за чудесната тема ! Весели празници !!! newsm44 newsm53 Two Hearts
 Ивлин ,честит празник !!! newsm51 Flowers Bouquet lovekiss
Танче , разбрах , че много хубаво сте си изкарали с гостите от Нови пазар ! Чудесни снимки имате , а ти си във вихъра си , браво на тебе , неуморима си !!! newsm44 smile3501 newsm53 newsm24
[/color]
Добре дошла  бигбаба4 ! Hug newsm10
Нели , предполагам , че вече се радваш и гушкаш сладкото слънчице ! sling  love001

Момичета спокойна нощ на всички и до утре ! Stop 55 smile3524 1countingsheep[/color]

# 16
  • Мнения: 1 250
Честит имен ден на

Джили
Здравка,
Арита
Маргита,
Роси,
Роси и Диляна на Танитка
Цвети и Лили на Дидия


и на всички в семействата ви които носят прекрасните имена на цветя
Желая ви здраве , здраве и пак здраве за можете да осъществите мечтите си.


ВЕСЕЛ ПРАЗНИК



# 17
  • София
  • Мнения: 4 176
Честит празник на всички именници!Да им е живо и здраво името!

# 18
  • Кубрат/ Пишурка
  • Мнения: 4 271

 ЧЕСТИТ ПРАЗНИК НА ВСИЧКИ ЦВЕТЕНЦА В ТЕМАТА НИ И НА ТЕЗИ, КОИТО СИ ИМАТ ЦВЕТЕНЦА У ДОМА! ДА СТЕ СВЕЖИ И ВЕСЕЛИ!

# 19
  • Larnaca, Cyprus
  • Мнения: 435
ЧЕСТИТА НОВА ТЕМИЧКА , поздравления на ЖАБКА за което, да си я изпишете със здраве ........ Peace
ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН на всички празнуващи .....и весели настоящи празници .....
и внимавайте, както казват и щерките на ГЪБКАТА да не се "счупите"  Joy Joyот работа....  chef

# 20
  • Мнения: 7 362
          Благодаря за поздравите към моите цветенца! Laughing Отново ме изпреварихте!Сега да почерпя виртуално за тяхно здраве ,за здравето на децата им и семействата им!

# 21
  • Мнения: 894
Честита Цветница!


Джили
Здравка,
Арита
Маргита,
Роси,
Роси и Диляна на Танитка
Цвети и Лили на Дидия Честит имен ден!

Честит празник на всички цветя, дървета и  всички, които празнуват днес.
 Пожелавам ви много усмивки, само слънчеви дни и много спокойствие в душата и да успеете да намерите и оцените, това което Ви прави истински щастливи и да му се радвате!


Днес моят малък син Явор има имен ден Да Ви почерпя за негово здраве!


# 22
  • София
  • Мнения: 1 728
Честит празник! Честит имен ден на всички,които имат имена на цветя!Честит празник на всички празнуващи!На всички пожелавам здраве,здраве,здраве и щастие!

# 23
  • Мнения: 1 563


      ЧЕСТИТА ЦВЕТНИЦА !!! Hug newsm51 smile3525  love001 Flowers Bouquet

     ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН НА ВСИЧКИ ИМЕННИЦИ В ТЕМАТА ,КОИТО  ПРАЗНУВАТ ДНЕС  И НА ВСИЧКИ , КОИТО ИМАТ ЦВЕТЯ В СЕМЕЙСТВАТА СИ ! НА ВСИЧКИ  МНОГО ЗДРАВЕ ,ЩАСТИЕ , ЛЮБОВ И КЪСМЕТ !!! Flowers Bouquet Flowers Bouquet Flowers Bouquet lovekiss lovekiss lovekiss
     
 

# 24
  • София
  • Мнения: 15 913
Честита Цветница!
Честит имен ден на всички, празнуващи днес в семействата ви!   bouquet
Пожелавам на празнуващите здраве и много сбъднати мечти.
Благодаря за вкусната почерпка, добре че е само на екрана.
 

# 25
  • Мнения: 7 362
          Олееееее,какво става? newsm78 Половината ми пост с картинките го няма! #Crazy Та започвам отново и дано не изчезне!

ЧЕСТИТ ПРАЗНИК НА Джили
Здравка,Арита,Маргита,Роси,Роси и Диляна на Танитка,Явор на Роси53,Елинка на Шпунц и на всички,които имат повод да празнуват днес!Здраве,късмет и много обич!

Последна редакция: нд, 08 апр 2012, 14:30 от Didia

# 26
  • Мнения: 11




Добро утро Simple Smile

ЦВЕТНИЦА Е - НЕКА СМЕ ЗДРАВИ И УСМИХНАТИ, НЕКА ДОБРОТО Е ВИНАГИ С НАС И НЕКА БОГ ДА НИ ПАЗИ
 newsm51 smile3525 newsm51 smile3525 newsm51 smile3525 newsm51 smile3525 newsm51 smile3525 newsm51 smile3525  newsm51 smile3525

ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН НА ВСИЧКИ ИМЕННИЦИ И НА ТЕХНИТЕ БЛИЗКИ

Хубав празничен ден на всички

# 27
  • Мнения: 1 563

                                                                             
                                     

  ПРЯТЕЛКИ, ДА ВИ ПОЧЕРПЯ,ЧЕ ЦЯЛА СЕДМИЦА В СЕМЕЙСТВОТО МИ Е ПРАЗНИК- НА 5 АПРИЛ ВНУЧКАТА МИ НАВЪРШИ 9 ГОДИНИ , ДНЕС И ДЪЩЕРЯ МИ Е ВИОЛЕТА  !


 Кари , ЧЕСТИТО ВЪЗКРЕСЕНИЕ ХРИСТОВО !!! Весели празници !!! newsm51
Марина , на патерици честит рожден ден на съпруга ти! Да жив и здрав ! До дълбоки старини заедно да се радвате на внуци и правнуци !!!

Благодаря ви  за поздравленията  мили приятелки- Дидиа,Айша,Яжка, Ивлин ,Янчето ,Римар , Кари,Кати,Макавели . Весел празник на всички! Много усмивки и настроение през днешният красив празник , че почти във всяка къща има цветенце !!!  bouquet newsm51 smile3525 newsm53  love001 Kissing Heart Flowers Bouquet lovekiss sun sun sun

# 28
  • София
  • Мнения: 1 529

Честит имен ден на всички цветя! Не мога да изброя всички ,че компа е счупен и гасне .
 И ние си имаме едно дръвченце. Heart Eyes

# 29
  • Мнения: 77

Честита Цветница!

На всички с имена на цветя, билки и дръвчета желая много здраве, много късмет, много обич, много топлина и много щастие!
Весел празник! newsm51 Flowers Four Leaf Clover Two Hearts

Здравче, Роси53 и Виолета, Марги, Джили, Арита, Цвети и Лили на Дидия, Елина на Шпунц, Явор на Ивлин и на моите щерки Роси и Дилянка, да ви е живо името! Много здраве, щастие, любов и късмет в живота!  Two Hearts Flowers Four Leaf Clover  thumbsup

Наздраве! cheers cheers Flowers Sunflower

Благодаря на всички за поздравите към моите щерки!  Hug
Чул ви Господ с двете уши! Дано се сбъднат! thumbsup

Почерпете се за здраве и късмет на моите дъщери и семействата им!



                   

Общи условия

Активация на акаунт