Кантора Митрани

  • 15 343
  • 122
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 170
................
Следващия сезон трябва да са малко по-достоверни в юридическо отношение, мисля. Това с частния характер, дето го обяснява Тумба по-горе е вярно, обаче пък в епизода действително нямаше прокурор и се изявяваше само повереничката на тъжителя. И свидетелите неправилно отначало си присъстват в залата във филма, както някой беше забелязал. Съдебните заседателки (едната беше прислужницата от Забранена любов, докторът е Борис оттам) в последния епизод бяха неправдоподобно зли (водейки заседанието? и с тоги?); в някой от епизодите съставът на съда беше едночленен неправилно. Тва "жалбоподател" вместо "тъжител" не го броиме. Ама е изкуство/фикция, прощаваме.

Абсолютно съгласна! Наистина в юридическо отношение си е направо неиздържан сериала. Трябва да решат по коя правна система да е все пак. Измислица, измислица, ама хората гледат и се чудят, а все пак не е фантастика, аз сериозно се дистанцирам от юридическа гледна точка гледайки сериала, но много хора приемат нещата буквално и това не е много правилно от страна на сценаристите, трябва си известна степен достоверност. И вярно, какви бяха тия заседатели с тоги и изобщо....добре е да се обърне внимание на тези особености, защото все пак сериала е адвокатски и правото е стабилно застъпено... Peace

# 121
  • На земята, която е всъщност звезда.
  • Мнения: 2 540
Тумбааааааааааааа, върни котето, как можа да го замениш с този клюн?  Laughing

# 122
  • Мнения: 170
Тумбааааааааааааа, върни котето, как можа да го замениш с този клюн?  Laughing

Папагалченце, малко сладко пиле... Laughing Wink ... Сложих го покрай една игра с аватари...Ама и котето ще си върна, защото и на мен ми е много сладко ..... Heart Eyes Peace

Общи условия

Активация на акаунт