Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Отговори
# 30
Ох, ами, операриха ме вече. Първо едното око, ако всичко е наред, после и другото.
При Д-р Хубанов бяха прегледът и операцията.
Минаха 2 дни от махането на превръзката.Все още виждам размазано.От клиниката казаха, че след седмица ще ми се проясни зрението.С мултифокална леща съм, което ще рече, че ще виждам на близо и далеч.
Всички доктори  и сестри в клиниката се държаха много любезно, бяха много мили и обръщаха нужното  внимание на всеки един пациент.
Как е вече ,проясни ли ви се зрението ?

# 31
Ох, ами, операриха ме вече. Първо едното око, ако всичко е наред, после и другото.
При Д-р Хубанов бяха прегледът и операцията.
Минаха 2 дни от махането на превръзката.Все още виждам размазано.От клиниката казаха, че след седмица ще ми се проясни зрението.С мултифокална леща съм, което ще рече, че ще виждам на близо и далеч.
Всички доктори  и сестри в клиниката се държаха много любезно, бяха много мили и обръщаха нужното  внимание на всеки един пациент.
Как е вече ,проясни ли ви се зрението ?
Утре ми е първият контролен преглед...и не, не се проясни...Размазано ми е.
Надявам се да се проясни скоро, че е много гадно така.
Четох, че за тази леща е нужно повече време, за да я възприеме мозъкът.
Ще видим какво ще кажат докторите.

# 32
Здравейте отново!
Минаха 12-13 дни от операцията и аз нсе така виждам размазано.На моменти по-зле, на моменти по-добре.Но не и по-добре от преди операцията.
На първия контролен преглед докторът каза, че окото е добре.
Но все пак аз не виждам ясно.
Започвам да си мисля дали не сбърках като отидох на операция.

# 33
При кой лекар сте били? И аз много се чудя дали да направя операцията . Аз съм с -2,50 и на двете...

# 34
При кой лекар сте били? И аз много се чудя дали да направя операцията . Аз съм с -2,50 и на двете...
Д-р Хубанов направи операцията.А прегледите бяха при редица доктори от клиниката

# 35
Искам да изкажа положително ми мнение за очна клиника Луксор в Пловдив ! Обиколих всички очни клиники в България и най накрая взех решението там да се оперирам и дори го направих

# 36
Искам да изкажа положително ми мнение за очна клиника Луксор в Пловдив ! Обиколих всички очни клиники в България и най накрая взех решението там да се оперирам и дори го направих
Може ли да споделите за очната клиника повече подробности? При кой лекар си направихте операцията и мултифокални лещи ли сложихте? Как се чуствате сега, добре ли виждате?

Общи условия

Активация на акаунт