Кантора Митрани

  • 15 332
  • 122
  •   1
Отговори
# 15
  • На земята, която е всъщност звезда.
  • Мнения: 2 540
Не е никак лош сериалът.  Peace Хубавото е, че главните герои играят добре и така дори другите да са слаби не е фатално. Мисля да му хвърлям по едно око.
А забелязахте ли, че прокурорката /с червената коса с бретон/ се играеше от екс- говорителката Инна Симеонова?  Simple Smile

# 16
  • Мнения: 534
Епизодите се качват на сайта на ТВ7 - супер, няма смисъл да се търси в тубата или другаде Party
http://tv7.bg/kantora-mitrani/VideoDetails&id=8538512

Аз снощния случай още не съм го гледала ... как беше
  Flutter

# 17
  • Мнения: 3
Много хубав сериал, чудесна актьорска игра, ще го следя внимателно

# 18
  • Мнения: 0
 Mr. Green  Heart Eyes Предоволна! Откога мечтая за сериал с Любко Младенов в главната роля. Не са ми притрябвали сложни и заплетени случаи, защото няма да изглежда реален. А и се казва, че е базиран на истински случаи, които са се случили в България. Не в главата на Дейвид Шор, например  Mr. Green

# 19
  • Мнения: 534
O, Слаш, дека се губиш  Grinning

И 2-ри еп. ми хареса  Peace, напомни ми за онзи случай - някаква полякиня с дипломатически статут дърпаше едни деца от баща им под безпомощните погледи на социални и полиция - децата врящят, таткото буйства - невероятна Сигания беше
  Tired

Страшен чешит е тоя Митрани - кефи ме ... и кучето му също  Heart Eyes Grinning

# 20
  • София
  • Мнения: 11 436
Обаче кучето хич не слуша, може би вината е в Митрани, че не казва с правилната интонация, ама колкото пъти му каза седни, толкова пъти не седна.  Laughing

# 21
  • Мнения: 534
Ми значи кучето и то чешит   hahaha Joy

Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Породата е голдън ритривър, нали newsm78

# 22
  • Мнения: 3
Познахте ли в първата серия Стойко Пеев ?

# 23
  • Мнения: 170
Сега доглеждам втори епизод и ме е яд, че няма още. Супер си е сериалчето, поне засега ми прави приятно впечатление, допада ми, интересно ми е, актьорската игра е някак естествена, ненатрапчива, спокойна...С една дума  - пишете ме ФЕН Peace!!!

Поздравления към създателите на сериала и към актьорите!

ПП Само не мога да разбера по коя законодателна и правосъдна система се водят случаите в съда, защото определено не е по нашата. Счу ми се за Комисар Някой си, ама от Народната Милиция, а Комисари мисля имат в Италия и нещо е примесено с тяхната правосъдна система, а пък цитират нашия Наказателен кодекс и наказанията предвидени в него. Това ми е малко объркващо, но като се дистанцирам от това, всичко останало ми харесва. Разбира се, не може без художествена измислица...просто отбелязвам, че нашата съдебна система е доста по различна от това, което показват, затова съдейки по името на сериала и главния герой и по някои други неща, мисля, че основно е застъпена италианската съдебна система с елементи и препратки към нашата относно случаи и наказания...

Последна редакция: нд, 29 апр 2012, 20:46 от Tumba_lumba

# 24
  • София
  • Мнения: 15 913
Днес изгледах 2 те серии - хареса ми филма.
Другия сериал "Сутрешен блок" също бива - развлекателен и отморяващ.
Ще се гледат в сайта на ТВ.

# 25
  • Мнения: 170
...Другия сериал "Сутрешен блок" също бива - развлекателен и отморяващ.
Ще се гледат в сайта на ТВ.
Peace
Да, след Митрани си пуснах и "Сутрешен блок", много свежо сериалче Peace. А, дали има тема в подфорума и за него. Thinking

# 26
  • Мнения: 0
Познахте ли в първата серия Стойко Пеев ?
Мчи как, то ще е позор да не го позная. Познах й зет му, един от сценаристите на Столичани в повече, и пропадналото ченге в Забранена любов Емил Марков Wink

Перегрин, тук съм, ами нещо позагубих вдъхновение да пиша из форума, а и нали списвам страници във фейсбук, та сили не ми остават Wink Сега съм започнала нова, ето я: http://www.facebook.com/pages/%D0%9B%D1%8E%D0%B1%D0%BE%D0%BC%D0% … 2/223500174424992  Heart Eyes Mr. Green
Още няма нищо в нея, но събирам феновете вече.

Любо Младенов си го обичкам, откакто знам що е това дублаж  Mr. Green

# 27
  • tardis
  • Мнения: 329
Запис и от мен.
Актьорите са добре подбрани и не звучат фалшиво. Красиво направени серии. Интелигентно поднесено.
Дано сериалът запази и защо не - надхвърли това ниво.
 Peace

# 28
  • Мнения: 3
Запис и от мен.
Актьорите са добре подбрани и не звучат фалшиво. Красиво направени серии. Интелигентно поднесено.
Дано сериалът запази и защо не - надхвърли това ниво.
 Peace
Точно това щях да споделя и аз единствения интелигентен сериал в момента на небосклона. Много красиво направен и като визия и като послание.

# 29
  • Мнения: 1 252
И аз го гледам с интерес. В началото си мислех , че ще ме облъчат с правни казуси , но се оказа много приятен и интелигентен сериал.

Общи условия

Активация на акаунт