От Англия до България - превоз и закупуване на поръчките ни - 6

  • 53 423
  • 766
  •   1
Отговори
# 15
  • Русе
  • Мнения: 621
По неволя и аз се записвам в тази тема по повод изгорелия камион на Емпреса.  ooooh!
Във форума на Емпреса всички теми са заключени.

Имам 7 пратки, които чаках да ми се доставят. Това условие за предоставяне на тракинг номерата е ясно, че е неизпълнимо. Вече 4 от продавачите ми отговориха, че не могат да ми дадат тракинг номер, защото пратките са пуснати с обикновена поща.

Много съм афектирана..   #Cussing out
Емпреса много добре знае това и го използва в своя полза. Това с приспадането на парите е много неприятно и направо си е извиване на ръце. Съчувствам ви момичета, не заради загубените пари, а заради покупките, които никога повече няма да можете да направите.  Hug

# 16
  • Мнения: 3 638
Дзвер   bouquet
Аз пак ще похваля уктобг, вече и прословутата ми, загубена от шофьора на Окадо, поръчка пътува към БГ, бебето няма да остане гладно  Party

# 17
  • Мнения: 0
И аз благодаря за темата  Simple Smile  bouquet
Съчувствам на всички, които са чакали пратки от Емпреса и се надявам нещата да завършат с добър край.
И да похваля shopper.bg,  продължавам да съм доволна от тях  Simple Smile. В инфото на 1-ва страница може да се добави, че имат офис и в Пловдив.

# 18
  • Мнения: 1 813
Днес ми е пристигнала пратка на адреса на КД, но в 11:02. Някой тук писа, че курсовете им тръгвали рано сутрин, та явно не съм хванала този на 10.04 нали? Тююхх, втори пореден път изпускам курс от деня на доставката ми.  Crossing Arms  Някой да знае обявен курс след този от 10.04 ?

Последна редакция: ср, 11 апр 2012, 12:54 от аХ`Не!

# 19
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Ужасно е случилото се с Емпреса. Confused И аз съм на мнение, че трябва да настоявате да ви върнат парите, а не да ви задължават да ги ползвате занапред. Rolling Eyes

# 20
  • София
  • Мнения: 424
Дзвер за темата   bouquet
Случилото се с Емпреса е ужасно  ooooh! Искрено съчувствам на всички който имат пратки в изгорелият камион и най вече за нервите,който ще изхабят докато си получат парите.

# 21
  • Sofia
  • Мнения: 4 391
И аз тук заради Е., да следя какво се случва. Имах само една пратка и за щастие тя е с проследяване. Друг е въпросът, колко чакани, дебнати и желани бяха тези ботушки, пуснати на супер намалена цена и с код  Cry Cry Cry Страницата ми стои отворена, гледам си ги и ми се реве - 100 пъти проверих да не би да има шанс да не са били те... уви...  Cry Cry Cry
Това с приспадането от бъдещи техни услуги е....  #Cussing out #Cussing out #Cussing out

# 22
  • софия
  • Мнения: 25 453
Чакам си пратки с uk.
За пореден път Е демонстрират некоректност. Не мисля, че е редно да ви задължават да ги ползвате още сума ти време. В общите им условия изобщо има ли подобна постановка - възстановяване на загубена пратка чрез превоз? Настоявайте за парите си. Няма да се учудя, ако се опитат да отричат и получени пратки. Не мога да разбера какво значение има дали има тракинг или не? Вие сте си платили, можете да докажете, не сте получили от тях информация за липсваща пратка. Тогава? Според мен това е краят на Е - предизвестен и необяснимо забавил се. Селските номера са до време.

Последна редакция: ср, 11 апр 2012, 07:52 от zvanche

# 23
  • Мнения: 0
Дзвер   bouquet
Записвам се да следя случая с Емпреса - пожелавам бързо и безпроблемно възстановяване на парите на всички потърпевши  Hug, а и не само ... чакам доста неща и темата за превозвачите ми е много полезна  Heart Eyes

Здравейте
Аз съм потърпевша.Ще ви пиша за последвалите действия по случая.

# 24
  • София
  • Мнения: 1 020
Много кофти това за Емпреса, дано всеки бъде обезщетен правилно.
За съжаление това може да се случи с всеки един превозвач, стискам палци естествено да не става  Praynig.

# 25
  • Все още в къщи, но скоро може и в лудницата
  • Мнения: 8 231
Дзвер

ей,  за малко да забравя, нещо полезно http://christin.co.uk/bg/about.php
правят преводи срещу 3 лири Peace

Ева ползвала ли си ги тия?
Има ли някой който си е покривал баланса с фирмата която е дала Ева. Малко странен ми се вижда фиксинга им от 2.30лв/лира, като днес на ПИБ е 2.40 newsm78
Ако всичко е точно си е по изгодно с тях да си погася задължението, но малко несигурни ми се виждат. Ще пробвам да им пиша, ама се чудя на какъв език...., а английския ми е през Гугъл Sunglasses

# 26
  • Велико Търново
  • Мнения: 4
.

Последна редакция: ср, 11 апр 2012, 22:08 от drobi4ka

# 27
  • Мнения: 221
От кой превозвач за гр. Бургас сте доволни? По-назад в темата пишеше за KDSHOPPINGUK, но в сайта им не видях Бургас  newsm78. С Емпреса спирам да поръчвам, докато не разрешат коректно проблема.

# 28
  • Бургас
  • Мнения: 10 348
От кой превозвач за гр. Бургас сте доволни? По-назад в темата пишеше за KDSHOPPINGUK, но в сайта им не видях Бургас  newsm78. С Емпреса спирам да поръчвам, докато не разрешат коректно проблема.

КД вече имат представител за Бургас. Аз очаквам първите си две пратки с тях, но ми е рано още за впечатления.
А до сега ползвах и продължавам да ползвам Бритс. Доволна съм, имат курсове всяка неделя, кореспонденцията с тях е отлича. Отговарят ми светкавично по скайп. Мястото им на раздаване обаче ми е малко неудобно. Раздават на бензиностанцията на Лукойл до гробищата. Аз не шофирам и ми е трудно, ако мъжа ми не може да отиде трябва да търся някой познат.

# 29
  • Мнения: 1 813
Съвсем от скоро поръчвам от КД, вече получих една пратка от офиса им в Бургас, всичко мина нормално. Има къде да се паркира наоколо, адресът е на много удобно място, има и спирка на маршрутка отпред. Снощи им писах мейл за друга пратка, днес вече имам отговор. Засега е ок всичко.

Последна редакция: ср, 11 апр 2012, 12:55 от аХ`Не!

Общи условия

Активация на акаунт